Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 10 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 191

Thread: Forza Horizon 2

  1. #81 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Pozele alea presupun că sunt în photo mode. Sau așa arată în gameplay?

  2. #82 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Asa arata in gameplay. Scuzati-ma ca ma bag, am jucat doar demo, insa asa arata. E ceva mai "pastelat" ca motor de rendering, poate ceva mai mult chiar decat ce se vede in Forza 5 care frizeaza fotorealismul. Mie unuia mi se pare demential dpdv vizual, chiar daca s-ar putea sa fie inferior render-ului din Driveclub.

  3. #83 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Vroiam să zic că arată bine dacă nu are efectele de photo mode. Mai ales că este open world.

  4. #84 SP
    Banned CobraArt's Avatar
    Am jucat si eu ceva,ceva H2. E superb!

    Attached Images Attached Images image.jpg

  5. #85 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Cateva foto si de la mine
    Attached Images Attached Images image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

  6. #86 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Eu zic ca jocul arata lafel de bine sau chiar mai bine in unele locuri decat Driveclub ... Driveclub parca duce lipsa de culori si iti da o senzatie depresiva , mai ales fara muzica ( sau ma rog , activezi din optiuni un loop de 15 sec ) .

    Parerea mea , sunteti liberi sa aruncati cu pietre.

  7. #87 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Joc si eu cand imi permite programul si Destiny , am ajuns lvl 44 si sunt foarte multumit de joc. E exact ce speram de la el.

    Unde as mai lucra ar fi la niste turnee specializate pentru clasele de masini alese dar na, you can't have it all. In rest peisaje frumoase, condus dragut pentru genul lui. Spor la skill chains si va asteptam in Car Club Console Games Romania [6753] Nu intrebati de unde e tagul

  8. #88 SP
    Member Ramon's Avatar
    Poate fi setat si tagul cred. Am vazut la alte cluburi ca tagul e o prescurtare customizata a clubului respectiv. Poate poti pune si tu CGRO.

  9. #89 SP
    Banned CobraArt's Avatar
    Adevarul este ca e cam aiurea tagul ala,parca e random asa..

  10. #90 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Aparent nu ma pot opri. For the record, fotografiile au minimum de efect posibil, am incercat sa nu abuzez de diafragma/ profunzime de camp.
    Attached Images Attached Images image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

  11. #91 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Care-i faza ? Voi toti sunteti acum live ? Sau doar driveatarele voastre sunt in free roam-ul meu ?

  12. #92 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Doar driavatars. E interesanta chestia ca driavatarul invata dupa stilul tau de condus Oh A.I ...

  13. #93 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cine-l joaca si ma are la prieteni, sa-mi spuneti plz cum se comporta Drivatarul meu. Am jucat aseara vreo 2h si am incercat sa fiu cat mai agresiv posibil Sunt foarte curios daca se va reflecta cumva acest lucru in jocul altora.

    Pentru cine nu ma are - razvanrazy24

  14. #94 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Din cate am citit pe forzamotorsport.net, aparent drivatarul culege date despre stilul de condus din Forza 5.

    In fact, if you played Forza Motorsport 5 but haven’t yet tried Forza Horizon 2, your personal Drivatar may already be racing down the Mediterranean coast. Nearly 3 million Drivatars, all trained in Forza Motorsport 5, are already racing against fans and each other in Forza Horizon 2 right now.
    I-am si vazut pe MonkY si pe Rasko alergand bucurosi prin joc, desi nici unul dintre ei nu are inca jocul insa ambii au jucat Forza 5. Mi se pare ca si tu ai jucat Forza 5, so... Habar n-am cum functioneaza sistemul de invatare din FH2, insa cat am jucat Forza 5, atunci cand jocul te anunta ca te afli in perioada de "invatare" a drivatarului, eu ma aflam in perioada de acomodare si ma cam izbeam de toti peretii/ oponentii. Prin urmare, mi-e teama ca drivatarul meu habar n-are de condus preventiv .

  15. #95 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, m-am jucat Forza 5 weekendul cat a fost gratuit si inca astept sa-mi ajunga jocul din UK (cumparat acum mai bine de o luna), mai ales ca am primit 100k credits si in FH2 si FM5.

    In asta, nu prea vad ce as putea sa fac cu asa multi bani, poate doar sa modific masinile, ca dupa primele 4-5 curse am deja vreo 10-15 masini in garaj si nu mi-am activat Day One Edition si am un feeling ca o sa tot castig masini fara sa fiu nevoit sa bag banii in ele

  16. #96 SP
    Member BlackGremlin's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Eu zic ca jocul arata lafel de bine sau chiar mai bine in unele locuri decat Driveclub ... Driveclub parca duce lipsa de culori si iti da o senzatie depresiva , mai ales fara muzica ( sau ma rog , activezi din optiuni un loop de 15 sec ) .

    Parerea mea , sunteti liberi sa aruncati cu pietre.
    Mie mi se par mult mai naturale culorile din Driveclub.Horizon parca este prea colorat.

  17. #97 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E vorba de iluminare mai buna si mai realista in Driveclub.

  18. #98 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post

    In asta, nu prea vad ce as putea sa fac cu asa multi bani, poate doar sa modific masinile, ca dupa primele 4-5 curse am deja vreo 10-15 masini in garaj si nu mi-am activat Day One Edition si am un feeling ca o sa tot castig masini fara sa fiu nevoit sa bag banii in ele
    Nu e neaparat sa faci upgrade la masini ca oricum A.I-ul se "scaleaza" dupa masina ta dar e mai fun cand ai o masina mai decenta care simti ca trage in curbe Nimic nu se compara cu o masina usoara si echlibrata , in jocuri sau in RL.

    Oh , inca ceva , opreste toate assisturile ( sau cat de multe poti tu sa te simti comfortabil ) si trece steeringul pe simulator ( tot e mai usor decat Forza 5 ) e cu totul alta experienta.

  19. #99 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu as vrea sa-l joc cu volan (primu FH asa l-am jucat) dar cum volanu de X360 nu mai e compatibil si nu am prea multe optiuni pentru Xbox One, cele care sunt acum sunt peste bugetul meu, asa ca o sa-l joc din gamepad. Banuiesc ca e cam aiurea pe Simulator, dar il incerc diseara, ca m-ai facut curios

  20. #100 SP
    Member Ramon's Avatar
    Unde gasesc un volan de Xbox One la noi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 10 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Forza Horizon By sexbobomb91 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 84 Last Post: 28-08-2013, 22:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts