Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 126 of 214 FirstFirst ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 ... LastLast
Results 2,501 to 2,520 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #2501 SP
    Junior Member Cyberpunk77's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Stie careva daca la PS5(oricare din cele doua variante) merge atasat ca stocare extinsa un SSD extern?

  2. #2502 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Imagini cu Dualsense... dezmembrat
    Attached Images Attached Images c3853c7b-778d-426d-a73d-ace2370242bf.jpeg 7aec0c41-25a9-490a-a31f-3dabd9dba3c1.jpeg d72f8e27-ad5e-4ae1-aa10-a9b220787a27.jpeg 7d29b84d-b178-4fa0-ab13-db1f8ee7cab6.jpeg

  3. #2503 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Consola să o văd asa

  4. #2504 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Așa ar trebui sa o vedem. Sper sa nu facă și Sony cu Ps5, cum face Nvidia cu seria 3000

  5. #2505 SP
    Member Sherwood's Avatar

  6. #2506 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Personal, nu inteleg care este problema cu proportiile consolelor. Cam in 90% din timp o sa stea intr-un colt, uitata de lume, colectionand praf. Cumparam consolele ca sa le folosim, nu sa le tinem pe raft frumos, asa cum tinem un trofeu.

    Bineinteles este doar opinia mea.

  7. #2507 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt exact de aceeasi parere, cu mentiunea ca totusi la cum arata, forma si dimensiune, o sa fie cam imposibil de "ascuns" pe undeva intr-un raft si o sa stea falnica la fel ca o vaza, pe langa TV. Si atunci deja e deranjant, mai ales daca nu-ti place cum arata (cum e cazul la mine).

  8. #2508 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Cumparam alta mobila ca sa adaposteasca acel "monstru" de PS5.
    Glumesc. Vom vedea curand cat de rau este si daca a meritat atata panica. In cel mai rau caz asteptati varianta slim.
    Mie imi place cum arata consola, sau mai bine zis, nu ma deranjeaza cum arata consola.

  9. #2509 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cam asa cred ca sunt si eu. Nu-mi place cum arata dar nu ma deranjeaza. In cel mai rau caz, imi iau niste skinuri negre mate si cu lumina albastra din interior ar trebui sa arate mai SF

  10. #2510 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce mobila aveti voi in sufragerie de nu se potriveste consola alba? Eu as fi vrut sa fie toata alba, fara partea neagra din mijloc si fara lumini albastre. Sunt zeci de studii care arata ca nuantele deschise la culoare in casa iti imbunatatesc starea de spirit si reduc anxietatea.

  11. #2511 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mai inchisa la culoare, ca nu stiam de toate studiile astea si nici nu prea imi placea mobila alba cand am amenajat acum cativa ani buni
    La urmatoarea amenajare si eu voi trece mai mult pe alb, dar momentan trebuie sa ma obisnuiesc cu consola alba, iar in cel mai rau caz voi lua un skin de la dbrand, daca nu vor aparea placi de schimb, cum se zvonea.

  12. #2512 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Îmi place atât culoarea cât și dimensiunea e perfecta pt mine

  13. #2513 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Mie mi se pare superb designul consolei. Arata futurist, dimensiune decenta, culoare alb-negru (cu aceste doua culori se potrivește in orice casa), arata NextGen! Cred ca e cea mai frumoasa consola, mai frumoasa chiar decat PS3 Phat.
    Abia o astept, sa vezi ce bine o sa vina in living langa OLED

  14. #2514 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu culoarea mobilei e o problema, ci cum arata cu totul si nu se incadreaza in absolut nimic. Este o varza totala si pare cheap si pe langa toate asta este si super mare. Macar daca era inchisa la culoare. Dar cred ca intra fara probleme in spatele TV-ului daca vrei neaparat sa o ascunzi.
    Cand a venit Xbox One atat de mare, a sarit lumea imediat, ca PS4 e mic si frumos si vine cutia aia mare si urata.
    Acum cand vine Sony cu un plastic rotunjit si super mare, dintr-o data este ok

  15. #2515 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Da, aici ai dreptate, calitatea plasticului si a constructiei asa per total, Sony a fost inferior MS la generatia trecuta.

  16. #2516 SP
    Junior Member Draqullla's Avatar
    Astept si eu zi de zi sa gasesc o stire adevarata cu varianta neagra. Nimic.
    Stau cu banii in portofel si nu vreau sa dau precomanda daca e tot pe alb.
    Dar vorba lui razvanrazy - la disperare, o duc la colantat cu folie auto

  17. #2517 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    O sa stam cu banii in portofel chiar daca apare varianta neagra la cum se golesc toate stocurile in nici 5 minute.

  18. #2518 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Shopto.net mi-a trimis email de confirmare că voi primi consola in ziua lansări și am pana pe 31 Octombrie timp să fac plata.

  19. #2519 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am primit asta de la cineva de aici de pe forum. Take it with a grain of salt. Habar n-am cat de reala e treaba, dar am zis ca nah, nu strica sa postez aici. Daca doreste persoana respectiva, poate va da mai multe amanunte.
    Attached Images Attached Images 2c682961-211e-437e-ba06-14813459f624.jpg

  20. #2520 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E ceva absolut normal sa fie asa. Sunt de parere ca ce zice tipu ala - adica o catastrofa, toate unitatile sunt defecte - este doar un mesaj de creat panica si nimic mai mult. Basically vorbeste ca sa se afle in treaba.

    Pana acum, daca e sa o luam logic, exista 0 (zero) unitati finale defecte.

    Also, nu zice daca sunt 6 din 6 sau 6 din 200.

    Desigur ca-mi vor sari oamenii in cap pentru ca sunt gica contra, inclusiv cine a dat poza, dar cel mai probabil voi face abuz de putere si voi ignora

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 126 of 214 FirstFirst ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts