Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 404 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast
Results 2,941 to 2,960 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #2941 SP
    Junior Member marckss's Avatar
    Cei care ati prins ps5 la orange, ce status va apare la sectiunea 'Comenzile mele'?

  2. #2942 SP
    Junior Member Icyy's Avatar
    am dat comanda de la orange acuma 2 min, am introdus toate datele, am selectat numerar la livrare si mi au spus ca o sa primesc email de confirmare, primesc email ul... in email imi spune "comanda neprocesata, comanda x nu a putut fi inregistrata".

    Bravo Orange, genial

  3. #2943 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Rahat la Orange, am apucat sa si plătesc si mi-a venit direct mesaj cu comanda anulata din motive tehnice.
    Asa a dat un prieten comanda. Si i-au anulat-o pe motiv:"Din motive tehnice." Cica au fost 90 de bucati la orange.

  4. #2944 SP
    Junior Member Anomander's Avatar
    Orange, comanda anulata, message=Not enough products in stock

  5. #2945 SP
    Junior Member marckss's Avatar
    Quote Originally Posted by Anomander View Post
    O intrebare stupida: unde imit pot vedea comenzile pe site-ul Orange?
    Daca te duci la Magazin Online ai o dubita in dreapta pe banerul albastru deschis. (foarte intuitiv )

  6. #2946 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    am bagat consola in cos,eroare ca nu au suficiente console in stoc,gg

  7. #2947 SP
    Junior Member dumzuc's Avatar
    Am sunat la emag si mi-au spus ca nu am prins-o cu "rezervare" si ca voi fi prioritar la urmatorul stoc, am primit mail de confirmare si plata este acceptata + estimare livrare de maine... a mai patit cineva?

  8. #2948 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Si mie mi au zis ca am consola rezervata dar mi o zis ca o primesc pana luni cel tarziu, deci nu cred ca e rezervata ci cumparata

  9. #2949 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    Deci sa intelegem ca o sa mai fie un stoc azi sau cum?

  10. #2950 SP
    Junior Member Anomander's Avatar
    Quote Originally Posted by dumzuc View Post
    Am sunat la emag si mi-au spus ca nu am prins-o cu "rezervare" si ca voi fi prioritar la urmatorul stoc, am primit mail de confirmare si plata este acceptata + estimare livrare de maine... a mai patit cineva?
    Si eu sunt in aceeasi situatie. Nu stiu daca avem sanse sa o primim foarte curand. Mie mi-a spus ca nu se stie cand e urmatorul stoc.

  11. #2951 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Am sunat si eu la orange si cica au avut 100 console care s-au dat in 8 minute......

  12. #2952 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Pentru baietii care au luat o in prima tura, emag ul a mai impachetat-o intr-un ambalaj protector ceva?

  13. #2953 SP
    Junior Member dumzuc's Avatar
    la fel si mie...

  14. #2954 SP
    Junior Member the_dany's Avatar
    E fara ambalaj protector. Lipit stickerul de awb direct pe cutia ei.

  15. #2955 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by l00natick View Post
    Am sunat si eu la orange si cica au avut 100 console care s-au dat in 8 minute......
    Trebuia sa-i spui ca încurcă secundele cu minutele. Oricum ma îndoiesc ca aia de la call center au habar de cate au fost si cat de repede s-au dat

  16. #2956 SP
    Junior Member starkweather's Avatar
    Am prins la orange. Daca e cineva interesat, donez prioritate nr 880 la Altex.

  17. #2957 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Trebuia sa-i spui ca încurcă secundele cu minutele. Oricum ma îndoiesc ca aia de la call center au habar de cate au fost si cat de repede s-au dat
    Oricum cred ca fac manevre astia din magazine cu samsari sau prieteni

  18. #2958 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Eu la Orange am avut eroarea: Telefonul COnsola Playstation5 nu este compatibil cu abonamentul ales. Ce naiba este asta? Tot apasam pe Cumpara si nu mergea din cauza asta, in timp pe ce pe alt browser cu auto refresh inca aparea in cos.

  19. #2959 SP
    Member Para81's Avatar
    nu este adevarat, eu am prins doua. una la emag si una la orange

  20. #2960 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si le păstrezi pe ambele?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 404 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts