Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 158 of 404 FirstFirst ... 58 108 148 156 157 158 159 160 168 208 258 ... LastLast
Results 3,141 to 3,160 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3141 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    Quote Originally Posted by Mikkenn View Post
    @cecil-the-frog eu am selectat ridicare de la showroom. Aparent au ajuns, dar de acolo nu vor sa elibereze niciuna. E putin ciudat ca pe cele cu livrare prin curier le trimit, dar de la showroom nu te lasa sa le ridici.
    ce haos cu consolele astea... nu inteleg de ce unii le primesc si altii nu. eu inca ma mir ca a ajuns a doua zi. ma asteptam sa anuleze comanda sau vreo alta mizerie.

  2. #3142 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Eu am ridicat-o ieri la 17:00 de la easy box. Tot ok.

  3. #3143 SP
    Junior Member Spy0nu's Avatar
    A ajuns si la mine de la Emag.Eu am avut nr. de comanda cu 3000 la final.
    Aseara am fost la Altex la mine in oras sa iau Demons Souls si tanti de la casa voia sa ma avertizeze ca am nevoie de PS5 pt. jocu asta

    Acum consola, am lasat-o 2 ore ca sa ajunga la temperatura camerei, era putin rece cand am desfacut-o, cutia si totul sigilat, intact.
    E super silentioasa, nu coil whine, nu ventilator, sunt multumit de cat de silentioasa este.
    Nu-mi pare rau ca m-am switch-uit de pe Series X.
    Demons Souls pe OLED arata incredibil, pt. mine e ft greu sa ma concentrez la actiune, in orice cadru, texturile si iluminarea sunt realiste.Sper sa invat jocul, e primul din serie pe care-l testez.
    Attached Images Attached Images 20201212_134354.jpg 20201212_135041.jpg

  4. #3144 SP
    Junior Member Diabolik's Avatar
    Si eu am prins la Emag si din graba am ales livrarea la Easybox. Ieri am primit mesaj ca Easybox este plin si au nevoie de adresa sa mi se livreze. Astazi a fost livrata. Referitor la ce intreba cineva legat de metodele prin care am prins: sunt destul de ocupat cu serviciul si am verificat de cateva ori daca a ajuns consola in stoc la Emag. Am dat refresh la un moment dat si era butonul de ‘Adauga in vos activ’. Am dat add, next next next si gata . Apoi am vazut nebunia de aici. Norocul incepatorului (ca sa nu zic altfel )...

  5. #3145 SP
    Junior Member Kosto's Avatar
    Haha eu la emag am sunat dupa plasare de 2x s-a comunicat ca da e rezervata luni vine, azi sun ca nu a fost inca predata la curier, unde-i consola nu-i consola, ca stiti ca stocul e limitat si nu mai este, depun sesizare ma suna unu zile alo si imi inchide. Great. Sa vina reclamatiile

  6. #3146 SP
    Junior Member Pseudo's Avatar
    Eu am reusit sa pun comanda la emag, am ramas pe plata acceptata, am sunat si mi-au spus ca nu mai au in stoc sa-mi livreze.

    Astazi m-au sunat din nou sa-mi spuna ca Sony le-a confirmat ca vor primi stoc intr-o saptamana si daca doresc sa pastrez “pre-comanda”.

    Evident am acceptat si mi-au spus ca voi primi consola inainte de craciun + un voucher pentru ca a trebuit sa astept. Poate va ajuta asta, ce-i care ati ramas pe Plata Acceptata ca mine

  7. #3147 SP
    Junior Member adisef's Avatar
    poate ne ajuta si pe noi, care stam cu buza umflata si ne uitam la voi cum desfaceti consolele si va jucati. Poate mai aduc cateva sute si mai prindem si noi

  8. #3148 SP
    Junior Member Kosto's Avatar
    Quote Originally Posted by Pseudo View Post
    Eu am reusit sa pun comanda la emag, am ramas pe plata acceptata, am sunat si mi-au spus ca nu mai au in stoc sa-mi livreze.

    Astazi m-au sunat din nou sa-mi spuna ca Sony le-a confirmat ca vor primi stoc intr-o saptamana si daca doresc sa pastrez “pre-comanda”.

    Evident am acceptat si mi-au spus ca voi primi consola inainte de craciun + un voucher pentru ca a trebuit sa astept. Poate va ajuta asta, ce-i care ati ramas pe Plata Acceptata ca mine
    La fel si la mine voucher + comanda plasata, sapt viitoare afla cand vine stoc cu promisiune pana de craciun livrarea.

  9. #3149 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by adisef View Post
    poate ne ajuta si pe noi, care stam cu buza umflata si ne uitam la voi cum desfaceti consolele si va jucati. Poate mai aduc cateva sute si mai prindem si noi
    Daca aduc tot cateva sute eu ma lipsesc. De fapt, pana nu vad o sursa sigura care sa spuna ca magazinele din Romania au primit cel putin 50.000 de bucati, nici nu ma mai obosesc sa intru. Asta cu cateva sute sau cateva mii e bataie de joc la cat de mare e cererea.

  10. #3150 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel putin 50.000? nu cred ca au fost nici 7.000 alocate pe RO pana acum

  11. #3151 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Exact asta e problema. Nu imi place sa ma simt ca porumbeii din parc care primesc cate 5 firmituri de la vreun batranel dragut.

  12. #3152 SP
    Member smits's Avatar
    50.000 in niciun caz. Nici 10.000 nu cred ca au fost.

    eu sunt cate au avut alocate pentru primul val de precomenzi din septembrie.

  13. #3153 SP
    Junior Member Spy0nu's Avatar
    Pai Emag a avut la precomanda 700 plus 300 acum.
    Altex la tombola 660.

    Mai adaugati voi si faceti total.

    Eu cred ca au fost cam 2500 pana acum si cereri probabil 20.000 nebuni.

  14. #3154 SP
    Member smits's Avatar
    Pai si altex la precomanda in septembrie oare cate a avut?

    p.s enjoy ur ps5

  15. #3155 SP
    Member bdevil's Avatar
    Guys, sunt pe stoc la Orange!

  16. #3156 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Orange UK poate

  17. #3157 SP
    Member smits's Avatar
    nu, nu e.

  18. #3158 SP
    Member bdevil's Avatar
    Confirm ca au fost pe stoc azi, apoi stoc limitat, apoi nu au mai fost pe stoc. Am facut comanda. A durat 1 minut pana sa fie out of stock. Am primit si SMS de confirmare. Am facut comanda si apoi am intrat pe forum sa va anunt cat am putut de repede.
    Attached Images Attached Images capture6.jpg

  19. #3159 SP
    Member smits's Avatar
    la ce ora ?

  20. #3160 SP
    Member bdevil's Avatar
    Am postat print screen. Am vorbit si la telefon cu ei, au confirmat comanda, livrarea intre 3-5 zile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts