Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 321 of 404 FirstFirst ... 221 271 311 319 320 321 322 323 331 371 ... LastLast
Results 6,401 to 6,420 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6401 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Doamne fereste sa vorbesti de bine de un magazin, ca iti sar in cap compatriotii. Eu am luat (telefoane, componente pc, monitoare, console) de la toti jegosii (emag, altex, pc garage, evomag, domo, chiar si quickmobile), si ori am avut noroc, ori m-au platit astia sa zic de bine, dar nu am avut probleme cu produsele. Asta nu inseamna ca nu pot avea probleme si ca nu pot fi jegosi, dar la cati jegosi avem atunci nu mai ai magazin de la care sa cumperi din ro. Sa se inteleaga bine, nu le iau apararea ptr chestiile pe care le fac, dar sa fim seriosi, voi tot de la ei luati (in lipsa de alte surse) si cand e de bine, sunteti pe aici cu aplauze. Daca evomag dadea la 2500 erati standing ovation (stati sa ma uit pe cont sa vad daca mi-au venit banii). Bipolarismul asta domnule.


    Da evomag la 4900? Nu luati. Sunteti informati, stiti care e pretul, aveti o alegere. Nu puteti sa luati? Asta e, asteptati pana in 2022. Eu asta fac. Am ps4, am pc, am ce juca. Nu imi bag degetul in gat ca sunt scalperi, ca sunt preturi exorbitante, mor de ciuda ca altii au prins etc. Va vaitati atata de preturi de parca daca nu luati acum ps5 ia foc casa. Si pe cine aparati de preturile astea? Ca voi sunteti consumatorii informati, nu sunteti bunicuta care se duce sa ia copilului consola si nu stie ca ar tb sa fie 2500. Nu sta aia pe forum aici. Plus unii care citesc aici au luat la suprapret sau vor lua , stiind bine ca e suprapret. Nu e nimeni victima aici.

  2. #6402 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    A vorbit Cristache cu directorul, ma-ntelegi...
    E usor sa faci misto, insa il stiu pe om si am vrut niste explicatii de la el. Ca ei schimba preturile dupa cum vor asta nu-i vina mea. JohnConstantine a spus-o cel mai bine Cred ca cel mai bine este sa ma abtin de la viitoare comentarii

  3. #6403 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si care sunt explicatiile referitoare la schimbarea de pret cu 100 euro in 3-4h?

  4. #6404 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Vreun soi de "Up" sa o ia razna nu stiu ce addon de tracking pe browser / se pozitioneaza constant sub "concurenta". Bataie la liga mica.

    Un lucru bun odata cu aceasta pandemie: a scos la iveala ce era mai bun sau mai rau din noi. Dar deja o dau in chestii mult prea profunde.
    Este o chestiune de specula ieftina si atata tot.

  5. #6405 SP
    Junior Member thatOneDudeThat's Avatar
    Si totusi, informatii de stoc la pret normal nu mai are nimeni?

  6. #6406 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai nu sunt in stoc la pret normal. Asta e informatia

  7. #6407 SP
    Junior Member griffonu's Avatar
    Stiti cumva daca Altex mai tine cont de lista de la tombola sau s-a uitat treaba respectiva?

  8. #6408 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu s-a uitat, asta este un motiv pentru care nu exista stoc PS5 la Altex de luni de zile.

  9. #6409 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Cunoastem marlaniile Fie au vandut unul si au ridicat pretul , fie product managerul i s-a parut lui ca 4499 lei nu da bine. Si cica le tin partea

    ---------- Post added 04-06-2021 at 17:24 ----------



    Manete se gasesc peste tot, console PS5 aduceti?
    Momentan nu avem

  10. #6410 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    tocmai a fost 1 minute pe stoc la emag la 2500. Am reusit sa prind o bucata cu distill

  11. #6411 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    am achitat-o dar e o pb ! nuuuuuuuu! astept operatoarea

  12. #6412 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    am achitat-o dar e o pb ! nuuuuuuuu! astept operatoarea
    mai multe detalii? ai primit email de confirmare?

  13. #6413 SP
    Junior Member czaharia's Avatar
    De la emag? Sau unul din magazinele partenere?

  14. #6414 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by czaharia View Post
    De la emag? Sau unul din magazinele partenere?
    pe site la emag

  15. #6415 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by CrazyyKiller View Post
    tocmai a fost 1 minute pe stoc la emag la 2500. Am reusit sa prind o bucata cu distill
    foarte ciudat. am distill setat pe 5-7s si am fost la calc toata ziua si nu a miscat...

  16. #6416 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    foarte ciudat. am distill setat pe 5-7s si am fost la calc toata ziua si nu a miscat...
    nici mie nu mi-a sunat distill

  17. #6417 SP
    Junior Member Surf23's Avatar
    Quote Originally Posted by snk2 View Post
    nici mie nu mi-a sunat distill
    Nici la mine nu a sunat...

  18. #6418 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    ciudat, nu stiu ce s-a intamplat. Ideea e ca nu a stat mult pe stoc. Am reusit sa o bag in cos, dau next pana la plata cu cardul si dupa ce am introdus datele si am platit a mai stat vreo 2-3 secunde pe stoc si s-a dus. Tot procesul a durat maxim 30secunde - 1 minut. + mail de inregistrare comanda

    ---------- Post added 10-06-2021 at 15:34 ----------

    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    am achitat-o dar e o pb ! nuuuuuuuu! astept operatoarea
    poti sa ne lasi mai multe detalii te rog cand ai?

  19. #6419 SP
    Junior Member mardukro's Avatar
    macar acum arata pretul la 2499.99 si stoc epuizat

    LE. Nvm a revenit la 4800+

  20. #6420 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ciudat. la mine nici macar asta nu arata acolo, ci ofertele clasice la pret prea mare...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 321 of 404 FirstFirst ... 221 271 311 319 320 321 322 323 331 371 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts