Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 325 of 404 FirstFirst ... 225 275 315 323 324 325 326 327 335 375 ... LastLast
Results 6,481 to 6,500 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6481 SP
    Member clax_117's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Deci au avut dreptate strainii ca vor face bundle cu ratchet....la noi au bagat console cu ocazia lansarii. E bine ca ati prins. Un lucru nu inteleg insa, vad persoane care au deja ps5 ( trag concluzia din discutii pe alte threaduri) si totusi tot mai dau comanda....sunt samsari si pe aici?
    Din pacate, pe acest forum chiar au fost incurajati samsarii prin postarea tutorialelor cu distill si alte discutii de genul.

  2. #6482 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post

    Din pacate, consola se gaseste doar la gamers.ro la 3100 lei sau mai scump prin alte parti, in rest nu exista stoc la pret mai mic.
    pai daca o iei asa nici PS5-uri nu se gasesc sub 3500 lei. Ca doar marea majoritate a oamenilor nu stau cu distill pe emag sa prinda unul la secunda.

  3. #6483 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Din pacate, pe acest forum chiar au fost incurajati samsarii prin postarea tutorialelor cu distill si alte discutii de genul.
    Ca de obicei, se vede partea goala a paharului, in loc sa fiti multumiti de ajutorul primit de membrii comunitatii pentru a prinde console la pretul normal.
    Din pacate da, este normal si de asteptat sa fie si aici oameni care nu zic nimic, care vad ca e stoc si apoi o pun la vanzare, dar sunt sigur ca marea majoritate o vor pentru ei.

  4. #6484 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Eu doar ziceam ca unul vinde pe forum consola xbox la 3000 lei si nu e normal

  5. #6485 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Nu am timp sa citesc tot -- se aduce stoc nou odata cu lansarea Ratchet and Clank sau? Nu de alta dar, din postari, observ ca parca e Craciun pentru un numar destul de mare de useri. Pe EMAG nimic de exemplu, aceleasi preturi deosebite.

  6. #6486 SP
    Member flaviud's Avatar
    Iti fac eu un rezumat, daca n-ai timp sa citesti: a fost stoc ieri si azi la emag...

  7. #6487 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Priceless. Distill nu a carait nimic.. dar sincer, nici nu eram pe langa laptop. Mersi domnule!

  8. #6488 SP
    Member Atrium's Avatar
    Sa ma iertati, nu m-am putut abtine sa nu postez asta aici.

    Ce parere aveti ? Cum obtine un baietas o duba plina de PS5 cu factura la eMag ?

    Am si eu o nedumerire. Adica undeva deja depasim cu mult limita bunului simt.
    Attached Images Attached Images 1111111.png 2222222.png

  9. #6489 SP
    Member flaviud's Avatar
    Cu placere, bafta data viitoare!

  10. #6490 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    ****ing hell.. na prin UK s-a purtat, de ce nu si pe la noi.. face si el un "ban cistit".
    Vina o are EMAG, nu.. intreprinzatorul. Cred ca s-a mai abordat acest subiect pe thread.



    LE: E de la obraz dar, inca o data, EMAG este de vina. Sau poate EMAG are totusi un tip de control iar eu sunt un neinitiat ce bate litere aiurea.. Poate domnul Bogdan de pe OLX a luat cate una pe numele fiecarui membru al familiei..

  11. #6491 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Sa ma iertati, nu m-am putut abtine sa nu postez asta aici.

    Ce parere aveti ? Cum obtine un baietas o duba plina de PS5 cu factura la eMag ?

    Am si eu o nedumerire. Adica undeva deja depasim cu mult limita bunului simt.
    Epic omul

  12. #6492 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    O fi domn'le curierul. A pus la mișto anunțul si a dat nr unuia de avea "boala pe el".
    Si tel suna încontinuu cu urari de bine !

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

  13. #6493 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post

    LE: E de la obraz dar, inca o data, EMAG este de vina. Sau poate EMAG are totusi un tip de control iar eu sunt un neinitiat ce bate litere aiurea.. Poate domnul Bogdan de pe OLX a luat cate una pe numele fiecarui membru al familiei..
    Iti dai seama ce de familion are...

  14. #6494 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by aracip View Post
    Unde gasesc grupul de telegram?
    Grupul de Telegram cu botul: https://t.me/ps5stockbotRO

    Grupul de discord: https://discord.gg/8QrU8nya

    Ca o lege nescrisă : cine prinde cu botul sau cu distill folosind tutorialul lui Vlad să-i facă o donatie că ne-a ajutat.

  15. #6495 SP
    Junior Member czaharia's Avatar
    Am primit SMS de livrare pe 12.06 pentru comanda plasată astăzi. Mi-a apărut și factura comenzii.

    Unde/cum putem da o bere lui Vlad? Nu mi-a venit în minte să folosesc linkul de pe Telegram că a intrat mai întâi notificarea de la Distil

  16. #6496 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by czaharia View Post
    Am primit SMS de livrare pe 12.06 pentru comanda plasată astăzi. Mi-a apărut și factura comenzii.

    Unde/cum putem da o bere lui Vlad? Nu mi-a venit în minte să folosesc linkul de pe Telegram că a intrat mai întâi notificarea de la Distil
    Îi poți dona prin Revolut, eu așa am făcut. Are nevoie de donații pentru a tine serverul. Dacă ești pe grupul de discord îți dă el detalii acolo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #6497 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg cine este acest Vlad, dar daca nu este de aici, va rog sa va abtineti de la astfel de promovari.
    Iar daca este de aici, va rog sa o faceti in privat.

    Nu inteleg de ce va trebuie tutorial de Distill. E banal de folosit si super intuitiv

  18. #6498 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inteleg cine este acest Vlad, dar daca nu este de aici, va rog sa va abtineti de la astfel de promovari.
    Iar daca este de aici, va rog sa o faceti in privat.

    Nu inteleg de ce va trebuie tutorial de Distill. E banal de folosit si super intuitiv
    Este și pe aici Vlad dar nu cred că a văzut. Da, este intuitiv Distill dar tutorialul este pentru cei atehnici complet.

  19. #6499 SP
    Junior Member alienro03's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inteleg cine este acest Vlad, dar daca nu este de aici, va rog sa va abtineti de la astfel de promovari.
    Iar daca este de aici, va rog sa o faceti in privat.

    Nu inteleg de ce va trebuie tutorial de Distill. E banal de folosit si super intuitiv
    Salut, eu sunt acel Vlad

    Stai linistit, eu nu incerc sa spamez sau ceva, doar am vrut sa ajut oamenii si nu am rugat pe nimeni sa ma promoveze.
    Anyway, daca e ceva ce fac nasol sa imi zici, I will try to enjoy my stay

  20. #6500 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Sa ma iertati, nu m-am putut abtine sa nu postez asta aici.

    Ce parere aveti ? Cum obtine un baietas o duba plina de PS5 cu factura la eMag ?

    Am si eu o nedumerire. Adica undeva deja depasim cu mult limita bunului simt.
    Nu mai pune botul la toate anunturile dubioase de pe holeix.
    In anuntul respectiv (care a fost postat in 18 mai, si repostat ulterior!), cel putin o parte din poze,
    daca nu chiar toate, sunt luate din alte surse sau aiurea de pe net.
    Si pe niciuna din console nu apare niciun sticker cu un AWB de la EMAG, deci...
    Iar in duba din poza pot fi chiar si cutii goale, chiar Altex a avut in anumite magazine stive intregi de cutii goale, pemtru reclama.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 325 of 404 FirstFirst ... 225 275 315 323 324 325 326 327 335 375 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts