Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 334 of 404 FirstFirst ... 234 284 324 332 333 334 335 336 344 384 ... LastLast
Results 6,661 to 6,680 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6661 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    Eu am prins la emag din lotul trecut, dar s-a terminat stocul. Am doar plata acceptata.Are idee cineva cam la cat timp va veni urmatorul stock de disc? Cam la cat timp a venit stocul de dinaintea celui de saptamana trecuta de la emag?

  2. #6662 SP
    Junior Member the_dany's Avatar
    Daca nu vrei sa mai astepti, iei de pe olx pentru cateva sute de lei in plus. Alte variante nu exista. Abia a fost stocul asta, urmatorul nu e clar cand va aparea .

  3. #6663 SP
    Member eidos's Avatar
    pe mine m-a contactat Altex pentru tombola si eram la 48xx

    eu zic ca cel tarziu in primavara vor fi in magazine la raft, daca nu cumva mai devreme ian / feb

  4. #6664 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Am vazut un video pe youtube în care cineva de la sony spunea ca acum o perioada o sa fie mai greu cu stocurile,dar probabil anul viitor se vor găsi stoc.Daca afara se gasesc în continuare greu,și noi cun suntem in Romania nu cred ca să mai primim iar un stoc mai masiv.
    Sper ca a-ti prins cat mai mulți consolele,eu am mai reușit sa prind una care am dat-o la un coleg de munca

  5. #6665 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Dintre cei care au prins bundle-ul de mai jos, ati reusit sa intrati in posesia ei? Am si o comanda care este cu status " comanda plasata"
    https://www.emag.ro/consola-playstat.../pd/DT0DZ0MBM/

  6. #6666 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Doar in 17 e disponibil deci probabil va ajunge ori mâine ori vineri

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  7. #6667 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Tot vad ca se perinda (si) pe aici tot felul de teorii.. nu stiu daca nu sunt cumva propagate tocmai de samsari.
    Aceeasi samsari care am inteles ca au inceput sa sune ei lumea "lasand la pret". Nu mai sunt mari afaceristi acum.

    In alta ordine de idei, in Romania, am stat chiar binisor la capitolul stocuri.
    Intr-adevar a trebuit sa fii un pic mai atent, nu la raft, dar s-a gasit de ai fost un pic pasionat de subiect, tool-uri, etc.
    Afaceristii sus mentionati folosesc aceleasi tool-uri. Nu jefuiesc camioane ce transporta PS-uri pe drumurile patriei.
    Nu trebuie incurajati, putin mai multa atentie, nu de alta dar Sony observ ca livreaza iar stocurile sunt din ce in ce mai mari.

    PS: ploaia se va duce si ea, cam trece si pandemia, nu e gaura in cer daca ne bucuram si de niste soare, afara.. pana la urmatorul stoc (daca nu altfel). Ca nota, din apropiatii mei, eu nu stiu pe nimeni care sa nu aiba PS5 dupa ultimul stoc Altex / EMAG.

  8. #6668 SP
    Junior Member aracip's Avatar
    A mai vorbit cineva cu altexu? Mie mi-au zis ca vor face iarasi lista de asteptare pentru precomenzi

  9. #6669 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Să-i pună Sfântu' sa nu livreze că iese cu scandal mare

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  10. #6670 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by aracip View Post
    A mai vorbit cineva cu altexu? Mie mi-au zis ca vor face iarasi lista de asteptare pentru precomenzi
    Cine ti-a spus lucru asta? Te rog sa dai mai multe detalii.

    V-am rugat sa nu mai spuneti lucru care panicheaza lumea, daca nu aveti cum sa demonstrati acel lucru.

  11. #6671 SP
    Junior Member Ant89's Avatar
    Buna ziua,


    Am tot urmarit sa prind si eu ceva stoc dar din pacate nu am reusit nici de data aceasta.... daca are cineva extra, as fii dispus sa platesc si in plus, macar stiu ca cumpar de la cineva de incredere decat de pe OLX

  12. #6672 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Dintre cei care au prins bundle-ul de mai jos, ati reusit sa intrati in posesia ei? Am si o comanda care este cu status " comanda plasata"
    https://www.emag.ro/consola-playstat.../pd/DT0DZ0MBM/
    La mine apare plata acceptata. Am platit online.

  13. #6673 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Acum suna pentru cei de la digital dacă nu vor cu disk,și din ce stiu eu încă sunt multi pentru digital din lista,cred ca după ce e gata acea lista si de digital vor pune pe site direct.E multă bataie de cap și cu listele astea nu cred ca se mai incurca cu astea o sa pună probabil direct pe site.Din ce am vazut pe youtube o sa fie iar seceta de console,cred ca sony o sa trimita un stoc mai mare câtre tarile unde cererea e imensa pentru ca acolo și cumpara lumea mai multe jocuri,incercati sa puneti cum puteți mana pe o consola,pentru cei care au prins deja ma bucur mult ������������...

    ---------- Post added 16-06-2021 at 11:59 ----------

    Sunt curios cei de la emag când vor livra stocurile cu bunde ratchet&clank daca o sa apara și la parteneri stoc,umbla un zvon ca ar fi dat câteva stocuri la unii useri în rest mare parte au mers la ei...

  14. #6674 SP
    Junior Member danutdauna's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post

    Sunt curios cei de la emag când vor livra stocurile cu bunde ratchet&clank daca o sa apara și la parteneri stoc,umbla un zvon ca ar fi dat câteva stocuri la unii useri în rest mare parte au mers la ei...
    Nu a fost "o mare parte la ei", nu mai bagati in sperieti cu surse neverificabile alti utilizatori. Au fost linkurile si de la altex si de la emag up 1h+ la unu si aproape o ora la celalalt. Timp era suficient sa fi cumparat. Am prins si eu una pentru colegul meu de apartament care se chinuia de mult si un prieten a reusit si el sa ia una. Totu in timp suficient de discutat despre ea si ce inseamna ca si ce primesti de banii aia.

    Nu e vreo conspiratie la mijloc. O sa primim si noi stocuri in timp suficiente cat sa nu mai existe o criza de console. Mai dureaza, pana atunci, spor la refresh pentru cei care n-ati prins inca!

  15. #6675 SP
    Junior Member yashipuku's Avatar
    Quote Originally Posted by Ant89 View Post
    Buna ziua,


    Am tot urmarit sa prind si eu ceva stoc dar din pacate nu am reusit nici de data aceasta.... daca are cineva extra, as fii dispus sa platesc si in plus, macar stiu ca cumpar de la cineva de incredere decat de pe OLX
    Din ce oras esti?

  16. #6676 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Altex Media Galaxy e clar ca ei ai fost corecti dar toți știm ca cei de la Emag sunt.......Ăștia dau la parteneri care le vad cu 2800 sa zicem cât a fost după care mai ia un comision și pentru ca vanda consola pe emag.Suntem în romania câte console am avut din noiembrie pana acum ?destul de puține.Sony baga mai multe console in tari unde userii și cumpara jocuri multe.Nu a trecut încă nebunia cei care se mai uita aici și zic ca a luat-o și o sa vanda la pret mai mare ca dupa vine stoc riști sa ramai fără și nu știu dacă o sa mai cumpere lumea la pret foarte mare!

  17. #6677 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, va rog sa incetati cu presupunerile si cu ideile personale care acuza fara sa aveti vreo dovada.

    Firmele mari au departament separat de Business to Business (B2B) si nu vor vinde din stocul pus pe site pentru noi, oamenii de rand.

  18. #6678 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cine crede ca eMag se complica să dea cateva console la parteneri ca sa le vândă mai scump probabil crede si ca nu există Covid. Face eMagu profit într-un minut cat ar face la alea cateva console in 3 luni

  19. #6679 SP
    Junior Member Sparcks's Avatar
    dacă ești din iasi sau împrejurimi te pot ajuta, îți cedez comanda de la emag

    ---------- Post added 16-06-2021 at 12:51 ----------

    Quote Originally Posted by Ant89 View Post
    Buna ziua,


    Am tot urmarit sa prind si eu ceva stoc dar din pacate nu am reusit nici de data aceasta.... daca are cineva extra, as fii dispus sa platesc si in plus, macar stiu ca cumpar de la cineva de incredere decat de pe OLX
    din ce oraș ești?

  20. #6680 SP
    Junior Member Ant89's Avatar
    Timisoara

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 334 of 404 FirstFirst ... 234 284 324 332 333 334 335 336 344 384 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts