Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 404 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 385 ... LastLast
Results 6,681 to 6,700 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6681 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Pe aici sunt afurisiti de samsari, care baga lumea in panica, ca se face iar lista ca mai bine dati cateva sute si luati de pe olx, etc... nu mai puneti botu la prostii. Sunt samsari care doar la asta se pricep, la vrajeala ca altfel ar muri de foame. Personal eu am avut rabdare din noiembrie pana sa prind acum consola. Nu muriti daca luați luna viitoare sau in august. Nu mai sustineti banii negrii

  2. #6682 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    ^ Corect. Cumparand de la ei ajutam piata asta neagra si vor continua sa faca la fel cu toate consolele sau device-urile care apar in viitor.

  3. #6683 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    Eu unu am prins ieri de la altex bundle , am selectat plata prin op , am efectuat transferul ...vad ca am primit mail azi de la altex ca s-a procesat plata si ca s-a schimbat statsul comenzii in "Precomanda noua" . Astept sa vad maine/poimaine daca ma suna vrun curier....cu toate ca ma bate gandul sa sun la ei sa fiu 100% sigur ca o sa se livreze...

  4. #6684 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Daca suni la ei ne anunți te rog și pe noi când ar trebui sa vina?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  5. #6685 SP
    Member Para81's Avatar
    Eu am inteles ca se face iar tombola pt ca sunt multe comenzi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6686 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    Nu cred ca se mai efectueaza nici o tombola deoarece a fost scandalul de data trecuta prea mare...iar acum fata de data trecuta n-a mai zis nimic nicaieri de nici o tombola...chiar daca prima oara 10 minute arata "in stoc" , dupa era peste tot banner-ul cu tombola etc...Dar fara detalii exacte si oficiale...nu stie nimeni...

  7. #6687 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Nu au de ce să facă tombola daca au lăsat precomenzi doar cu stocul pe care l-au avut

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

    ---------- Post added 16-06-2021 at 13:37 ----------

    Și având în vedere că a fost și la eMag tot cam la fel de mult timp și eMag nu își bate capul cu tombola sigur e stoc suficient pentru toți care am prins sa facem comanda

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  8. #6688 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Terminati cu presupunerile , am vb azi la Altex , incepand de maine se proceseaza comenzile. Omul habar nu avea de vreo tombola.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  9. #6689 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Terminati cu presupunerile , am vb azi la Altex , incepand de maine se proceseaza comenzile. Omul habar nu avea de vreo tombola.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk
    Deci doar mâine încep să le pună la curier?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  10. #6690 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Eu am inteles ca se face iar tombola pt ca sunt multe comenzi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    De unde ai inteles asta? Da mai multe detalii.

    Intreb din 2 puncte de vedere:
    1. am info din interior si stiu foarte sigur ca a fost alocat un anumit numar de bundles si cand s-a atins acel numar, a aparut cu Stoc Epuizat si absolut toate comenzile vor fi onorate.
    2. nu-mi place troll-eala asta ieftina prin care anumite persoane vor sa panicheze gratuit pe cei care-si doresc si nu au reusit sa plaseze comanda, astfel ca daca nu se ofera mai multe detalii, persoanele care spun aceste lucruri fara a detalia/oferi mai multe informatii, vor primi un warn sau o mica pauza de aici.

  11. #6691 SP
    Junior Member HuuuuuuH's Avatar
    Și eu am sunat ieri la Altex (după cum am scris anterior) și mi-au confirmat ca exista stoc in București și se va livra fără o lista de așteptare.

    Update: Pe site-ul Altex statusul comenzii a trecut de la “Precomandă Noua” la “Confirmată integral” ceea ce rezulta, zic eu, o livrare fără tombola sau alte aberații.

  12. #6692 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    Confirm , Si mie mii s-a schimbat statusul comenzii in "Confirmata integral" .

  13. #6693 SP
    Member eidos's Avatar
    Nu va mai luati dupa samsarii de aici, interesul lor este sa-si vanda cele 6 pagini de ps5-uri de pe olx.

    Sa ramana cu ele si faca expozitie ...

    Altex inca livreaza din lista de tombola si o vor face in continuare, in curand vor fi pentru toti.

    NU mai cumparati de pe OLX

  14. #6694 SP
    Junior Member rage-'s Avatar
    ^same, precomanda noua > confirmata integral.
    Ca side note, am facut plata prin OP iar cand l-am trimis pentru confirmare catre agentul de telesales alocat, acesta mi-a spus ca voi primi detaliile livrarii pe mail. Revin cu update cand se va intampla asta.

  15. #6695 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    La fel mi-a spus si mie...i-am dat astazi un replay la mail dar vad ca nu a mai raspuns...asteptam sa vedem ce se intampla

  16. #6696 SP
    Junior Member thatOneDudeThat's Avatar
    Cum vor unii sa creeze panica pe aici Sunt la a 4a consola cumparata (2 emag 2 altex) si pana acum n-am intampinat probleme de livrare. Inainte sa ma intrebati nu, nu sunt pe olx. 3 sunt in familie si una la un prieten. Cand le-am spus la oameni ca am prins la precomanda din noiembrie s-au rugat toti de mine sa le iau si lor.
    Asa ca puteti sta linistiti, nu trebuie sa va agitati si sa considerati ca poate au gresit iar oamenii. Maine-poimaine ne vedem online

  17. #6697 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Vine si pe orange ps5, care n.au prins, am primit mail. Samsarilor e belea

  18. #6698 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    Vine si pe orange ps5, care n.au prins, am primit mail. Samsarilor e belea
    Ce exact ti-au scris pe mail?

  19. #6699 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    Vine si pe orange ps5, care n.au prins, am primit mail. Samsarilor e belea
    Cand vine?
    Digital sau cu disc?
    Doar la cei inscrisi la precomanda sau pentru toata lumea?
    Online sau doar in shop-uri?

  20. #6700 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Atentie orange are stoc!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 404 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 385 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts