Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 235 of 404 FirstFirst ... 135 185 225 233 234 235 236 237 245 285 335 ... LastLast
Results 4,681 to 4,700 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4681 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    M-au sunat si pe mine azi cei de la Altex. Aveam numarul 1329

  2. #4682 SP
    Member smits's Avatar
    Si next time nu se mai intampla sau ce?

  3. #4683 SP
    Junior Member dragomir80's Avatar
    Ceva nu se leagă: in decembrie am mai avut o comandă anulata la Orange, dar atunci am selectat plata ramburs, acum nu mergea decât să plătești pe loc cu card. De ce nu au anunțat ieri această "eroare" . Poate aveau nevoie de un raport cu niste vânzări record, sau să ruleze niște bani(nu îi ramburseaza astăzi)... pentru că se stange o sumă importantă de la cateva sute de oameni...

  4. #4684 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Iar teoria cu rulatu banilor? Asa ati facut si la tombola Altex si pana la urma s-a dovedit ca au gestionat cel mai bine situația cu stocul de PS5.

  5. #4685 SP
    Junior Member dragomir80's Avatar
    La Altex ți-ai asumat să îți blocheze banii, la Orange nu și au mers pe burtă, pentru ce stam cu banii blocați o săptămână?!
    Nu mai trebuie lăsați, iertați...devine o practică această bataie de joc...
    In Anglia se fac precomenzi, dupa care alocă stocurile și abia la finalizarea comenzii îți iau banii( când au 100% garanția ca ajunge produsul la tine). La noi e mai rau ca la curve

  6. #4686 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Nu si-a asumat toata lumea, cei care au dat comanda in primele 20 de minute nu au fost informati decat dupa ce au dat comanda.

  7. #4687 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    caut persoana sa facem cheta sa luam ps5 de la emag, 25 de mil + 25 de mil si il folosim pe rand, o staptamana unu, o saptamana altu ) ))

  8. #4688 SP
    Member Atrium's Avatar
    Sunt curios, voi nu v-ati saturat de nesimtitii de la WANNDER ce vand pe eMAG la 6000 RON consola ? Daca da, le puteti lasa un review pe google sa le spuneti ce parere aveti de specula jegoasa pe care o practica. Sa le uram de bine, zic.

  9. #4689 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Sunt curios, voi nu v-ati saturat de nesimtitii de la WANNDER ce vand pe eMAG la 6000 RON consola ? Daca da, le puteti lasa un review pe google sa le spuneti ce parere aveti de specula jegoasa pe care o practica. Sa le uram de bine, zic.
    Ba da, dar nu avem ce sa le facem, numai emag le poate face cv in aceasta situatie...

  10. #4690 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Sunt curios, voi nu v-ati saturat de nesimtitii de la WANNDER ce vand pe eMAG la 6000 RON consola ? Daca da, le puteti lasa un review pe google sa le spuneti ce parere aveti de specula jegoasa pe care o practica. Sa le uram de bine, zic.
    pai eu ce zic aici )...

    eu am intrat pe la ei pe site si i-am luat la misto un pic .. cica urmeaza sa-mi raspunda "Bianca" in scurt timp. I-am zis sa ia un ps in brate si sa se arunce cu el in WC dupa care sa traga si apa

    ---------- Post added 23-02-2021 at 15:50 ----------

    mai ieftin e pe OLX sigilat

  11. #4691 SP
    Junior Member vicosx12's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    pai eu ce zic aici )...

    eu am intrat pe la ei pe site si i-am luat la misto un pic .. cica urmeaza sa-mi raspunda "Bianca" in scurt timp. I-am zis sa ia un ps in brate si sa se arunce cu el in WC dupa care sa traga si apa

    ---------- Post added 23-02-2021 at 15:50 ----------

    mai ieftin e pe OLX sigilat

    Si pe OLX este riscant cu garantia. Mai bine asteptam sa revina in stoc la pretul initial.

  12. #4692 SP
    Member Atrium's Avatar
    Mai bine ne-am comporta ca o comunitate si am sanctiona aceste derapaje de fiecare data cand le-am observa. Astfel poate isi vor mai da seama si acesti speculanti pe piata de retail ca ne-am cam saturat sa ne scuipe seminte in cap. Noi nu ne dam seama cata putere avem ca si o comunitate, si este pacat. Uite, un prim pas al celor de la Altex care si-au facut cont si incearca sa rezolve probleme si sa ofere informatii pe acest site. Ca nu sunt intotdeauna pe faza asta e alta idee, nici nu ai cum sa faci totul perfect.

  13. #4693 SP
    Junior Member Subliminal's Avatar

  14. #4694 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    La noi n au nicio treaba, chiar un retailer ca emag permite vanzarea la 6000.

  15. #4695 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    tocmai ce am finalizat si eu reclamatia la ANPC catre Orange. macar o amenda sa le dea, ca alta rezolvare in favoarea mea, nu prea cred

  16. #4696 SP
    Junior Member Phorkias's Avatar
    Eu cred ca ar trebui sa ne linistim nitel si sa vedem de unde luam PS5-uri nu sa ne suduim pe forumuri.

  17. #4697 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, va rog sa va potoliti cu atacurile si sa discutati doar despre achizitii de PS5 din Romania.

  18. #4698 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @alexandru92 si @bpoearth - e ultimu warning. Daca urmatoarele postari nu sunt on topic, o sa luati o mica pauza.

  19. #4699 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by Phorkias View Post
    Eu cred ca ar trebui sa ne linistim nitel si sa vedem de unde luam PS5-uri nu sa ne suduim pe forumuri.
    cam asa ar fi ideal, normal.

    dar de unde sa o iei bro? ca n ai de unde momentan, altex, media galaxy nu avem sanse daca nu am participat la tombola; flanco...nici nuj daca a avut vreodata , cred ca au pe site aia cu “ in curand” si “inscrie-te” doar ca sa faca abonati la newsletter sau cva; deci ultima si cea mai viabila sursa ar fi emag care probabil o sa bage dupa ce le vinde stocurile celor de la wander sau cum le zice

  20. #4700 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Eu ma intreb ce deal au ALTEX cu Playstation/Sony de fac rost de console, iar EMAG care se lauda ca sunt cei mai mari de pe piata, stau pe tușă.
    Ori cei de la ALTEX au dat o prima de volum la Sony, care oricum e mai mică decât posibilele amenzi ANPC dupa tombola, sau le convine situația celor de la EMAG, ca nu le streseaza nimeni serverele si ei oricum isi iau comisionul mare de la WANNDER?
    Doar ca imagine însă, mi se pare ca EMAG din nou se fac de kko, așa cum s-au mai făcut cu reduceri false si alte prostii.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts