Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 350 of 404 FirstFirst ... 250 300 340 348 349 350 351 352 360 400 ... LastLast
Results 6,981 to 7,000 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6981 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Ker0Sen View Post
    Eu zic ca au cam apus zilele pentru cei care făceau scalping. Încă e disponibil PS5 pe precomanda la Altex. Cine își dorește are toate șansele sa își ia acum.
    Exact.

  2. #6982 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si acm 2 saptamani au fost disponibile timp de 2h la Altex si eMag si tot nu a prins marea majoritate.

    La cum nu se dau acum, as spune ca va fi exact la fel. Se vor trezi toti dupa ora 20 sau maine si vor spune ca au muncit si nu au putut sa comande si vor da 3000+ ca sa ia de pe olx sau se vor plange in continuare de cei care vand pe olx.

  3. #6983 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Am dat si eu linkul la prieteni. Sper sa apuce toti care si-au dorit. Super. Multumim de link.

  4. #6984 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Macar nu ar trebui sa mai existe magazine care sa vanda PS5-uri la 4000, 4500 lei cum inca sunt pe emag.

  5. #6985 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Macar nu ar trebui sa mai existe magazine care sa vanda PS5-uri la 4000, 4500 lei cum inca sunt pe emag.
    Vor fi în continuare. În continuarea cererea e mai mare decât oferta. Dar clar cine și-a dorit cu adevărat a prins. Daca am prins eu acum 2 săptămâni de nu eram chiar așa fiert, e clar că cine și-a dorit a prins.

    Dar sper să nu mai văd nici eu plângeri de stock sau scalperi. Că atât săptămâna trecută cât și acum când precomanda e încă activă după o oră, nu prea ai ce comenta.

  6. #6986 SP
    Member mitnic's Avatar
    Am prins si eu consola.

    Multumesc mult pt anunt

  7. #6987 SP
    Junior Member crisuangelo's Avatar
    Desi voiam versiunea digitala, nu am rezistat si am achitat o precomanda la Altex cu ocazia aceasta . Dupa 20 de minute de la primirea primei notificari pe Telegram pt ca nu am fost pe faza. Nu stiu cand o voi si primii in conditiile in care inca este disponibila la precomanda si se vor strange multe comenzi platite.

  8. #6988 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by crisuangelo View Post
    Desi voiam versiunea digitala, nu am rezistat si am achitat o precomanda la Altex cu ocazia aceasta . Dupa 20 de minute de la primirea primei notificari pe Telegram pt ca nu am fost pe faza. Nu stiu cand o voi si primii in conditiile in care inca este disponibila la precomanda si se vor strange multe comenzi platite.
    Precomanda consola PlayStation 5 si aceasta va fi livrata in maxim 5 zile lucratoare de la data disponbilitatii produsului. - Altex. ar trebui ca pana pe 7 iulie sa o ai.

  9. #6989 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Gresit, pana pe 7 iulie maxim trebuie livrata consola. Sambata si duminica nu sunt considerate zile lucratoare.

  10. #6990 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Stoc Altex...O singura consola per cont??Altex ai respectul meu,chiar asteptam asta si nu dezamagesti...

  11. #6991 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Si stoc epuizat. Dupa 90-100 minute s-a epuizat stocul.
    Si da, felicitari pentru treaba cu o consola per client per cont.
    Sa speram ca nu vor ajunge pe OLX.

  12. #6992 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Si daca vor ajunge, s-a cam terminat cu “imbogatirea peste noapte”, dupa cum vedeti, aproape saptamanal sunt stocuri.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #6993 SP
    Junior Member crisuangelo's Avatar
    Sper ca cei de la Altex au devenit mai profi intre timp.
    Imi amintesc de o experienta cu ei din 2017 la o precomanda pt un joc ps4 care mi a fost livrat la 10 zile de la lansare.
    Sunt persoane care au achitat pt stocul din 14.06 cu livrare din 17 si nu a primit consola inca?

  14. #6994 SP
    Junior Member mihaistm's Avatar
    @crisuangelo eu inca astept pentru bundle Ratchet de pe 14, a fost pana azi `precomanda eliberata`, si mai intainte a trecut la `Confirmata integral`. Dar nimic despre awb sau ca se livreaza.

  15. #6995 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tot de la Altex? Sau eMag?

  16. #6996 SP
    Junior Member mihaistm's Avatar
    Altex


  17. #6997 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaistm View Post
    Altex

    Salut! Trimite-mi te rog un PM cu numarul comenzii sa dau la verificat.

  18. #6998 SP
    Junior Member hudinu's Avatar
    In sfârșit am reușit sa precomand și eu ps5! Mulțumesc forumului și grupului de Telegram pentru asta! Deja consolele sunt postate pe olx de samsari…

  19. #6999 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    O sa le fie din ce in ce mai greu sa ia si sa le puna oricum pe OLX.. stocuri incep sa fie din ce in ce mai des. Nu o sa mai renteze.
    Totodata Altex a reusit un lucru interesant: au limitat numarul de unitati la x1 per comanda. Felicitari Altex!

    Sigur samsarii pot sa faca mai multe conturi, pe mama, pe copil, pe var de unchi.. dar na, important este ca retailerul este la curent cu ce se intampla si exista un soi de control (manual sau automat) cu privire la aceste comenzi.
    Atat cat se poate, specula nu va disparea cu totul. Spun inca o data insa.. depinde doar de "noi" sa nu incurajam astfel de practici.

  20. #7000 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    O sa le fie din ce in ce mai greu sa ia si sa le puna oricum pe OLX.. stocuri incep sa fie din ce in ce mai des. Nu o sa mai renteze.
    Totodata Altex a reusit un lucru interesant: au limitat numarul de unitati la x1 per comanda. Felicitari Altex!

    Sigur samsarii pot sa faca mai multe conturi, pe mama, pe copil, pe var de unchi.. dar na, important este ca retailerul este la curent cu ce se intampla si exista un soi de control (manual sau automat) cu privire la aceste comenzi.
    Atat cat se poate, specula nu va disparea cu totul. Spun inca o data insa.. depinde doar de "noi" sa nu incurajam astfel de practici.
    Cand vad ca unii le pun pentru 300lei profit, astia sunt in stare si pentru un pachet de tigari sa tina consolele

    ---------- Post added 24-06-2021 at 07:54 ----------

    mda, am gasit unul care a dat ieri precomanda, si a pus consola pentru 250profit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 350 of 404 FirstFirst ... 250 300 340 348 349 350 351 352 360 400 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts