Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 367 of 404 FirstFirst ... 267 317 357 365 366 367 368 369 377 ... LastLast
Results 7,321 to 7,340 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7321 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Digital vei gasi in magazine ca bundle cu 12 luni PSN + card 100 lei PS Store.

  2. #7322 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Digital vei gasi in magazine ca bundle cu 12 luni PSN + card 100 lei PS Store.
    Fix asta ma intereseaza!
    Se mai gaseste prin vreun magazin din Bucuresti?

  3. #7323 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu vad ca ai 2 optiuni:
    1. mergi din magazi in magazin pana gasesti.
    2. te apuci si suni la toate magazinele si vezi unde au.

  4. #7324 SP
    Member gompo's Avatar
    https://www.flanco.ro/consola-sony-p...ift-apart.html

    PS5 cu disc cu Rachet and Clank la Flanco la 2800 lei!

  5. #7325 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    Pentru cei interesati, in acest video puteti vedea cele 3 variante de ventilator cu care poate sa vina echipata PS5: Delta, Nidec sau NMB.

    Vin complet aleatoriu (se poate sa fie si in functie de regiune), insa este diferenta de sunet intre ele (si posibil si de racire).


  6. #7326 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  7. #7327 SP
    Member ymess's Avatar
    Pentru cei din Timișoara, am înțeles că mai sunt 6 bucăți în Shopping City, la Media Galaxy, pe site nu vad sa apară dar sunt in magazin, tot așa varianta cu disc și joc la 2800.

  8. #7328 SP
    Junior Member Sebastiano's Avatar
    Si in Bucuresti situatia e asemanatoare. Ieri am cumparat aceeasi varianta (2800 cu R&C) din Altex Sun Plaza. Puteti sa rugati un consultant sa va indice unde se poate gasi stoc fizic in magazinele lor.

  9. #7329 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Azi am cautat Playstation 5 versiunea cu disc toata Constanta, cei de la Altex mai aveau putin si imi rideau in fata .

  10. #7330 SP
    Junior Member Rothenfuhrer's Avatar
    PS5 digital edition +cod 3 luni PS Plus in Orange Smart Shop Brasov

    Sent from my IN2020 using Tapatalk

  11. #7331 SP
    Member ymess's Avatar
    Eu cel puțin văd că și pe Olx băieții s-au liniștit, ușor ușor stocurile incep sa își revină. Nu mai cumpără nimeni PS5 cu 4000 lei.

  12. #7332 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Salut, cei care ati cumparat de la Orange, in cat timp a ajuns consola? Sunt de incredere sau ma trezesc cu banii blocati si consola nicaieri?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #7333 SP
    Junior Member Hunter89's Avatar
    Salut,
    Bucuresti Mega Mall - Media Galaxy aveau destul de multe ieri
    3400 lei PS5 versiunea disc Ratchet + la alegere Nioh 2/Returnal + Controller

    PS. Nioh 2/Returnal nu mai aveau pe stoc in magazin, asa ca platesti pachetul dar mai astepti pentru joc

  14. #7334 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Pentru cei din Cluj, este digital la Orange shop langa catedrala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #7335 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Inca tin gusterii cu dintii sa vanda PS-ul la bundle?

  16. #7336 SP
    Junior Member marrow's Avatar
    da. eu nu am gasit simplu la 2500 lei

  17. #7337 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Inca tin gusterii cu dintii sa vanda PS-ul la bundle?
    Mai bine decât de la scalperi. Practic bundle-urile au scos din business scalperii - niște gușteri și ei de altfel.

  18. #7338 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Nu cred ca se mai pune problema de bisnitareala si cumparat de pe olx. Ma gandesc ca oricine are 2 neuroni activi, intra pe google si cauta cel putin pe compari sau pricy sa vada cum e piata - asta dupa ce a cautat deja pe emag, mg, flanco etc (magazinele mari). A fost zile bune la rand pe flanco bundle cu controller jocuri etc, deci se gasea. Nu din abundenta, dar era pentru cine avea ochi sa vada.

    Gusterii obositi de pe olx, mai un pic ajung sa le dea la pretul la care le-au luat, doar sa se scape de ele. Garantia lor ruleaza si scade, oferta este si va fi - ma astept la pachete atractive in lunile ce urmeaza avand in vedere ca o sa fie niste releases decente.

    Still, mi se pare aiurea practica asta de a iti baga pe gat niste produse de care nu ai trebuinta, doar ca e cerere si oferta e cam saraca pentru moment. Mai ales ca a fost o perioada in care au primit dispozitive intr-un numar relativ mare. Cum scriam cu cateva mesaje in urma, nu pot bisnitarii cumpara cat arunca sony pe piata, ca sa fie vorba de un monopol bisnitaresc.

  19. #7339 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Nu le mai pot da nici macar la pretul de achizitie. Garantia curge din momentul in care curierul i-a pus consola in brate


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #7340 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    L-am gasit la Altex, pe raft. 2800 de lei, cu Rift Apart. Ma gandesc sa-mi iau si eu, desi jocurile nu ma conving inca, si parca as mai astepta o perioada.

    Ce mi se pare incredibil, insa, este cum de inca se gasesc la vanzare pe OLX, la preturi de peste 3000 de lei, cand a inceput deja sa apara fizic, prin magazine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 367 of 404 FirstFirst ... 267 317 357 365 366 367 368 369 377 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts