Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 154 of 404 FirstFirst ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 204 254 ... LastLast
Results 3,061 to 3,080 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3061 SP
    Junior Member postelnicuadi's Avatar
    Quote Originally Posted by DaLord View Post
    ultimele 5 cifre din nr de comanda incepeau cu 43?
    La el da, de ce?

  2. #3062 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Da, de ce?

    ---------- Post added 10-12-2020 at 19:47 ----------

    Nu cred ca e relevant

  3. #3063 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Iar începeți cu ANPC? Banii aia nu sunt la Orange. Sunt doar blocați. O sa se deblocheze destul de repede zic eu. La fel am pățit, si eu am blocat banii la ei azi, nu vreau sa le iau apărarea, da prea va agitați.
    Poate au nevoie de niste amenzi ca sa se trezeasca la realitate si sa investeasca in gunoiul ala de site.

    bool CanOrder(item)
    if StockExists(item)
    return true;
    else
    return false;

  4. #3064 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Poate au nevoie de niste amenzi ca sa se trezeasca la realitate si sa investeasca in gunoiul ala de site.

    bool CanOrder(item)
    if StockExists(item)
    return true;
    else
    return false;
    Fix la asta ma refer.

  5. #3065 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    https://www.game.co.uk/en/playstatio...eadset-2826357

    Casti..pulse 3d..daca aveti pe careva in uk

  6. #3066 SP
    Junior Member spkdsys's Avatar
    Quote Originally Posted by postelnicuadi View Post
    Verificati comenzile la emag, am cunostinta cu comanda facuta la 15:17 si anulata fara nici un motiv, a vorbit la call center si nu apare motiv pentru anulare. Avea factura, garantie si mesaj sms cum ca comanda e pe drum... vai si amar
    Aceeasi chestie s-a intamplat si la mine. la 15:17 am plasat comanda, s-a confirmat totul foarte rapid, produse in drum spre showroom arata.

    Am sunat pe la 15:30 la eMag sa verific, persoana de acolo mi-a zis ca totul este in regula si confirmat, livrarea in showroom pe 12.10 cica.

    La 18:54 am primit banii inapoi pe card fara nici o explicatie.

    Am sunat din nou la eMag, iar persoana de acolo vede ca e anulata in sistem, fara nici un motiv. A ramas ca ma anunta cel tarziu maine.

    In continuare, imi arata in contul eMag ca produsele sunt in drum spre showroom.

    UPDATE: Am fost sunat de la eMag acum. Aparent a fost o eroare de sistem. Am inteles ca au console in stoc furnizor si urmeaza sa intre in posesia lor. Mi-au refacut comanda, avand status: comanda plasata si urmeaza sa imi comunice un timp de livrare. Acu ce sa mai zic, o fi bine o fi rau..

  7. #3067 SP
    Member kaoru's Avatar
    trebuie impartite angajatilor si cunoscutilor, ca vine Craciunul. Asta mi se pare o manevra demna de reclamat la protecta consumatorului, aia de la Altex cu tombola...similar.

    Edit: eu am reusit sa adaug consola in cos, am vrut sa finalizez comanda si a dat eroare ca nu mai e in stoc. Din momentul in care am dat refresh si aparuse in stoc pana la eroare a durat 10 secunde. Am vrut sa adaug o intrebare pe pagina produslui, mi-a fost respinsa dupa 3 editari, am fost transmis sub forma de reclamatie catre un asistent de vanzari cu titlul "customer support expert" care m-a lamurit foarte simplu ca: "In cazul in care ai adaugat produsul in cos fara sa apesi butonul "trimite comanda" , din pacate, produsul nu a fost rezervat. Acesta se rezerva doar in momentul in care trimiti comanda. Daca produsul nu se mai gaseste pe site, din pacate nu mai este disponibil pentru livrare."

  8. #3068 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Ce rahat si ce mizerii pentru niste console. Zici ca se cumpara sanatate, nu niste amarate de console...

    Bine dracu’ ca am fost intelept si am prins-o pe-a mea la precomanda, vad ca sunt mai greu de prins decat pestisorii de aur!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #3069 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Pana la urma o sa mai fie ceva pe Flanco?

  10. #3070 SP
    Member smits's Avatar
    aia trebuia sa faca mai multa lume, dar multi au crezut ca va vor fi suficiente...

  11. #3071 SP
    Member jetssskii's Avatar
    de ce inca mai sunt 2000 care sunt pe acest thread ? e ora 9 jumate, ma mir

  12. #3072 SP
    Junior Member petersagan's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    de ce inca mai sunt 2000 care sunt pe acest thread ? e ora 9 jumate, ma mir
    multi au autorefresh-ul pus gresit

  13. #3073 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Cei cu comenzi de azi de la emag, vi s-a schimbat statusul comenzii din plata acceptată?

  14. #3074 SP
    Member eidos's Avatar
    Daca vrea careva sa renunte la PS5 comandat azi ... ofer 500 ron extra, bonus

  15. #3075 SP
    Junior Member Derpilian's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdanl87 View Post
    Cei cu comenzi de azi de la emag, vi s-a schimbat statusul comenzii din plata acceptată?
    Nope, dar am sunat la ei sa aflu mai multe detalii dupa ce am mai citit pe aici si mi-a transmis ca e rezervata, dar nu imi poate spune un timp de livrare fiindca nu le au, maine cica ar ajunge la ei in depozit si m-ar suna inapoi sa imi zica daca vine weekend/saptamana viitoare, duck knows, nu mai inteleg nimic.

  16. #3076 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Quote Originally Posted by Derpilian View Post
    Nope, dar am sunat la ei sa aflu mai multe detalii dupa ce am mai citit pe aici si mi-a transmis ca e rezervata, dar nu imi poate spune un timp de livrare fiindca nu le au, maine cica ar ajunge la ei in depozit si m-ar suna inapoi sa imi zica daca vine weekend/saptamana viitoare, duck knows, nu mai inteleg nimic.

    Ciudat. Eu cand am vorbit mi-au zis ca urmeaza sa intre comanda in procesare si in seara asta o sa primeasca AWB.

  17. #3077 SP
    Junior Member Derpilian's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdanl87 View Post
    Ciudat. Eu cand am vorbit mi-au zis ca urmeaza sa intre comanda in procesare si in seara asta o sa primeasca AWB.
    Yup..din cauza asta nu mai inteleg nimic

  18. #3078 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Mai sunt fabricate in China? Poate deaia este problema cu stocul. Toate electronicele au avut de suferit anul asta. Xbox nu se gaseste, Playstation nu se gaseste, placi video nu se gasesc, nici AMD nici Nvidia. Trist

  19. #3079 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdanl87 View Post
    Cei cu comenzi de azi de la emag, vi s-a schimbat statusul comenzii din plata acceptată?
    fix acum am primit mail ca a fost predata curierului.

    LE: vine maine cu same day. sunt din buc cu trial la genius (facut azi).

    LLE: in cont emag nu e schimbat statusul inca.

    LLLE: s-a schimbat si statusul.

  20. #3080 SP
    Member coxanovici's Avatar
    A zis cineva ca prin ianuarie următorul stoc.. în magazine eu zic ca vor fi prin martie aprilie.
    Bafta la toti

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts