Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 285 of 303 FirstFirst ... 185 235 275 283 284 285 286 287 295 ... LastLast
Results 5,681 to 5,700 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #5681 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by tmihai20 View Post
    Eu încă mai am God Of War 2018 în librărie (nici nu l-am instalat vreodată), iar Avengers îl aveam înainte de a veni la PS Plus. Tot PS Plus Extra am și eu. Am tot citit că unele jocuri au fost scoase din librării.
    Si eu - il am inclusiv pe disk. La fel si cu Avengers. Dar nu despre asta era discutia. Ci despre faptul ca de fapt, Premium are si jocuri de PS4/PS5 in plus fata de Extra, desi nu tin minte sa se fi mentionat lucru asta anterior.
    Iar la un simplu scroll prin lista de jocuri vedem mult prea multe jocuri de PS4 care nu sunt incluse in Extra. Si nu ma refer la jocuri noi sau neaparat bune.

    Desi totusi eu nu inteleg de ce vedem in lista de jocuri de la Extra, si pe cele care sunt disponibile doar la Premium. Mi se pare o tactica mizerabila de a mai fraieri pe cineva.

    Nu mai zic de lista de jocuri de PS3, care mi se pare penibila, cel putin din lista aia. Sunt doar jocuri pentru copii din ce am vazut, cu fff putine exceptii.

  2. #5682 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si eu - il am inclusiv pe disk. La fel si cu Avengers. Dar nu despre asta era discutia. Ci despre faptul ca de fapt, Premium are si jocuri de PS4/PS5 in plus fata de Extra, desi nu tin minte sa se fi mentionat lucru asta anterior.
    Iar la un simplu scroll prin lista de jocuri vedem mult prea multe jocuri de PS4 care nu sunt incluse in Extra. Si nu ma refer la jocuri noi sau neaparat bune.

    Desi totusi eu nu inteleg de ce vedem in lista de jocuri de la Extra, si pe cele care sunt disponibile doar la Premium. Mi se pare o tactica mizerabila de a mai fraieri pe cineva.

    Nu mai zic de lista de jocuri de PS3, care mi se pare penibila, cel putin din lista aia. Sunt doar jocuri pentru copii din ce am vazut, cu fff putine exceptii.

    E aiurea într-adevăr să vezi ceva care e disponibil la Premium (practic vezi asta de-abia după ce intri pe joc). De cele mai multe ori sunt doar trial-uri.


    Am două PS3, am multe jocuri pe disk și cele pe care nu le-am putut cumpăra ca ISO (al doilea PS3 e jailbreakuit doar pentru asta și pentru a fi alternativă la discuri stricate în timp).

  3. #5683 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  4. #5684 SP
    Member justamodel's Avatar
    Ceva siteuri cu PS plus UK ieftin?
    Allromedia mai functioneaza?

  5. #5685 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Mai bine încarci cu credit și apoi activezi PS Plus. Eu folosesc CDKeys de ceva timp. Au prețuri bune la credit PSN UK, dar e bun la anumite valori, nu la toate. Din punct de vedere istoric creditul de 30 lire a fost cel mai bun. Ca să activez PS Plus Extra am cumpărat 80+30 (ca să mai și rămână credit pentru niște jocuri).

  6. #5686 SP
    Member iionut's Avatar
    https://blog.playstation.com/2022/09...ce-2-superhot/

    PlayStation Plus Monthly Games for October: Hot Wheels Unleashed, Injustice 2, Superhot

  7. #5687 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Eu nu inteleg de ce ne tot dau jocuri de ps4 la 2 ani de la lansarea consolei. Macar sa ne puna sa alegem intre 2 jocuri de ps5 sau 3 de care vor ei.

  8. #5688 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Eu nu inteleg de ce ne tot dau jocuri de ps4 la 2 ani de la lansarea consolei. Macar sa ne puna sa alegem intre 2 jocuri de ps5 sau 3 de care vor ei.
    Poate pentru ca nu toata lumea are un PS5 in casa? Si inca consolele noi nu se gasesc chiar "la raft" de cumparat !

  9. #5689 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Pai nu e ok. Au dat jocuri varianta ps4 desi exista varianta de ps5. Puteau sa faca jocul compatibil pt ambele platforme fara sa platesc upgrade de ps5 . Sa aleaga lunar un joc de ps4, unul de ps5 si unul de ps4/ps5.

    Asa o sa tot fie inca 5 ani de acum incolo pers care nu isi iau ps5 ca nu e la 2500 lei

  10. #5690 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca are treaba cu consolele PS5 care in continuare se gasesc mai greu, ci cu faptul ca este mult mai ieftin, deci rentabil pentru ei sa ofere si jocuri de PS4.

  11. #5691 SP
    Member Mishy's Avatar
    Jocurile pe luna noiembrie

    As reported by Dealabs (who also recently leaked the upcoming Prime Gaming line-up), November’s free PlayStation Plus Essential titles will be:

    Nioh 2 – PS4|5
    Heavenly Bodies – PS4|5
    Lego Harry Potter Collection – PS4

  12. #5692 SP
    Junior Member JDoe83's Avatar
    Salutare,


    De unde se poate lua ps plus pe 12 luni mai ieftin în perioada asta, să meargă activat în magazinul de România codul? Mulțumesc!

  13. #5693 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by JDoe83 View Post
    Salutare,


    De unde se poate lua ps plus pe 12 luni mai ieftin în perioada asta, să meargă activat în magazinul de România codul? Mulțumesc!
    eu zic sa astepti de black friday-ul lor (luna viitoare), mereu au reduceri foarte mari atunci.

  14. #5694 SP
    Junior Member JDoe83's Avatar
    Mulțumesc frumos. Black Friday e cea mai apropiată variantă, dar nu neapărat, anul trecut prețul corect oficial a fost în Decembrie.


    https://www.playstation.com/ro-ro/legal/plus1250dece/


    Oricum momentan e fix ce trebuie, înainte aveam până în 25 Septembrie, l-am reînnoit după vreo săptămână în Octombrie pe o lună, expiră pe 3 Noiembrie, practic am luat jocurile pe 2 luni într-o lună și după ce expiră din nou, aștept să îl fac pe un an recurent fix în cea mai bună perioadă de reduceri.


    Eu de fapt voiam să întreb dacă există site-uri legitime care oferă în perioadele de reduceri preț mai mic decât prețul redus oficial în ps store, și dacă da, care sunt aceste site-uri?

  15. #5695 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Nu vei găsi nicăieri reducere mai mare de 50% si multe site-uri nici nu au coduri globale sau pe ro. Cea mai buna varianta este store.

  16. #5696 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cum este cu jocurile pentru PS Plus Extra? Se bagă in librarie si acolo ceva lunar sa ciuciu banana?

  17. #5697 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce sa se bage în librărie la Extra lunar? Nu se baga nimic. E ca la Game Pass, jocurile sunt disponibile atâta timp cat le tine Sony in listă. Unele stau foarte mult, unele câteva luni, altele permanent.

  18. #5698 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai tocmai, ca la Game Pass se adauga lunar jocuri noi.

  19. #5699 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai si la Extra si Premium se adaugă jocuri lunar. Cel puțin până acum asa e.
    Acum înțeleg ce a vrut sa întrebe. Dar m-a derutat cand a pomenit de librărie. Credeam ca se referă daca se adauga in librărie sa iti rămână pe cont pe vecie cum sunt alea de la Essential.

  20. #5700 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Păi nimic alea de la essential nu sunt pe vecie...doar cât dai banu ai acces la ele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 285 of 303 FirstFirst ... 185 235 275 283 284 285 286 287 295 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts