Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 32 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 631

Thread: LittleBigPlanet

  1. #41 SP
    Manager paul's Avatar

  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Astia nu sunt sanatosi. Eu acum imi dau seama ce de "machinima" o sa iasa cu ajutorul LBP... ce de filmulete cu diverse personaje din real life transpuse in LBP.

  3. #43 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Primul va fi Obama vs McKain.

  4. #44 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Ar fi cool sa suporte si adaugare de voci.

  5. #45 SP
    is the man! trickz's Avatar

  6. #46 SP
    is the man! trickz's Avatar
    How to get into LBP beta.

    Ca si cu Home, acum ceva timp, o tema cu LBP a fost lansata pe un Store si doar pe un Store (nr: atunci us, acum japan). Trebuie doar sa va downloadati acea tema si sa dati login (si teoretic, sa folositi putin acel cont pentru multiplayer) si sunteti automat inscrisi pe lista pretendentilor la beta .

    Unde veti gasi?

    Pasul 1 consta in loginul pe contul japonez sau, daca nu aveti unul, creati'va. Intrati pe store. Pe main, veti vedea intr'unul din chenare o imagine cu LBP. Downloadati, ca orice alt lucru de pe store. Instalati si admirati'va noua tema. Mult noroc!

  7. #47 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Am si eu o intrebare, cand fac un alt cont, ca sa-l fac pe Japan sau UK spre ex, aleg sa fie master sau sub-account? Probabil tre sa fie master, ca altfel nu poti schimba tara / regiunea, asa e?

    In concluzie, poti sa-ti faci mai multe master accounts?

  8. #48 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea Badea View Post
    Am si eu o intrebare, cand fac un alt cont, ca sa-l fac pe Japan sau UK spre ex, aleg sa fie master sau sub-account? Probabil tre sa fie master, ca altfel nu poti schimba tara / regiunea, asa e?

    In concluzie, poti sa-ti faci mai multe master accounts?
    Fa-l ca master account. Poti sa faci cate vrei.

  9. #49 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Ma gandeam eu. Thanks!

  10. #50 SP
    Manager paul's Avatar

  11. #51 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    yap, astazi 19 sept lbp a devenit gold, dar nu inteleg de ce il lanseaza peste o luna, mai bine il tineau in beta si mai adaugau vreo 5 harti ca nu strica.

  12. #52 SP
    Member slabunator's Avatar
    mie mi-i se pare destul de interesant jocul din ce am vazut...cand ma jucam viva pinata pe 360 toti cunoscutii mei radeau de mine...probabil ca asa se va intamplasi acum ,da who cares? cred ca o sa fie destul de ok . singura chestie de care mi-e teama e sa nu devina ca rock band ...un joc in care 70 % din el sta defapt in downloadable content si sa trebuiasca sa platesti de 3 ori pretul jocului stand-alone ca sa ai experienta completa

  13. #53 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Dap, ai dreptate Alex! Insa sunt sigur ca DC-ul o sa fie pe bani la LBP. Din pacate...

  14. #54 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Depinde acum la ce te referi. Addonuri cu tools, costume etc, care sunt oficiale, probabil vor fi pe bani. Dar nivelele facute de useri vor fi moca.

  15. #55 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Se pare ca LBP nu va avea mod online de creeare a nivelelor cand va fi lansat.
    No online Create mode for LittleBigPlanet at launch - PS3 Fanboy

  16. #56 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

  17. #57 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    De abea astept sa iasa super tare !!

  18. #58 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Cine ma invita sa il joc si eu ?

  19. #59 SP
    is the man! trickz's Avatar
    eu, dadi, eu

  20. #60 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Si nu facem si prostiile de care mi-ai zis pe visitor message nu ?

    ontopic: chiar sunt f curios cum e jocul. Pare ceva nou, ceva ce nu am mai jucat pana acum. Sunt ff nerabdator sa pot sa imi dau seama exact ce este.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 32 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. LittleBigPlanet 3 By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 24-05-2016, 18:12
  2. LittleBigPlanet 2 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 25-09-2014, 15:56
  3. LittleBigPlanet 3 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 15:04
  4. LittleBigPlanet Manual By Bobby in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 11-09-2008, 13:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts