Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 682 of 1175 FirstFirst ... 182 582 632 672 680 681 682 683 684 692 732 782 ... LastLast
Results 13,621 to 13,640 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13621 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Two PS3 games from the following list:
    • LittleBigPlanet
    • Infamous*
    • Wipeout HD/Fury
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
    • Dead Nation*
    Ce sa aleg? Ce sa aleg? O da, le am deja pe toate.

    Oricum, niste jocuri de calitate ce merita jucate, nu minis sau alte porcarii.

  2. #13622 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vaileu' jocuri full. Dead Nation + Infamous/Wipeout = epic win. Totusi nu pricep ce e cu stelutele alea...

    LE: nu am vazut ce a zis viezure

  3. #13623 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Mi se pare mie sau au sters acel post? Cred ca au cedat multimii nemultumite si se razgandesc. Hai cu MAG!

  4. #13624 SP
    Member Iulian's Avatar
    Un tip de pe forumul oficial a reusit sa copieze tot anuntul deja sters de pe blog. Jocurile cu steluta vor fi inlocuite de altele pe DE Store.

    • For eligibility for the welcome back programme consumers must be an account holder on 20 April 2011. Specific details about these offers and eligibility requirements will be posted as the services go live. All existing PSN registrants have 30 days from when the welcome back programme goes live to redeem their content.
    • For the German market, InFamous and Dead Nation will be replace with Super Stardust HD and Hustle Kings in the selection of PS3 games.
    • For the German market, Pursuit Force and Killzone Liberation will be replaced with Everybody’s Golf 2 and Buzz Junior Jungle Party in the selection of PSP games. Killzone Liberation will not offer online gameplay functionality.
    • Access to the 30 days free PS Plus subscription is only available for those countries where PS Plus is offered. You will have access to the PS Plus content planned for May for 30 days. Access to the free games and exclusive features finishes at the end of the 30-day subscription period. Anything you buy with exclusive discounts, dynamic themes and premium avatars are yours to keep forever.

  5. #13625 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Mi se pare mie sau au sters acel post? Cred ca au cedat multimii nemultumite si se razgandesc. Hai cu MAG!
    Lol, sper ca glumesti. Care multime nemultumita, 20 de comentarii?

  6. #13626 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Lol, sper ca glumesti. Care multime nemultumita, 20 de comentarii?
    Pai doar 20 au apucat sa posteze, am citit cateva comentarii si toti le umplau frigiderul de carne. Sincer si eu am fost un pic dezamagit, puteau sa introduca macar un joc din seria motorstorm. InFamous este singurul care ma atrage, desii l-am jucat am facut prostia si l-am vandut, iar acum vreau sa il mai joc odata.

  7. #13627 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt prea putine jocuri in lista aia. Nu as putea alege doua din lista asta. Al doilea joc l-as lua fortat.

  8. #13628 SP
    Junior Member JohnnRO's Avatar
    Salutare,
    la mine nu vrea sa mearga (((((((((

  9. #13629 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca si la pomana ne plangem... pana la urma e de apreciat gestul celor de la Sony de a oferi 2 jocuri full in compesatie.

  10. #13630 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    daca si la pomana ne plangem... pana la urma e de apreciat gestul celor de la Sony de a oferi 2 jocuri full in compesatie.
    Nu e pomana, e un fel de premiu pentru rabdare. O mica "atentie" care sa ne faca sa uitam de prostia pe care au facut-o. Atat, nimic mai mult.

  11. #13631 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si ce-ai fi vrut? Sa nu ofere nimic si sa spuna ca "nu dam pomana, nu vrem sa uitati ce am facut."? De uitat nu uita nimeni stai linistit.. si cred ca si ei stiu asta. Eu sunt multumit cu ce ofera, in fond nu am avut de pierdut nimic.

  12. #13632 SP
    Member viezure's Avatar
    Eu nu inteleg de unde luati de buna obligatia sony sa va dea voua jocuri gratis.

  13. #13633 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Eu sunt foarte multumit de jocuri, desi cele 2 retailuri le am, infamous si lbp, ambele sunt niste jocuri superbe care merita jucate. Dead Nation ma atragea de mult si nici Wipeout nu pot sa zic ca imi era indiferent.

  14. #13634 SP
    Member BatsBike's Avatar
    dupa ce STORE va reveni online,vom putea lua ceva din ce vor da ca scuza de intreruperea asta sau fiind intr'o tara fara STORE,nu vom putea download nimic din ce va fi free ...

  15. #13635 SP
    Member galagan90's Avatar
    Doamne , voi va plangeti . Eu as mai rezista inca o luna fara PSN numai ca sa mai imi dea Sony cateva jocuri (fie ele vechi , nasparloase , etc. )

  16. #13636 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Eu nu inteleg de unde luati de buna obligatia sony sa va dea voua jocuri gratis.
    Principial vorbind, e simplu. Jocul online e o componenta a consolei. Cand am cumparat PS3, nu scria nicaieri ca, din moment ce PSN e gratuit, Sony isi rezerva dreptul de a asigura doar partial functionalitatea acestei componente. Asadar, Sony s-a obligat tacit sa asigure permanent functionalitatea ei. Cum in ultimele saptamani, nu au reusit sa-si indeplineasca aceasta obligatie, ei trebuie sa compenseze aceasta lipsa de care clientii nu sunt vinovati.

  17. #13637 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Details for PlayStation Network and Qriocity Customer Appreciation Program in North America – PlayStation Blog

    All PlayStation Network customers can select two PS3 games from the following list. The games will be available for 30 days shortly after PlayStation Store is restored and can be kept forever.
    • Dead Nation
    • inFAMOUS
    • LittleBigPlanet
    • Super Stardust HD
    • Wipeout HD + Fury

  18. #13638 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Jocurile astea gratis mai mult ca probabil or sa fie ip locked doar pt unele tari.

  19. #13639 SP
    Member TaSe88's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu e pomana, e un fel de premiu pentru rabdare. O mica "atentie" care sa ne faca sa uitam de prostia pe care au facut-o. Atat, nimic mai mult.
    prostie cum ar fi???
    tu nu intelegi, ca cei ce au atacat SONY, ar fi putut face asta oricarei corporati. Dar au ales SONY.
    Nu te protejezi de ei.
    Daca un pustan de 16 ani din Arad a spart singur securitatea de la PENTAGON si le-a intrat in servere si a vazut ce a vrut el, dapai un grup de hackeri cum este ANNONYMUS, la o corporatie cum e SONY.
    Imi pare rau dar multi dintre voi nu vreti sa ganditi deloc.

  20. #13640 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by TaSe88 View Post
    prostie cum ar fi???
    tu nu intelegi, ca cei ce au atacat SONY, ar fi putut face asta oricarei corporati. Dar au ales SONY.
    Nu te protejezi de ei.
    Daca un pustan de 16 ani din Arad a spart singur securitatea de la PENTAGON si le-a intrat in servere si a vazut ce a vrut el, dapai un grup de hackeri cum este ANNONYMUS, la o corporatie cum e SONY.
    Imi pare rau dar multi dintre voi nu vreti sa ganditi deloc.

    Asa e el, un pic mai special, are cap doar ca sa nu ii ploua in gat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4284 Last Post: Yesterday, 20:05
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts