Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 161 to 174 of 174

Thread: Far Cry 2

  1. #161 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    sal...tocmai cat mi-am luat si eu Far Cry 2 pt PS3 si ma tot blochez ..dain cauza ca nu stiu cum sa imi administrez o seringa pt malarie ....va rog ziceti-mi si mie pe ce butoon trebuie sa apas ca sa si-o administreze ....ms moolt

  2. #162 SP
    Member adin33's Avatar

    FC2

    Apesi pe L2 (scrie jos in colt stanga).

  3. #163 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by sony94 View Post
    sal...tocmai cat mi-am luat si eu Far Cry 2 pt PS3 si ma tot blochez ..dain cauza ca nu stiu cum sa imi administrez o seringa pt malarie ....va rog ziceti-mi si mie pe ce butoon trebuie sa apas ca sa si-o administreze ....ms moolt
    cand ai sub 2 casute viata apesi L2 si personajul se va pansa/va scoate un glont etc si iti iti va umple viata pana la 2 casute

    cand ai viata minim 2 casute apesi L2 pt a folosi seringa care iti umple viata

    cand iti tremura ecranul si totul se face galben ( mai rar, asa cam o data al 2h de joc se intampla) apesi L2 si omu' inghite o pastila sa nu-i mai fie rau
    pastilele mai tarziu trebuie sa le dobandesti prin misiuni ( sunt limitate ca seringile)

    got it ?

  4. #164 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    da am inteles...dar eu pana acum tot ce am is seringi si sunt la misiunea 2 si numai daca am medicament pot trece mai departe ...dar asta nu mai gseste medicamente doar seringi si ...mor ((((((

  5. #165 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by sony94 View Post
    da am inteles...dar eu pana acum tot ce am is seringi si sunt la misiunea 2 si numai daca am medicament pot trece mai departe ...dar asta nu mai gseste medicamente doar seringi si ...mor ((((((
    Pentru medicamente trebuie sa faci misiunile de la Underground.

  6. #166 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    aha ...dar unde le gasesc misiunile alea...scz de asemenea intrebari ....dar am doar de azi jocul

  7. #167 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    In oras, la biserica. Misiunile alea sunt legate de story, adica daca i se face rau de vreo 10 ori fara sa faci nici o misiune tot o sa mai aiba pastile, dar daca faci o misiune si dupa asta trebuie sa faci o misiune Underground poti sa fi luat pastilele cu o misiune inainte si tot iti va arata ca nu mai ai pastile.

  8. #168 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    aha ..destul de complicat ..dar imi place jocu

  9. #169 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Azi am jucat multiplayer si am observat ca experianta castigata in ultimul meci jucat inainte de sesiunea de azi nu a fost adaugata. Stie cineva de ce?

  10. #170 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pentru ca e o tampenie de joc. Nu te enerva ca o sa ai parte de multe neplaceri de genul asta.

  11. #171 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Azi am jucat multiplayer si am observat ca experianta castigata in ultimul meci jucat inainte de sesiunea de azi nu a fost adaugata. Stie cineva de ce?
    si mie mi-i s-a intamplat chestia cu xp-ul

    chiar nu mai are nimeni probleme de pop up(sau alte probleme grafice GRAVE) cu far cry 2 ( inafara de istrategie) devin paranoic,am probleme f mari...imi apar obiecte din senin... cactusii din desert mi-i se vad cu pete si dungi albe;
    Sindromul asta cu petele pe anumite obiecte l-am intalnit si la xbox inainte sa dea rrod,si la alte jocuri PS3 (gta4)si chiar la filme, si am auzit ca se intalneste si la pc - semn ca ti-e foarte solicitat GPU-u

  12. #172 SP
    Member andreips3's Avatar
    Zero Punctuation: Far Cry 2 Review
    lol

  13. #173 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  14. #174 SP
    Member dorin_star's Avatar
    eu am o problema la multiplayer dupa ce joc un meci si incarca pt alta runda se deconecteaza automat si trebuie sa caut alt server.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts