Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast
Results 121 to 140 of 174

Thread: Far Cry 2

  1. #121 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nici la mine nu se deblocheaza toate safe-house-urile si ma enerveaza ca stau cu spatele la mine si totusi ma nimeresc. Deltaplan-ul e folositor pentru cateva diamante mai bine plasate.

  2. #122 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    In sfarsit l-am terminat.Am fost cam dezamagit.

  3. #123 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Dupa cate ore de gameplay l-ai terminat?

  4. #124 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    eu am vreo 20 si sunt la 50% ... lung jocu ... dar cam atat

  5. #125 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Si eu is la 50 la suta dar nu am jucat 20 de ore aiai clar, probabil fiindca nu ma super atrage jocul asta si chiar nu stau sa caut diamante si sa fac tot felu de side missions. Se vede cate ore ai jucat in save-uri? Nu am fost atent dar tre sa ma uit....la ore.

  6. #126 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Eu l-am terminat in 26 ore.Am mai stat sa mai admir un peisaj,am mai facut si cateva misiuni secundare.Conteaza si mijlocul de trasport care il folosesti ca sa-ti indeplinesti misiunile.Eu dupa ce am ajuns pe la un 50 % am inceput sa folosesc mult autobuzele si barcile ca sa castig timp.Depinde deci de user,daca esti genul care nu iarta nimic, stai sa cauti toate diamantele si sa faci toate misiunile atunci vei face mai mult de 40 ore.
    Bafta

  7. #127 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Unde scrie cat timp am jucat? Cand dau load la un save nu-mi arata doar cat la suta am facut din joc. Daaaaaaaaaaa autobusele is preferatele mele, la fel si barcile, deja am si eu greata de la malaria lu ala si de la atata plimbat cu autobusu, mai imi plac mashinile alea mici pe care adesea le gasesti in statile de autobus, is bune ca-s rapide.

  8. #128 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    L-am terminat si eu, pana la urma nu a fost chiar asa de nasol jocu asta. Grafica e frumoasa si daca te inveti sa circuli rapid pe harti e ok, l-am terminat in 17 ore si 21 minute.

  9. #129 SP
    Junior Member barcelona27's Avatar
    Salut!
    Eu deabia mi l am luat si grafica chiar e superba.

  10. #130 SP
    Senior Member huber's Avatar
    mie sincer nu mi-a prea placut la-m trecut dar inafara de grafica nimica nu imi place la el este cam slabut fata de cat tam-tam sa facut pe seama lui cred ca a dat o groaza de bani ubisoft pentru reclama .

  11. #131 SP
    Member andreips3's Avatar
    La inceput si eu faceam absolut toate misiunile pe care le gaseam. Acum is pe la 58% si sincer is satul. Dupa "N" misiuni de dute vino incepi sa te saturi. Mai ales cand se iau ratonii aia dupa tine cu jeepurile cand tu evident nu cauti scandal ci, esti doar in trecere. E foarte repetitiv. Ma rog, asta o sa fie vesnic o problema a jocurilor de genu "sandbox". Nu ma intelegeti gresit misiunile sunt ok dar drumurile sunt infernale. In weekendu asta cred ca o sa trag tare pana-l termin (main missions only) ca sa ma apuc de fallout 3.
    Damn, sper sa nu patesc la fel cu fallout

  12. #132 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Jocul asta a fost facut cu picioarele. Dupa ce ca single-player e nasol rau de tot, nici la multi-player nu o duce mai bine si trebuie sa astept jumatate de ora pana reusesc sa joc pentru ca se tot deconecteaza. NU IL CUMPARATI CA VA FACETI NERVI AIUREA CU O TAMPENIE DE JOC!

  13. #133 SP
    Member canibalu's Avatar
    Good point, istrategie.

  14. #134 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    La inceput si eu faceam absolut toate misiunile pe care le gaseam. Acum is pe la 58% si sincer is satul. Dupa "N" misiuni de dute vino incepi sa te saturi. Mai ales cand se iau ratonii aia dupa tine cu jeepurile cand tu evident nu cauti scandal ci, esti doar in trecere. E foarte repetitiv. Ma rog, asta o sa fie vesnic o problema a jocurilor de genu "sandbox". Nu ma intelegeti gresit misiunile sunt ok dar drumurile sunt infernale. In weekendu asta cred ca o sa trag tare pana-l termin (main missions only) ca sa ma apuc de fallout 3.
    Damn, sper sa nu patesc la fel cu fallout
    L-am terminat si eu ... dar nu am sa il mai ating vreodata. Stai linistit uc Fallout nu vei pati acelasi lucru ... cu totul altfel sta treaba.

    Cred ca la urmatorul joc din seria farcry va trebui sa dam si cu aspiratorul prin safehouseuri ... asa ca sa fie super real ... pusca lor de designeri.

  15. #135 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    L-am luat si eu.Pana acum imi place.Ma enerveaza ca nu se deblocheaza toate safe housurile.Adica omor pe toata lumea de acolo dar nu-l deblocheaza.Oricum grafica mi se pare excelenta.Imi place si modul in care se raspandeste focul.

  16. #136 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Grafica este buna ,am fost foarte multumit.Ce m-a durut cel mai mult AI-ul cretin,misiunile repetative(dute pana colo,omoara-l pe x).Aaaa,sa nu mai zic ca daca traversezi jumatate de harta si de-al dreaq nu vrei sa te opresti din goana,ai pe urmele tale coloana de masini de zici ca esti urmarit general.

  17. #137 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    E mai fun sa ai 6-star wanted level in GTA4, decat sa te alerge Jeep-urile in Far Cry 2. Macar acolo nu iese fum de sub capota dupa 10 secunde.

  18. #138 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    E mai fun sa ai 6-star wanted level in GTA4, decat sa te alerge Jeep-urile in Far Cry 2. Macar acolo nu iese fum de sub capota dupa 10 secunde.
    Lol 10 secunde ?
    E prea mult . Daca trage cu mitraliera aia in tine in continuu, in minim 4 secunde deja iese fum . (Nu exagerez)

  19. #139 SP
    Member andreips3's Avatar
    Tocmai l-am terminat. Trebuie sa recunosc ca ultimele misiuni au fost foarte ok . Sau poate eram eu "in the zone" pentru ca simteam ca se apropie sfarsitul.

  20. #140 SP
    Member slabunator's Avatar
    ce nu inteleg eu e dc ps3ul suporta joace, ca killzone 2( cat decat comparabil ca grafica cu crysis very high) si nu suporta fc2 cu grafica mai buna decat versiunea pc pe medium?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts