Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 208 of 246 FirstFirst ... 108 158 198 206 207 208 209 210 218 ... LastLast
Results 4,141 to 4,160 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #4141 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    exista trofee care necesita sa joci cursa aia de 24 ore?
    Da, sa termini toate cursele cu Gold.

  2. #4142 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Si trofeul secret pt toate cursele de la categoria endurance

  3. #4143 SP
    Member radu_robert98r's Avatar
    Quote Originally Posted by Amsterdam View Post
    Mai este disponibil acest event? Daca da, unde il gasesc si ce trebuie sa fac sa primesc masina?
    seasonal events-GT5 time trial challenge /scoti sub 1:42 si ai masina

  4. #4144 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Quote Originally Posted by radu_robert98r View Post
    seasonal events-GT5 time trial challenge /scoti sub 1:42 si ai masina
    Nu am scos 1:42, m-am chinuit aseara si cel mai bun timp a fost 1:43 dar am luat silver si am primit si masina plus 200.000 cr care la nivel mic sunt mana cereasca. Am vazut ca de la dealership nu poti sa cumperi decat masini premium, cele standard unde se gasesc?

  5. #4145 SP
    Junior Member el_rossy's Avatar
    am scos 1 35 si se poate si mai bine da iti trebuie volan ca e foatre greu cu controllerul

  6. #4146 SP
    Member anes's Avatar

  7. #4147 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Quote Originally Posted by Amsterdam View Post
    Nu am scos 1:42, m-am chinuit aseara si cel mai bun timp a fost 1:43 dar am luat silver si am primit si masina plus 200.000 cr care la nivel mic sunt mana cereasca. Am vazut ca de la dealership nu poti sa cumperi decat masini premium, cele standard unde se gasesc?
    Masini standard gasesti la online collector's dealership care se actualizeaza o data la doua saptamani, joia, sau la used car dealership unde sunt adaugate cate 6 masini ( parca asa era, nu sunt 100% sigur) la fiecare cursa terminata.
    Recomand Online collector's dealership deoarece masinile nu sunt deloc rulate si pretul lor este redus la jumatate.

  8. #4148 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    @Zdrutz, Intr-adevar, sunt adaugate cate 6 masini dupa fiecare cursa inceputa, nu cred ca este nevoie sa o si termini. Un trick ar fi sa intri de 3-4 ori la licenses, sa incerci o licenta de 12-13 secunde apoi sa iesi si astfel se vor schimba masinile mai rapid. Aveti grija ca facand asta veti avansa cate o zi (ingame) iar anumite masini vor veni foarte rar. Pana in ziua 2500 sunt modele care apar doar de 8-9 ori si credeti-ma ca nu vreti sa le vedeti in UCD si sa nu aveti bani de ele.

  9. #4149 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Am un Audi R8 5.2 FSI din seria Chromeline primit la Collector's Edition, am cumparat tot pentru el si merge extraordinar dar simt ca se poate mai bine. Puteti va rog sa imi dati un setup de tunning? Si inca ceva, ce anume face rigidity upgrade?

  10. #4150 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    pentru setup:
    http://lmgtfy.com/?q=Audi+R8+5.2+FSI+gt5+tune E greu?

    Iar rigidity upgrade, asa cum scrie si in descriere, ii ofera o manevrabilitate mai buna

  11. #4151 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    pentru setup:
    http://lmgtfy.com/?q=Audi+R8+5.2+FSI+gt5+tune E greu?

    Iar rigidity upgrade, asa cum scrie si in descriere, ii ofera o manevrabilitate mai buna
    Nu puteam sa imi dau seama singur daca nu imi spuneai ca exista google, multumesc, mi-ai salvat viata. Pe google am gasit mii de setup-uri, majoritatea inutile si prost facute. Poate cineva de aici are unul bun.

  12. #4152 SP
    Member D3evil's Avatar
    Quote Originally Posted by Amsterdam View Post
    Am un Audi R8 5.2 FSI din seria Chromeline primit la Collector's Edition, am cumparat tot pentru el si merge extraordinar dar simt ca se poate mai bine. Puteti va rog sa imi dati un setup de tunning? Si inca ceva, ce anume face rigidity upgrade?
    Ai avut macar curiozitatea sa deschizi carticica APEX? Vei gasi multe din raspunsuri si vei invata chiar sa iti faci setup-ul singur daca ai rabdare...

  13. #4153 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Quote Originally Posted by D3evil View Post
    Ai avut macar curiozitatea sa deschizi carticica APEX? Vei gasi multe din raspunsuri si vei invata chiar sa iti faci setup-ul singur daca ai rabdare...
    Va rog, daca nu aveti un raspuns direct la intrebarile mele sa nu mai postati, nu sunt idiot, stiu ce e ala google si la ce se foloseste si stiu si ce am cumparat. Nu am stat 5 ore sa citesc zeci de pagini din motivele mele personale.

  14. #4154 SP
    Member Harilip's Avatar
    In Gt Mode poti sa ramai fara benzina sau baterie?
    am ajuns la professional series si nimic pana acum ..

  15. #4155 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Fara benzina poti sa ramai la Endurance ( acolo unde se si tocesc cauciucurile).

  16. #4156 SP
    Member justamodel's Avatar
    Daca ramai fara benzina iti limiteaza viteza la 60 km/h. Sa ramai fara baterie? Dumb question.

  17. #4157 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Baterie la masini hybrid cred ca se referea el... Nu am incercat, dar ar trebui si alea sa ajunga la o limita la un moment dat.

  18. #4158 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Am stat aseara vreo 3 ore sa scot un punctaj cat mai bun la proba de drift din seasonal events. Am reusit sa scot putin peste 10.000 cu un Buick Special(Noroc cu pasiunea pentru masinile americane vechi, caci habar nu aveam cat de rara este masina asta). Am reusit sa scot inainte ceva peste 8000 de puncte cu un RUF Yellowbird dar masina este mica si are greutatea mare pe spate, prinde rapid aderenta.
    https://picasaweb.google.com/1174418...CIiupP-2lL7JLQ
    Adaugati-ma pentru curse/evenimente de drift in principal. JustX3M

    Repostez lista cu ID-uri de PSN, o sa va adaug si eu in seara asta.
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...-a/#post119570

    ---------- Post added 04-12-2011 at 04:11 PM ----------

    Facem o cursa in seara asta?

    ---------- Post added 04-12-2011 at 04:12 PM ----------

    P.S. id-ul este just_X3M. Cel mentionat mai sus este gresit

  19. #4159 SP
    Junior Member el_rossy's Avatar
    iD PSN : el_rossy46

  20. #4160 SP
    Junior Member el_rossy's Avatar
    cateva poze
    Attached Images Attached Images image20111119005425671.jpg n-rburgring-nordschleife.jpg n-rburgring-nordschleife_1.jpg n-rburgring-nordschleife_2.jpg rome.jpg san-gimignano-town-square.jpg top-gear-test-track.jpg trial-mountain-circuit.jpg autodromo-nazionale-monza.jpg cape-ring-periphery.jpg c-te-dazur.jpg eiger-nordwand-short-track.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 208 of 246 FirstFirst ... 108 158 198 206 207 208 209 210 218 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts