Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 78

Thread: Mancarea Preferata a Consolistului

  1. #21 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Human children. YUM
    Aha! aici sau la pachet?

  2. #22 SP
    Member alalalt's Avatar
    Aici. Cu cartofi wedges, cola, sos dulce-acrisor, fara bacon.

  3. #23 SP
    Member sentyno's Avatar
    Cam tot ce`i comestibil

  4. #24 SP
    Member I-Ray's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Joke: Are you doin' coke?
    nioh nioh nioh

    no, i'm juts kiddin'
    this is what i'm talkin' about:

  5. #25 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    �n primul r�nd nu aici trebuia deschis acest topic. Există rubrică specială pentru m�ncăruri

    Travel & Food - Console Games Forum

    �n al 2-lea r�nd:

    (le-am făcut azi �n grabă cu telefonul - cred că-s identice, mda...)
    Attached Images Attached Images image002.jpg image001.jpg

  6. #26 SP
    Member Vami's Avatar
    gratar ftw

  7. #27 SP
    Member octav's Avatar
    fast food

  8. #28 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    damn, chiar nu inteleg cum tolerati atita junk food?

    anyway, ontopic, eu nu cred ca pot sa raspund la intrebarea asta. imi place mincarea preparata (in orice fel, inclusiv sushi si de orice orientare/natie). mananc orice (aproape orice pentru ca din ce vad la bizarre foods pe travel&living nu chiar orice se mananca, cu toate ca unii insista). tind sa cred ca m-am nascut ca sa mananc, insa contrar aparentelor, nu traiesc pentru cantitate, ci pentru calitate. papilele mele gustative sunt fff dezvoltate (se vede si in poze de altfel), insa nu regret chestia asta. nu de putine ori pot spune ce contine un fel de mancare, chiar daca il gust pentru prima oara. de obicei, daca ies din tara, tind sa mananc dupa obiceiul locului unde ma duc (traditional), si nu feluri internationale. imi place sa experimentez si sa gust lucruri noi. anyway, cred ca imi e mai usor sa spun ce nu imi place. de ex, nu imi plac fructele in mancare (mancare de gutui cu carne nu am putut manca niciodata) si nu imi plac bamele. in general nu imi plac legumele conservate (exceptie facind muraturile si uneori ciupercile). daca ar fi sa fac un top al regiunilor preferate, cred ca asia e pe primul loc, apoi orientul mijlociu (arabetii gatesc fff bine), zona noastra a balcanilor dupa care o iau incet spre vest spicuind cite ceva de la fiecare natie (de la cirnati si spaghete, pina la pudding si custard) insa nu as refuza nici specialitati din carne de ren sau alte nebunii nordice. in general imi place sa experimentez si cred ca filosofia asta se regaseste si in jucatul pe console sau in articolele mele.

  9. #29 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Mda...Eu am inteles si am scris ceea ce mananc atunci cand sunt la consola si ma joc ... Mai ies si in oras si nu mananc NUMAI ceea ce am scris.In general mananc bine

  10. #30 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    aaa...pai daca e asa...atunci chinese junk food (coltunasi fierti picanti pentru ca se pot lua cu bete) sau tortilla cu un sos...floricele cu diverse arome.....insa mi se intimpla destul de rar sa mananc si sa ma joc in acelasi timp (pentru ca tind sa mananc cu mina cind stau pe canapea si tin la integritatea corporala a controllerelor mele)...mai degraba beau cind ma joc....pe caldura asta un shpritz rece beton cu un vin alb sec sec merge cel mai bine....iar iarna...vin rosu fiert FTW!!! bineinteles, sa nu uitam cana de 400ml de cafea care e obligatorie pentru orice sedinta de joaca mai lunga de o ora. I love good coffee!!!

  11. #31 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    �n primul r�nd nu aici trebuia deschis acest topic. Există rubrică specială pentru m�ncăruri

    Travel & Food - Console Games Forum

    �n al 2-lea r�nd:

    (le-am făcut azi �n grabă cu telefonul - cred că-s identice, mda...)
    Skittles, nice! Si eu devorez cate un pachet la 2 zile, dar eu le prefer pe cele acre, Crazy Sour.

    P.S. De unde ai brelocul ala Dualshock ?

  12. #32 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Skittles, nice!
    I love them!

    De unde ai brelocul ala Dualshock
    ...hehe, cred că-l am de 10 ani+. L-am cumpărat din Central (un complex din Cluj) cu 50.000 de lei (erau bani atunci ).

    Și de atunci, �l port mereu la chei (c�nd mă uit la el �mi aduc aminte de vremurile bune...).

  13. #33 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    In afara de o masa sanatoasa pe zi cam ce mananca RonanN mananc si eu

  14. #34 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    i love Haagen-Dazs

  15. #35 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    i love Haagen-Dazs
    Si mie imi place, dar e foarte scumpa pe aici, Strawberry-Cheesecake e sortimentul cel mai bun dupa parerea mea.

  16. #36 SP
    Member Arslany's Avatar
    Shaorma, pizza, ardei umpluti, sarmale, fripturi, mici, pui, aripioare picante, crispy strips, sandwich-urile de la McDonald's(toate).

  17. #37 SP
    Diesel k1du's Avatar
    pizza, cartofi prajiti, nestea, coca-cola/pepsi, pop-corn, chipsuri, pui, friptura etc

  18. #38 SP
    Senior Member huber's Avatar
    cartofi frantuzesti si peste cu malai in special (somn pe la 1-2 kg sa nu fie gras )

  19. #39 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    cartofi frantuzesti si peste cu malai in special (somn pe la 1-2 kg sa nu fie gras )
    Ce pofta mi-ai facut, dumnezeule!

    food.jpg

    La mine e somon la gratar, cartofi taranesti - prajiti - piureu, ciocanele la ceaun, paste barilla cu sos barrila sau cu brazna... + dulciuri + sucuri =

  20. #40 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Bruschetti, pizza, musaca, piure cu sos si carne + salata de varza si ca desert inghetata Obssession cu nuci caramelizate sau fructe de padure.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Coltul de rai al consolistului By MonkY in forum Console Club
    Replies: 2753 Last Post: 08-03-2023, 22:39
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Masina preferata in racing games By nameless_fear in forum Console Club
    Replies: 46 Last Post: 26-07-2010, 11:54
  4. Replica Preferata By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 12 Last Post: 11-08-2009, 23:46
  5. Misiunea voastra preferata dintr-un joc By duallcore in forum Console Club
    Replies: 14 Last Post: 21-02-2009, 18:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts