Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 257 of 312 FirstFirst ... 157 207 247 255 256 257 258 259 267 307 ... LastLast
Results 5,121 to 5,140 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5121 SP
    Member Florin27's Avatar
    Mie imi ia maxim 30-40 secunde la un hit.Si il fac intrun singur tab accept submit accept submit etc..Si nu am luat ban.

  2. #5122 SP
    Member hcm90's Avatar
    stiti vreun seller pt carduri de memorie? de preferat cu transport mic si cu care te poti intelege cat sa treaca pe pachet

  3. #5123 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Este cineva pe aici care:

    1. Are cont US pe Mturk/Amazon

    2. Are credit card de Ro care merge pe site-urile online internationale (spre ex Visa Electron sau alt card)

    3. A folosit acel card ca sa completeze suma de bani de pe un Gift Card.

    Exemplu: vrei sa cumperi ceva in valoare de 600 USD si tu nu ai decat 500 USD pe Gift Card. A folosit cineva un card de credit din RO ca sa plateasca acei 100 USD necesari?

    Este posibil? A incercat cineva? Thanks.

  4. #5124 SP
    Member hcm90's Avatar
    eu stiu pe cineva care avea cont pe Ro si si-a completat comanda, nu cred ca ar fi vreo problema ca ai cont pe us cat timp adresa pe care dai comanda e pe ro

  5. #5125 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Am cont de Romania si am pus numa 6$ de pe card. Oricum, merge cu conditia sa nu ai limita la plati online pusa la 0. Visa electron de la BT am folosit.

  6. #5126 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Hiperjet View Post
    Este cineva pe aici care:

    1. Are cont US pe Mturk/Amazon

    2. Are credit card de Ro care merge pe site-urile online internationale (spre ex Visa Electron sau alt card)

    3. A folosit acel card ca sa completeze suma de bani de pe un Gift Card.

    Exemplu: vrei sa cumperi ceva in valoare de 600 USD si tu nu ai decat 500 USD pe Gift Card. A folosit cineva un card de credit din RO ca sa plateasca acei 100 USD necesari?

    Este posibil? A incercat cineva? Thanks.
    E foarte simplu.Dai comanda,bagi cardul,iar amazonul iti ia dupa card exact suma care iti mai trebuie.Totu` e pe internet,numa` pe internet.

  7. #5127 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Ideea era ca pe contu de Amazon este pusa o adresa din US (la fel si nume). Nu-s fictive, dar nu cred ca conteaza. De asta intrebam...daca nu e o problema sa comand cu un card din Ro, ei vazand acolo ca am pus nume si adresa de US.

  8. #5128 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Hiperjet View Post
    Este cineva pe aici care:

    1. Are cont US pe Mturk/Amazon

    2. Are credit card de Ro care merge pe site-urile online internationale (spre ex Visa Electron sau alt card)

    3. A folosit acel card ca sa completeze suma de bani de pe un Gift Card.

    Exemplu: vrei sa cumperi ceva in valoare de 600 USD si tu nu ai decat 500 USD pe Gift Card. A folosit cineva un card de credit din RO ca sa plateasca acei 100 USD necesari?

    Este posibil? A incercat cineva? Thanks.
    Sigur ca merge, si nu intereseaza pe nimeni ca tu ai card de RO si adresa de US. Poti pune la fel de bine adresa de shipping FR,DE, s.a.m.d
    Eu am folosit cardul cand aveam nevoie de 12$ pentru o comanda.

  9. #5129 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Hiperjet View Post
    Este cineva pe aici care:

    1. Are cont US pe Mturk/Amazon

    2. Are credit card de Ro care merge pe site-urile online internationale (spre ex Visa Electron sau alt card)

    3. A folosit acel card ca sa completeze suma de bani de pe un Gift Card.

    Exemplu: vrei sa cumperi ceva in valoare de 600 USD si tu nu ai decat 500 USD pe Gift Card. A folosit cineva un card de credit din RO ca sa plateasca acei 100 USD necesari?

    Este posibil? A incercat cineva? Thanks.
    Prezent
    Cel mai mult parca am platit vreo 60 $ la un blender...care sta si acum pe raft de pomana ca nu am facut rost de transformator de 1000W

  10. #5130 SP
    Member ionutz727's Avatar
    zicea cineva de un script pentru a ascunde hiturile de la un anumit requester
    uite-l aici

  11. #5131 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar
    pastilutza,ti-a aprobat hiturile cu imaginile?

  12. #5132 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Am schimbat 10 conturi de atunci))Nu stiu daca a acceptat sau nu...voua v-a acceptat?

  13. #5133 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar
    ProductRnR Which Image is Better? $0.01 Rejected Did not meet quality standards
    asa a dat la absolut toate hiturile......and can`t understand why,WTF.

  14. #5134 SP
    Member eecode's Avatar
    mie mi-a acceptat 100 care le-am facut, si mi-au rej una pe motiv ca nu am bifat.

  15. #5135 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar
    si aveti idee ce nu ia placut? ce a vrut sa zica prin Did not meet quality standards

  16. #5136 SP
    Member eecode's Avatar
    Nu le-a placut munca pe care ai facut-o. Nu ai ajuns la standardul de calitate pe care il cereau ei.
    Mai exact, le-ai facut prost.

  17. #5137 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    zicea cineva de un script pentru a ascunde hiturile de la un anumit requester
    uite-l aici
    Prea frumos, prea folositor Multam!

  18. #5138 SP
    Member eecode's Avatar
    Pentru cei care fac full pages, la voi se incarca java script? La mine da eroare si nu pot da click pe buton si nu stiu daca e de la HIT sau script.

  19. #5139 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    zicea cineva de un script pentru a ascunde hiturile de la un anumit requester
    uite-l aici
    Mie nu imi merge pe Google Chrome. Imi apar acolo alea de clickat, la fiecare nume de requester, insa nu face nimic...N-am incercat in Firefox, poate acolo merge.

  20. #5140 SP
    Member Florin27's Avatar
    Mie pe firefox nu prea imi merge bine.Adica am dat sa ascunda dolores labs si el a ascuns si hituri de la alti requesteri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 257 of 312 FirstFirst ... 157 207 247 255 256 257 258 259 267 307 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts