Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 312 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 ... LastLast
Results 6,101 to 6,120 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #6101 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Am fost destul de explicit cand am zis ID-ul
    Il gasesti foarte simplu(daca nu ai cumva salvat pe la bookmarks requesterul). Pui turkopticon,intri pe mturk la ziua in care ai facut hitul, dai pe sageata aia rosie si score based on.. ID-ul e sub numele lui.

  2. #6102 SP
    Member Szergiu's Avatar
    pt cei care ati luat cd playere pentru masini de pe amazon.com...
    Tin minte ca s-a discutat ca ar fi ceva probleme cu ele....cu frecventa la posturile de radio....
    Poate sa explice cineva care-i problema?

  3. #6103 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Simplu, nu prinzi toate posturile iar altele se prind rau. La mine in oras Guerrilla e pe 105.00 FM. Casetofonul cauta in trepte impare, 104.7 -> 104.9 -> 105.1 -> 105.3. Cum postul nu emite pe mai multe frecvente, ci fix pe aia, nu il pot prinde. In consecinta, tendinta de a arunca casetofonul pe geam e la cote maxime.
    In cazul meu, playerul era un sony proiectat (se pare) exclusiv pentru piata americana si nu am rezolvat nimic, inclusiv cu hotline-ul lor. La alti producatori ar exista meniuri ascunse care trateaza problema, rescrieri de firmware etc sau la care cautarea e in trepte de .1, nu .2. Daca ti-ai pus ochii pe un model anume, poti cauta pe net, poate ai noroc.
    Pe partea cealalta, bine ca macar discul nu-si da skip cand dau in gropi

  4. #6104 SP
    Junior Member mihai2407's Avatar
    Pe 11 iulie mi-am cumparat un ceas din Germania si ziceau ca ajunge intre 27 iulie-3 august...dar cineva mi-a zis ca ajunge saptamana viitoare
    http://www.amazon.com/gp/product/B00...00]Amazon.com:
    Acum sa vad cand imi ajunge coletul

  5. #6105 SP
    Junior Member k1ck's Avatar
    in cat tp iti baga banii in contul dupa amazon.com dupa ce ai facut cererea asta "Transfer your earnings to your Amazon.com gift certificate balance"? mentionez ca la current balance am 0 si in contul amazon.com nu am nimic la "Available Gift Card Balance: $0.00"! am primit doar mail ul cu id ul tranzactiei. multumesc

  6. #6106 SP
    Junior Member luludia07's Avatar
    Quote Originally Posted by k1ck View Post
    in cat tp iti baga banii in contul dupa amazon.com dupa ce ai facut cererea asta "Transfer your earnings to your Amazon.com gift certificate balance"? mentionez ca la current balance am 0 si in contul amazon.com nu am nimic la "Available Gift Card Balance: $0.00"! am primit doar mail ul cu id ul tranzactiei. multumesc
    Pai dupa ce ii dai transfer de pe Mturk in citeva secunde iti intra pe Amazon.com iar daca ii ceva eroare si nu au intrat poti sa trimiti un ticket la suport pe Amazon.com cu id-ul tranzactiei.Eu am 148 de tranzactii si niciodata nu am patit sa nu imi intre banii.

  7. #6107 SP
    Junior Member mihai2407's Avatar
    In primul rand trebuie sa astepti 10 zile dupa ce iti faci contul ca sa iti poti transfera banii si in al 2-lea rand poti transfera numai banii care iti apar la balance.In cazul tau nu poti transfera nimic pentru ca nu ai ce

  8. #6108 SP
    Junior Member luludia07's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai2407 View Post
    In primul rand trebuie sa astepti 10 zile dupa ce iti faci contul ca sa iti poti transfera banii si in al 2-lea rand poti transfera numai banii care iti apar la balance.In cazul tau nu poti transfera nimic pentru ca nu ai ce
    Pai nu mai are nimic in balance pentru ca a facut o tranzactie,nu citesti ca a primit mailul cu id-ul tranzactiei???

  9. #6109 SP
    Junior Member mihai2407's Avatar
    Nu am citit atent

  10. #6110 SP
    Junior Member buzau's Avatar
    hai sa mai postam si noi print screenuri cu ce $ am mai facut ca sa ne mai impulsionam unii pe altii k il ultima vreme e seceta si in hituri si in kef...

  11. #6111 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    pt cei care ati luat cd playere pentru masini de pe amazon.com...
    Tin minte ca s-a discutat ca ar fi ceva probleme cu ele....cu frecventa la posturile de radio....
    Poate sa explice cineva care-i problema?

    Cauta sa poata sa prinda si posturi europene si va merge si in Romania, altfel iti trebuie un adaptor. Eu iti recomand totusi dvd playere cu ecran, decat un Sony Xplod amarat. Ai grija cu cele BOSS ca am luat si eu cateva si nu toate erau perfect functionale.

  12. #6112 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Yeeey! Am facut si eu 0.05 dolari!

  13. #6113 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by eecode View Post
    Cauta sa poata sa prinda si posturi europene si va merge si in Romania, altfel iti trebuie un adaptor. Eu iti recomand totusi dvd playere cu ecran, decat un Sony Xplod amarat. Ai grija cu cele BOSS ca am luat si eu cateva si nu toate erau perfect functionale.
    nu vreau sa iau player dedicat pt muzica(sa tina sute/mii de watti)
    Vreau acelasi player care se gaseste si pe masna de fabrica...
    Ceva de genu asta...
    MAZDA FACTORY CD/CASSETTE STEREO RADIO PLAYER | eBay

    Sa intreb vanzatorii care este pasul la cautarea frecventelor?
    Despre ce fel de adaptoare e vorba?(mai devine rentabil)?

  14. #6114 SP
    Member eecode's Avatar
    Pai dedicat inseamna ca este special pentru o masina anume, gen asta Amazon.com: Pino Skoda Fabia/Superb/Octavia Intelligent Navigation System with Touchscreen GPS DVD Player Built-in GPS,Bluetooth,TV,AM/FM with RDS, iPod,steering wheel control,rear view camera input: Car Electronics . Adaptorul acela nu mai stiu cum se numeste. Cel mai bine intreaba vanzatorii. Gooddeals18 @ Amazon.com: De la firma asta am cumparat eu alarma, cateva DVD-uri, camera marsarier, chiar si monitor..

  15. #6115 SP
    Junior Member k1ck's Avatar
    Quote Originally Posted by luludia07 View Post
    Pai dupa ce ii dai transfer de pe Mturk in citeva secunde iti intra pe Amazon.com iar daca ii ceva eroare si nu au intrat poti sa trimiti un ticket la suport pe Amazon.com cu id-ul tranzactiei.Eu am 148 de tranzactii si niciodata nu am patit sa nu imi intre banii.

    unde trimit ticket suport la amazon.com? da mi te rog info. multumesc

  16. #6116 SP
    Junior Member luludia07's Avatar
    Quote Originally Posted by k1ck View Post
    unde trimit ticket suport la amazon.com? da mi te rog info. multumesc
    Uite aici:http://www.amazon.com/gp/help/custom...&nodeId=518316

  17. #6117 SP
    Junior Member k1ck's Avatar
    Quote Originally Posted by luludia07 View Post
    ms man, am trimis aseara la 00:00.. acuma stept sa mi raspunda..

  18. #6118 SP
    Junior Member bakuya112's Avatar
    am comandat o pereche de manusi din china respectiv HK, vreau sa stiu de unde o sa ridic coletul? imi vine acasa prin posta sau trebuie sa ma duc la vama? toate coletele care le-am trimis pana acuma mi_au venit acasa dar ele au fost comandate din europa

  19. #6119 SP
    Junior Member luludia07's Avatar
    Quote Originally Posted by bakuya112 View Post
    am comandat o pereche de manusi din china respectiv HK, vreau sa stiu de unde o sa ridic coletul? imi vine acasa prin posta sau trebuie sa ma duc la vama? toate coletele care le-am trimis pana acuma mi_au venit acasa dar ele au fost comandate din europa
    Ceau,depinde prin ce serviciu ai comandat.Daca ai comandat standard prin posta iti vine la posta vamala ,daca ii curier international iti vine acasa(stiu de Fedex si UPS).

  20. #6120 SP
    Junior Member bakuya112's Avatar
    ms de raspuns, coletul este trimis via hong kong post

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 312 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts