+ Reply to Thread
Page 21 of 25 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast
Results 401 to 420 of 489

Thread: Propuneri.. again :)

  1. #401 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Are 51/100

    ---------- Post added 08-02-2013 at 12:53 PM ----------

    63/100 (m-am plictisit sa-i dau atatea PM-uri - si nici nu raspunde la ele )

  2. #402 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Are 51/100

    ---------- Post added 08-02-2013 at 12:53 PM ----------

    63/100 (m-am plictisit sa-i dau atatea PM-uri - si nici nu raspunde la ele )
    Lasa ca mai bag eu deseara 20-30, in fond a fost cererea mea.

  3. #403 SP
    Admin MonkY's Avatar
    gvingi76 e cel mai mare spammer... deja a ajuns la 84 or so... ia sa vedem

    Dap, se pare ca functioneaza. Cum intra in Settings, ii apare mesajul de 85% full:

    Thx guys (in special gvingi76) pentru ajutor. O sa incerc sa-l fac un pic mai vizibil... Dar important este ca merge. Phew.

    In plus, oricum userul primea email de la CG cand ajunge ala 90%:
    Dear Tester,

    Your private messages box on Console Games has reached 90% of your allowed quota. To ensure that you do not reach 100% of your allowed messages, you should consider archiving or deleting some of your messages. Please visit this page to do so:
    http://www.consolegames.ro/forum/private.php

    All the best,
    Console Games
    Deci cred ca sunt suficiente moduri prin care userul sa stie ca are probleme cu PM-ul.
    Attached Images Attached Images 2013-02-08_131522.jpg

  4. #404 SP
    Member Mariush's Avatar
    Referitor la acel e-mail, nu vad specificat de optiunea de marire a capacitatii inbox-ului prin achizitionarea premium membership.

  5. #405 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariush View Post
    Referitor la acel e-mail, nu vad specificat de optiunea de marire a capacitatii inbox-ului prin achizitionarea premium membership.
    Warning-ul de email este cu mult inaintea optiunii de Premium. Il voi modifica si pe acela cu link spre pagina de Premium

  6. #406 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Se poate implementa ceva functie sau un meniu unde sa vezi cat timp mai ai premium membership? De exemplu eu acum nu am idee pana cand mai am

  7. #407 SP
    Member Mariush's Avatar
    Go to Settings (langa My Profile, top right screen).

    Sub My Account (stanga jos) ai Paid Subscription, si vei vedea Start Date / Expiry date

  8. #408 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Se poate implementa ceva functie sau un meniu unde sa vezi cat timp mai ai premium membership? De exemplu eu acum nu am idee pana cand mai am
    settings -> premium membership.

    Iti spune acolo pana cand este activa.

  9. #409 SP
    Manager paul's Avatar
    Subforum "Sony PlayStation 4" ?
    Sa avem unde sa postam despre consola si jocuri direct cum le anunta, sa nu deranjam cel de PS3 ca apoi sa le mutati. Un thread ce poate fi mutat: http://www.consolegames.ro/forum/f15...aystation-4-a/ .

  10. #410 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Să vedem mai întâi dacă au de gând să-l anunțe, threadurile nu-s greu de mutat.

  11. #411 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Exista posibilitatea acordarii userilor o optiune de stergere a thread-urilor deschise anterior?

    Sent from my ST26i using Tapatalk 2

  12. #412 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Exista posibilitatea acordarii userilor o optiune de stergere a thread-urilor deschise anterior?

    Sent from my ST26i using Tapatalk 2
    Nope. S-ar abuza de o astfel de optiune. Acelasi lucru valabil si cu optiunea de a-si putea edita oricand mesajele.

  13. #413 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    S-ar putea implementa ascunderea numarului de post-uri langa numele user-ului?

    Incurajeaza goana dupa post-uri, ceea ce duce la o gramada de offtopic si discutii stupide.

  14. #414 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Se poate implementa un afisaj al timpilor posturilor in format 24H in locul formatului cu AM si PM?

  15. #415 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ar fi mai "european" asa.

  16. #416 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Acum suntem mai "americani" sau cum?

  17. #417 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    S-ar putea implementa ascunderea numarului de post-uri langa numele user-ului?

    Incurajeaza goana dupa post-uri, ceea ce duce la o gramada de offtopic si discutii stupide.
    Aici este o discutie lunga... Ideea a fost analizata si re-analizata... s-a tot discutat de pro si contra pe tema aceasta si pana la urma asa s-a decis ca e mai ok asa. Offtopic, discutii stupide si goana dupa posturi in general se va face indiferent daca ai numarul vizibil usor sau nu. Pentru ca orice forum, chiar daca nu-l afiseaza undeva usor de vazut, totusi il afiseaza in profil. La urma urmei, pe un forum este un indicator... chiar daca nu e cel mai bun dintre ele.

    Acum, daca te uiti rapid pe forumuri extrem de mari (gamespot, ign, gametrailers, avsforums, avforums, etc...) vei vedea ca peste tot se afiseaza nr. de posturi langa username.
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Se poate implementa un afisaj al timpilor posturilor in format 24H in locul formatului cu AM si PM?
    Hmm, stiu ca la un moment dat schimbasem in 24H in loc de AM/PM... probabil s-a resetat la loc. Back to 24h then...

  18. #418 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am observat ceva mai multa activitate pe facebook din partea forumului. Daca vreti, incepand cu data de 8 august (pana atunci sunt plecat), ma pot implica in postat pe facebook news, polls and other stuff, ca admin. Nu de alta, dar stau aproape in permanenta conectat la facebook, si nu mi-ar pica greu sa mai dau un share din cand in cand, in caz ca aveti nevoie

  19. #419 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sure thing... pagina de Facebook chiar avea nevoie de un "push". Da-mi un semn dupa 8 August si se rezolva!
    Damn... acum chiar trebuie sa fac niste guidelines de posting pt. Facebook... ca sa nu iasa haos

  20. #420 SP
    Manager paul's Avatar
    Propun reorganizarea forumului Console in: Console Club, current gen, next gen, portables, retro.
    Adica Console Club, PS3, X360, Wii, PS4, XONE, Wii U, PSP, DS, Retro.
    Acum trebuie sa treci peste PSP si Retro sa ajungi la PS4 si XONE, which does not feel right. Si dupa ce o sa mai treaca ceva timp o interschimbare current cu next gen.

+ Reply to Thread
Page 21 of 25 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  2. Help!? ( Again ) By yoyokid in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 30-08-2009, 01:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts