+ Reply to Thread
Page 23 of 25 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 LastLast
Results 441 to 460 of 489

Thread: Propuneri.. again :)

  1. #441 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am gasit târziu acest topic, imi cer scuze ca am postat prima data in alta alta parte. Faceți ceva sa putem da ignore si moderatorilor. Am încercat si apare un mesaj ca nu se poate sa ignori un moderator...

  2. #442 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Si de ce sa ne oprim aici? Sa se poata da ignore si adminilor....

  3. #443 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am gasit târziu acest topic, imi cer scuze ca am postat prima data in alta alta parte. Faceți ceva sa putem da ignore si moderatorilor. Am încercat si apare un mesaj ca nu se poate sa ignori un moderator...
    Uite apasa aici.
    Attached Images Attached Images ignore.jpg

  4. #444 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sorry, nu se poate. Nu ar mai functiona sistemul de infractiuni in felul acesta.

    P.S. Si eu vreau sa dau ignore la Politie, ANAF, Taxe si Impozite... dar nu ma lasa

  5. #445 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu fiti ma rai, se poate. Dant3, vezi atasamentul.
    Attached Images Attached Images ignore_pentru_dant3.jpg

  6. #446 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mulțumesc chiar ma așteptam la Greyhound, tocmai de aceea voiam sa nu mai vad acest gen de comentarii. Deh, suntem buni doar cand donam...O sa țin cont de propunerea ta Grey

  7. #447 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce oameni rai... a sarit repede "armata rosie". Chiar am verificat si nu se poate... c'est la vie. Merge doar ignore "ochiometric"

  8. #448 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Dant3, esti constient ca lumea are lucruri mai bune de facut decat sa te urmareasca si persecuteze?
    Donatia nu ai facut-o pentru buzunarul numanui, ai facut-o pentru comunitate, pentru a avea unde sa postezi astfel de mesaje malitioase. Nu cred ca are rost sa scoti ochii cuiva cu asta.
    Nu te mai victimiza si martiriza atat, ca nu are nimeni ceva cu tine. O sa vezi ca viata e mai frumoasa.

  9. #449 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Grey, ai putea totusi sa raspunzi mai frumos din cand in cand. Omul doar a intrebat daca se poate. Fara sarcasm viata ar fi mai frumoasa

  10. #450 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Fara sarcasm Grey ar mai fi Grey?

  11. #451 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Dant3, esti constient ca lumea are lucruri mai bune de facut decat sa te urmareasca si persecuteze?
    Donatia nu ai facut-o pentru buzunarul numanui, ai facut-o pentru comunitate, pentru a avea unde sa postezi astfel de mesaje malitioase. Nu cred ca are rost sa scoti ochii cuiva cu asta.
    Nu te mai victimiza si martiriza atat, ca nu are nimeni ceva cu tine. O sa vezi ca viata e mai frumoasa.
    Tocmai, pt comunitate am si facut chestia asta, problema e comportamentul tau. Nu ne cunoastem, deci te rog sa ma scutesti cu glumele tale. Vad ca atunci cand nu va convine ceva aruncati cu avertismente. Daca te simti ofensat da-mi ignore, tu poti, esti sef

  12. #452 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Am inteles acum problema ta, credeai ca ai in vreun fel imunitate la infractiuni sau esti deasupra tuturor. Acum totul are sens

  13. #453 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    M-ai prins

  14. #454 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Dant3, continua sa aduci continut pentru comunitate, ca te descurci bine acolo.
    Nu are nimeni nimic cu tine, asa ca nu mai sta ca fata mare toata ziua cu capsa pusa.

  15. #455 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    Eu cred ca ar trebui musai o varianta pe alb sau oricare alta culoare deschisa pentru forum. Dupa cateva minute devine foarte obositor sa citesti. Stiu ca asta e tema site-ului dar va rog puneti ca si optiune in setari si o varianta de culori deschisa pentru cei ca mine.

  16. #456 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A fost o varianta pe alb. We didn't liked it. We hated it! Si a cauzat multe probleme: de exp. multi scriau cu alb (alegeau alb pentru a fi mai vizibili fata de culoarea default). Imagineaza-ti cum arata text alb pe background alb. Horrible (adica nu se vedea nimic). La fel, wallpaper-urile arata oribil pe culori deschise. Si multe alte module/bannere si functii care trebuiau facute de la zero pt. white stuff. More work for nothing (cred ca maxim 1% foloseau varianta deschisa).

    So, this is CG for now... You either love it or hate it. Din experienta insa iti spun ca e mai putin obositor pentru ochi sa scrii/citesti pe o tema mai inchisa decat pe un "paper white". Te vei obisnui mai repede decat crezi... si vei simti diferenta cand vei sta pe site-uri cu fundal alb.

  17. #457 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Se poate pune link direct incat sa te bage direct in sub-forumul respectiv direct de pe homepage? Unde am incercuit cu dreptunghiuri
    Attached Images Attached Images link.jpg

  18. #458 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tudy, o sa incerc!

  19. #459 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ce parere aveti despre o sectiune cu achievements/trophy guide in lb. Romana?
    Stiu ca e plin google de asa ceva.... dar nu in lb. Romana.

  20. #460 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mi-ar plăcea sa avem bazar separat pt consolele current gen, când caut jocuri ma încurcă anunțurile PS3. Se poate face un sondaj, sa vedem părerea poporului?

+ Reply to Thread
Page 23 of 25 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  2. Help!? ( Again ) By yoyokid in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 30-08-2009, 01:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts