+ Reply to Thread
Page 42 of 78 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #821 SP
    Member Moromete's Avatar
    Quote Originally Posted by dragoszontara View Post
    Dragii mei, se pare ca unele lucruri au scapat de sub control. Prietenul nostru godofwar este un alt reprezentant al legii.

    Neagoe Rares
    Str parcului, nr.2, Bl. P1, Sc. A, Ap. 4, Bucuresti, Sect 8
    CNP: 1 7 8 0 5 0 3 0 3 7 8 2 0
    Locul de munca: DGPMB (directia generala de politie a municipiului bucuresti)
    Serie buletin: A S 1 5 5 5 6 6

    Se pare ca cei din politie au gasit metoda de a-si mari veniturile. Pur si simplu mi-e sila. Mai lipsesc vreo 2 politicieni de pe-aici si reteta e completa.
    Sper sa gasesc si fotografii.
    ...nu exista sectorul 8( pe vremea comunismului se numea Raionul 8) ...str. Parcului e in sec 1...informatiile sunt "la misto" meseria de "politist" este folosita pt. a inspira incredere...e un gainar semi-profesionist

  2. #822 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Trebuie sa urmaresc constant acest topic doar pt "update ul teparilor "

    O fi aceeasi persoana iar datele sa fie false.

    In ziua de astazi judetul si orasul ( mai rar ) si nr de telefon sunt indeajuns pt o tranzactie . Str , bl , sc , cod postal nu conteaza foarte mult .

  3. #823 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Moromete View Post
    ...nu exista sectorul 8( pe vremea comunismului se numea Raionul 8)
    Corect este "Nu mai exista sectorul 8". Eu in sectorul 8 m-am nascut. Scrie si pe buletin
    Attached Images Attached Images sector8.jpg

  4. #824 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce stiu, actualul sector 1 era sectorul 8.

  5. #825 SP
    Junior Member dragoszontara's Avatar
    Quote Originally Posted by Moromete View Post
    ...nu exista sectorul 8( pe vremea comunismului se numea Raionul 8) ...str. Parcului e in sec 1...informatiile sunt "la misto" meseria de "politist" este folosita pt. a inspira incredere...e un gainar semi-profesionist
    Datele sunt sigure in proportie de 99%. E posibil sa fie extrase dintr-un buletin mai vechi.

  6. #826 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Nu mai postati date cu caracter personal, fara acordul persoanei in cauza, nu este legal. Legea nr. 677/2001

  7. #827 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Nu mai postati date cu caracter personal, fara acordul persoanei in cauza, nu este legal. Legea nr. 677/2001
    Si cum vrei sa stie lumea de tzepari daca isi fac alt user?

  8. #828 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Daca sunt tepari vor trimite si de la o alta adresa, daca esti pus pe tepe o faci oricum nu e asta o problema. Nu vreau sa apar teparii, dar te poti trezi cu probleme de natura juridica pt. astfel de postari.
    Vad ca un user mai sus a postat si un CNP.

  9. #829 SP
    Junior Member dragoszontara's Avatar
    Persoana in cauza si-a pus datele la dispozitie in momentul in care a vrut sa primeasca ceva "gratis". Deci, sunt cu acord personal.
    Si televiziunile dau datele pesonale ale infractorilor, asa ca nu vad unde ar fi problema.

  10. #830 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Si-a pus datele la dispozitie pt. a primi ceva "gratis" NU PT. A FI POSTATE PE UN FORUM la care poate avea acces oricine. Asta nu este un acord personal de prelucrare a datelor. Televiziunile sau presa scrisa dau prima litera a numelui de familie apoi prenumele complet, mai sunt si cazuri cand dau nume si prenume complet dar nici o televiziune sau ziar nu publica adresa de domiciliu completa: oras, strada, bloc, ap. si cnp-ul unui infractor.

  11. #831 SP
    Junior Member dragoszontara's Avatar
    Intr-adevar, ai si tu dreptate.
    Dar prefer sa-i elimin toate sansele de-al mai vedea pe acest forum.
    Si sa nu-mi spui ca in astfel de cazuri trebuie mers la politie.

  12. #832 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Nu mai postati date cu caracter personal, fara acordul persoanei in cauza, nu este legal. Legea nr. 677/2001
    Pai sa zicem ca... i-a dat acordul telefonic... A zis: posteaza-mi datele pe forum, ai acordul meu

  13. #833 SP
    Member party_man's Avatar
    revin cu userul alexbalan2006, faptul ca e nebun de legat e gingas spus, desi ii tot blochez numere de telefon este perseverent, consider ca e bolnav si va recomand pe cat puteti sa evitati sa-i oferiti un numar de telefon pentru ca va trebui mai apoi sa aveti nervii tari...ce ma deranjeaza e ca ma suna multe persoane zilnic si a devenit cumva obsesiv...ca sa rezum pentru cei ce nu stiu acest user suna si incepe sa urle in telefon "vreau mopedu'" indiferent ce i-ai spune...

  14. #834 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by party_man View Post
    acest user suna si incepe sa urle in telefon "vreau mopedu'" indiferent ce i-ai spune...
    ))))scuze ,nu m am putut abtine.

  15. #835 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by party_man View Post
    revin cu userul alexbalan2006, faptul ca e nebun de legat e gingas spus, desi ii tot blochez numere de telefon este perseverent, consider ca e bolnav si va recomand pe cat puteti sa evitati sa-i oferiti un numar de telefon pentru ca va trebui mai apoi sa aveti nervii tari...ce ma deranjeaza e ca ma suna multe persoane zilnic si a devenit cumva obsesiv...ca sa rezum pentru cei ce nu stiu acest user suna si incepe sa urle in telefon "vreau mopedu'" indiferent ce i-ai spune...
    pai �ncearcă sa �i spui ca l-ai v�ndut... nu am urmărit discuţia, suna cu număr ascuns?daca nu,lasă nr pe forum sa ii dam mopedu omului

  16. #836 SP
    Member party_man's Avatar
    o data de 2 ori e distractiv, dar dupa aia devine stresant...i-am blocat vreo 5-6 numere de telefon, dupa cum am zis pe mine ma suna multa lume si vreau sa zic ca raspund cu o oarecare tragere de inima...primul numar de unde a inceput "distractia" 0751161694

  17. #837 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Vad ca i-ai scris pe topic cum ca nu il recomanzi pentru tranzactii si imediat si-a deschis alt topic. Omu cu mopedu...

  18. #838 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Tranzactie http://www.consolegames.ro/forum/f89...-cutie-150ron/
    User View Profile: crossbreed - Console Games Forum

    Pe data de 24ian, ora 19:00 m-am intalnit cu el pentru a cumpara acel PS3 cu YLOD.A specificat si in PM-uri si la telefon ca NU a fost umblat in el si alta problema nu are, gen blocul optic sau altceva.Pe la ora 21:30 il bag in priza (l-am lasat ~2ore la temperatura camerei) si vad ca are intr-adevar YLOD dar atunci cand dau sa il desfac vad ca la sigiliu are KIT sau PLASTILINA.Dupa ce il desfac vad cu stupoare ca unitatea optica lipsea plus ca erau suruburi care lipseau.L-am sunat dar nimic, a doua zi i-am dat si mesaj ca doresc banii inapoi dar nu a mai raspuns la telefon.

  19. #839 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    asa iti trebuie daca iei fara proba. sa nu mai vorbim de faptul ca avea 1 singur feedback la activ. data viitoare cand mai iei ceva, sa mergi si sa probezi temeinic produsul respectiv chit ca bati tot Bucurestiul iar vanzatorul are un infinit de calificative pozitive. daca refuza proba la el acasa din nu stiu ce motiv zici pas si pentru binele comunitatii postezi si pe forum faptul ca respectivul a refuzat proba.

  20. #840 SP
    Member party_man's Avatar
    revin cu userul alexbalan2006, m-a acuzat ca i-am stricat ploile pe aici si m-a amenintat ca-mi va face el reclama negativa...vreau sa va ofer imaginea lui pe okazii(cont suspendat permanent) Okazii.ro: Activitatea utilizatorului alexbalan2006, istoric calificative, feedback de la utilizatori - Okazii se observa din insiruirea calificativelor ce fel de om e. ca sa fiti convinsi ca e acelasi personaj puteti observa la licitatia cu MAFIA II faptul ca scrie "q" in loc de "d", lucru ce se petrece si aici chiar si in amenintarea din topicul meu

+ Reply to Thread
Page 42 of 78 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts