Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 42 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast
Results 341 to 360 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #341 SP
    Member maghear's Avatar
    La mine are 79-81-79. A mai spus cineva despre problema asta, ca la unu are 80-80-79 si la altu are 79-81-79.

  2. #342 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Etapa 2, Grupa D:, PSN spike_nr1 (Juventus) – PSN Tomcraft83 (bayer leverkusen) 2-0

  3. #343 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    offf... nu stiu ce sa zic... daca nu observati ca echipa adversarului are peste 80 e treaba/greseala voastra. noi nu avem ce face...

    repet: daca vedeti ca echipa adversarului are peste 80 nu jucati meciul si raportati pe forum.

  4. #344 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Regulile sunt clare baieti ! Nicio echipa cu ORICARE din atribute ( ATT , MID , DEF ) mai mare de 80 . Nu va putem dadaci pe fiecare , la FIECARE meci ( "Ai grija puiule , sa nu te pacaleasca derbedeul ala de ZeroSkillNoob " l-am dat pe el exemplu ca stiu ca nu se supara ). Daca vreun atribut depaseste 80 , ori ii comunicati prin casca sau PSN Message ca nu acceptati inceperea partidei decat cu o echipa ce se incadreaza in regulament , ori refuzati daca omul persista si semnalati pe forum sau la id de mess : ovidiu2max . Sanatate si vorba aia ... "Mai taie din ele , da-le dreacu'!"

  5. #345 SP
    Junior Member Bandido's Avatar
    PS3, Etapa 2, Grupa H, AngelOfPain (AS Roma) vs Bandido (Vfb. Stuttgart) 5-1

  6. #346 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Etapa 2 - Xbox 360

    Danchucky2009 (OM) - Theo8971 (Juventus) 0-4

  7. #347 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    intrebare... (nu de alta dar nu prae e clar in regulament) eu daca vreau sa jco tot campionatu cu AS Roma, o pot face in fiecare meci (in cazul in care gazda nu alege prima As Roma)? Sau trebuie o echipa diferita in fiecare etapa fata de etapa trecuta?

  8. #348 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    PS3 Etapa 2, Grupa A: HoriaHG (AS Roma) – checy2001 (Juventus) 0-0

  9. #349 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Poti juca de fiecare data cu AS ROma , atata timp cat , atunci cand tu esti oaspete , gazda nu alege AS ROma.

  10. #350 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    PS3: etapa 2, grupa g: thedeadman14 ( Everton ) - e50stefx ( Aston Villa ) 4-4

    confirm

  11. #351 SP
    Member DraZziW's Avatar
    PS3: etapa 2, grupa Dragos10(AS Roma) 0 - 1 DraZziW (Aston Villa)

  12. #352 SP
    Junior Member neapuiu's Avatar
    PS3, Etapa 2 Grupa C neapuiu (As Roma) - alex1986sho (Valencia) 3-1

  13. #353 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    PS 3 Etapa 2 Grupa A :Musste (aston vila) - 573ph4n (valencia) 2-1

  14. #354 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Va rog , nu mai confirmati rezultatul pus de adversar prin REpostarea rezultatului . Provoaca incurcatura cand le adun ! Puteti confirma printr-un thanks dat celui care a postat rezultatul ! Thx guys !

  15. #355 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Am auzit ca e jegmanire pe fata cu formatiile alea luate de pe net. Sincer chiar trebuie sa faceti ceva, altfel campionatu asta nu are niciun rost.

  16. #356 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Am auzit ca e jegmanire pe fata cu formatiile alea luate de pe net. Sincer chiar trebuie sa faceti ceva, altfel campionatu asta nu are niciun rost.
    ce sa facem? sa oprim costum tactics? s-a mai discutat pe tema asta. acest lucru nu avem cum sa-l facem! daca cineva foloseste costum tactics luate de pe internet intr-un campionat intre membrii unei comunitati si pana la urma sa nu uitam ca scopul acestui campionat este sa avem fun cu totii si sa jucam FIFA... spune multe despre caracterul lui

  17. #357 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Cum sa ai fun si sa joci FIFA cand ala iti stica tot jocu. Iti darama total jucatorii si nici nu poti sa pasezi. La un prieten de pe Live i'a dat gol cu mana (Ala Maradona) si cand a scapat odata singur pe contraatac l'a impins albitru (din cate am inteles tot din cauza la formatia aia, e ca un cod). E imposibil sa te joci si sa ai FUN asa cum zici tu, mai mult iti faci draci. Ori nu intelegi, ori nu vrei sa intelegi.

  18. #358 SP
    Junior Member Musste's Avatar
    cine nu ii instare sa isi lucreze singur la o tactica ii penibil , nu merita sa joace fifa! sa joace cu calculatoru

  19. #359 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai dati si voi niste nume, ca altfel nu avem ce face...

  20. #360 SP
    Junior Member Musste's Avatar
    eu nu stiu pe nimeni , doar mi-am spus parerea. sincer e prima data cand aud ca exista tatici gata pe net

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 42 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts