Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 42 FirstFirst ... 32 40 41 42
Results 821 to 832 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #821 SP
    Member The Antagonist's Avatar
    Chiar daca nu am participat in campionat, l-am urmarit de la inceput. Citind toate posturile, curios de cine o sa castige.
    Vreau sa-i felicit pe castigatori si participanti, dar nu in ultimul rand pe organizatori, care au facut acest campionat posibil. Au fost cateva probleme si neintelegeri, dar asta e, pana la urma s-au rezolvat.
    Inca un + pentru organizatori pentru rabdarea care au avut-o cu cativa dintre voi, mai ales pentru cei de la Xbox 360. Care au facut schimbari majore la reguli ca campionatul sa fie posibil.
    Oricum, felicitari din nou, si la cat mai multe campionaturi.

  2. #822 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @crisash te rog sa-ti alegi un joc din cele 3 disponibile si felicitari inca o data.
    1. LITTLE BIG PLANET 2 - PS3
    2. GRAN TURISMO 5 - PS3
    3. CALL OF DUTY BLACK OPS - WII
    4. FALLOUT NEW VEGAS - XBOX 360

    de asemenea ai castigat si awardul Fifa Master. Felicitari si sper sa participi si in campionatul urmator sa-ti aperi titlul.

    PS: trimite-i lui MonkY un PM cu adresa ta completa.

  3. #823 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Felicitari si lui crisashh pentru castigarea turneului pe Xbox 360.
    Awardul si punctele au fost desemnate iar luni pleaca jocul ales (FALLOUT NEW VEGAS - XBOX 360) spre tine.

    Thx guys! It was fun! Sper ca urmatorul sa fie mai tare!

  4. #824 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    cand se mai anunta un nou campionat ? sau e prea devreme sa intreb

  5. #825 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @crisash a ajuns jocul cu bine ?

    s-a terminat si acest campionat de FIFA organizat de ConsoleGames.ro. as vrea sa-i multumesc lui @MonkY ca ne-a oferit sansa sa organizam acesta competitie si ca ne-a pus la dispozitie cateva premii pentru castigatorii ei si lui @ovidiu ca m-a ajutat cu organizarea campionatului. am intampinat si cateva probleme, dar important e ca am reusit sa trecem peste si ca am invatat din greselile facute. 2 lucruri mi-ai atras atentia in mod special, dar si in mod negativ:
    1. atitudinea unor userilor care au participat in campionatul pentru X360
    2. incidentul dintre @Nightcrawl3r (care a fost implicat in mai multe, din pacate pentru el) si x2z

    am avut parte si de momente bune in aceste saptamani, mai ales cand s-a desfasurat faza eliminatorie a competitiei pentru PS3, meciuri foarte stranse si spectaculoase dpdv al rezultatului. va multumesc ca ati avut rabdarea sa jucati pana la sfarsit si ca ati dat dovada de seriozitate, marea partea a participantilor. inchei cu o veste buna, sunt sanse mari sa mai organizam un campionat de FIFA pe ConsoleGames.ro pana in vara, insa de data aceasta va avea un format diferit si regulile cu privire la deadline nu vor mai fi atat de restrictive, insa pentru a va inscrie va trebui sa indepliniti anumite cerinte (fara nicio exceptie).

    bafta!

    LE: thx pocpoc350 pentru atentionare

  6. #826 SP
    Junior Member IoNu72's Avatar
    cand putem sa ne asteptam la un nou campionat?

  7. #827 SP
    Junior Member pocpoc350's Avatar
    @ AndRewqp


    " 1. atitudinea userilor care au participat in campionatul pentru X360 "

    Banuiesc ca te refereai la anumiti useri .
    Felicitari pentru organizare si ca participant as avea si eu o sugestie: pe viitor haideti sa incercam sa nu ne mai lungim atat de mult.

  8. #828 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by pocpoc350 View Post
    @ AndRewqp


    " 1. atitudinea userilor care au participat in campionatul pentru X360 "

    Banuiesc ca te refereai la anumiti useri .
    Felicitari pentru organizare si ca participant as avea si eu o sugestie: pe viitor haideti sa incercam sa nu ne mai lungim atat de mult.
    da, doar anumiti useri, scuze de greseala .

  9. #829 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by pocpoc350 View Post
    @ AndRewqp


    " 1. atitudinea userilor care au participat in campionatul pentru X360 "

    Banuiesc ca te refereai la anumiti useri .
    Felicitari pentru organizare si ca participant as avea si eu o sugestie: pe viitor haideti sa incercam sa nu ne mai lungim atat de mult.
    Fii fara grija, acei useri nu vor mai participa si nu vor mai deranja de acum incolo.Iti garantez eu.

  10. #830 SP
    Junior Member crisashh's Avatar
    Mi-a ajuns jocul, thx CONSOLEGAMES
    Felicitari AndRewqp pentru organizare!! si ii multumim lui MonkY pentru premii

  11. #831 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by crisashh View Post
    Mi-a ajuns jocul, thx CONSOLEGAMES
    Felicitari AndRewqp pentru organizare!! si ii multumim lui MonkY pentru premii
    ma bucur .

    ok, ne vedem la urmatorul campionat .

    Thread Closed.

  12. #832 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vin si eu cu un addendum, desi threadul este inchis deja. crisashh dupa ce a castigat campionatul pe CG, vad ca a inceput sa spameze pe PM, facand reclama la alt site... Pacat...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 42 FirstFirst ... 32 40 41 42

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts