Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 42 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 281 to 300 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #281 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    In cat timp jucam etapa 2?Se joaca o etapa in fiecare weekend sau cum?

  2. #282 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    In cat timp jucam etapa 2?Se joaca o etapa in fiecare weekend sau cum?
    se joaca imediat dupa ce se termina o etapa. va fi cam 2/3 etape pe saptamana. pe x360 se va juca doar tur, fiecare user va juca 12 meciuri, eu cred ca e suficent. un campionat de 24 de meciuri ar fi mult prea lung.

  3. #283 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Salut, am o propunere. Cand trageti la sorti meciurile pentru fazele superioare ale campionatului, nu puteti filma toata chestia?.. sa nu fie discutii + ar fi mult mai interesant si ar creste suspansul.

  4. #284 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pai nu se trage la sorti . Se va merge pe modelul A1-B2 , A2-B1 , C1-D2 , C2-D1 , etc.

  5. #285 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    in formatul asta se merge la campionatul european cand sunt 4 grupe, dar in champions league se trage mereu la sorti. parca ziceati ca vreti sa facem lucrurile exact ca in CL pt realism...

  6. #286 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ar fi mult mai fun sa se traga la sorti. Plus ca si in CL se intampla asa. (de ex a1 joaca cu f2, a2 cu c1 etc)

  7. #287 SP
    Junior Member Slater's Avatar
    PS3, Etapa 1, Grupa B, dinamovistu2008 (Borussia Dortmund) - jacodi (AS Roma) 4-0.
    Felicitari lui dinamovistu2008. Eu mai am multe de invatat.

  8. #288 SP
    Member showman's Avatar
    PS3 Etapa 1
    Grupa E mukiki(Juventus)-showman(benfica) 0-0

  9. #289 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by maghear View Post
    PS3,Etapa 2, Grupa C, maghear(Juventus) - ZeroSkillNoob(Aston Villa) 3-4
    Am jucat etapa a doua fiindca eu am un program de munca mai incurcat sper sa ma intelegeti.

  10. #290 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    ps3 : Etapa 1, Grupa G : e50stefx ( Aston Villa ) 2 – 1 seb_teacher ( Valencia )

  11. #291 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    PS 3 Etapa 1 Grupa A : 573ph4n (Valencia) - HoriaHG (FC Porto) 1-0

  12. #292 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Quote Originally Posted by Slater View Post
    PS3, Etapa 1, Grupa B, dinamovistu2008 (Borussia Dortmund) - jacodi (AS Roma) 4-0.
    Felicitari lui dinamovistu2008. Eu mai am multe de invatat.

    mersi ........dar si eu joc mai mult pt distractie.....

  13. #293 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Bravo baieti , goluri destul de multe , meciuri ok , bravo ! Va rog sa va jucati meciurile pana maine ( 08.12.2010 ) ora 23:59 ! Intrati pe mess si stabiliti ora la care sa jucati ! Cine nu e de gasit pierde la masa verde/albastra/rosie

    ---------- Post added 07-12-2010 at 10:17 PM ----------

    Matchday 1

    -deadline: 8/12/2010-

    PS3


    A
    • checy2001 vs Musste
    • 573ph4n vs HoriaHG

    B
    • ramusg vs Razvan
    • dinamovistu2008 vs Slater

    C
    • alex1986sho vs maghear
    • ZeroSkillNoob vs neapuiu

    D
    • Tomcraft vs Spike
    • DrazziW vs DRAGOS10

    E
    • mukiki vs showman
    • Ovidiu vs DUMYMIX

    F
    • x2z vs uzuma91
    • k1du vs Nightcrawl3r

    G
    • dariomario vs thedeadman14
    • weezyfbaby vs Seb

    H
    • Il Duce vs AngelOfPain
    • Bandido vs cosming

    Meciurile cu verde s-au jucat , au ramas cele necolorate ! Am stricat tabelul , dar va prindeti voi

    ---------- Post added 07-12-2010 at 10:33 PM ----------

    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Am jucat etapa a doua fiindca eu am un program de munca mai incurcat sper sa ma intelegeti.
    Nu e problema de jucat in avans , dar sa postati rezultatul in cadrul etapei respective , ca altfel le ametim !

  14. #294 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ovidiu ( Juventus ) 3 - 3 ( Valencia ) DUMYMIX

  15. #295 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Am jucat etapa a doua fiindca eu am un program de munca mai incurcat sper sa ma intelegeti.
    v-am rugat frumos sa postati rezultatul cand se joaca etapa, chiar daca ati jucat meciul inainte. o sa sterg postul si veti posta iarasi rezultatul cand se joaca etapa 2!

  16. #296 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Rezultatele de pana acum pe PS3 le aveti pe prima pagina la linkul Rezultate !
    E valabil si pentru Xbox , pe prima pagina la link-ul Rezultate aveti toate scorurile din prima etapa !

  17. #297 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Ghici ce e gresit pe prima pagina din textul urmator : "II. Regulament Campionat FIFA 10 CG" !

  18. #298 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    deci am o propunere... eu am fost plecat in weekend de acasa si nu am putut juca. Am un frate mai mic, care , cu toate ca i-am spus sa nu intre in contul meu de PS3 el a intrat si a jucat meciurile mele cu thedeadman ... a jucat si turul si returul... sincer nu mi se pare corect acuma sa accept eu rezultatele astea de bune. Andrewqp stie ca am fost plecat si ca nu e o poveste aiurea asta deaoarece am cumparat de la el luni un joc si il anuntased de duminica (inainte sa se joace meciurile) ca plec din localitate. Unde vreau sa ajung, vreau ca de acum inainte, ca o regula, sa se confirme identitatea jucatorilor prin sms. Gazda sa solicite prin sms jucarea paritdei iar oaspetele sa confirme la fel... astefel putem anihila situatiile unde sunt mai multi de 1 utilizatori ai consolei... De asemenea eu nu sunt de acord sa iau in considerare returul din moment ce sa jucat de altcineva (turul asa e... nu mai e timp) , pot considera ca returul nu a fost jucat...??? userul cu care am jucat tot o tine sus si tare ca el a jucat si ca asa e ca raman rezultatele in picioare... poate de frica sau din alte motive evita sa joace cu mine dar nu mi se pare corect... astept pareri

  19. #299 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by dariomario View Post
    deci am o propunere... eu am fost plecat in weekend de acasa si nu am putut juca. Am un frate mai mic, care , cu toate ca i-am spus sa nu intre in contul meu de PS3 el a intrat si a jucat meciurile mele cu thedeadman ... a jucat si turul si returul... sincer nu mi se pare corect acuma sa accept eu rezultatele astea de bune. Andrewqp stie ca am fost plecat si ca nu e o poveste aiurea asta deaoarece am cumparat de la el luni un joc si il anuntased de duminica (inainte sa se joace meciurile) ca plec din localitate. Unde vreau sa ajung, vreau ca de acum inainte, ca o regula, sa se confirme identitatea jucatorilor prin sms. Gazda sa solicite prin sms jucarea paritdei iar oaspetele sa confirme la fel... astefel putem anihila situatiile unde sunt mai multi de 1 utilizatori ai consolei... De asemenea eu nu sunt de acord sa iau in considerare returul din moment ce sa jucat de altcineva (turul asa e... nu mai e timp) , pot considera ca returul nu a fost jucat...??? userul cu care am jucat tot o tine sus si tare ca el a jucat si ca asa e ca raman rezultatele in picioare... poate de frica sau din alte motive evita sa joace cu mine dar nu mi se pare corect... astept pareri
    Deja o dam in SF .E problema ta asta, daca nu stii sa-ti securizezi contul...

  20. #300 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by dariomario View Post
    deci am o propunere... eu am fost plecat in weekend de acasa si nu am putut juca. Am un frate mai mic, care , cu toate ca i-am spus sa nu intre in contul meu de PS3 el a intrat si a jucat meciurile mele cu thedeadman ... a jucat si turul si returul... sincer nu mi se pare corect acuma sa accept eu rezultatele astea de bune. Andrewqp stie ca am fost plecat si ca nu e o poveste aiurea asta deaoarece am cumparat de la el luni un joc si il anuntased de duminica (inainte sa se joace meciurile) ca plec din localitate. Unde vreau sa ajung, vreau ca de acum inainte, ca o regula, sa se confirme identitatea jucatorilor prin sms. Gazda sa solicite prin sms jucarea paritdei iar oaspetele sa confirme la fel... astefel putem anihila situatiile unde sunt mai multi de 1 utilizatori ai consolei... De asemenea eu nu sunt de acord sa iau in considerare returul din moment ce sa jucat de altcineva (turul asa e... nu mai e timp) , pot considera ca returul nu a fost jucat...??? userul cu care am jucat tot o tine sus si tare ca el a jucat si ca asa e ca raman rezultatele in picioare... poate de frica sau din alte motive evita sa joace cu mine dar nu mi se pare corect... astept pareri
    Iti sugerez sa debifezi optiunea de tinere minte a parolei de pe PSN , ca sa nu se poata loga pe contul tau ! Nu e vina noastra ca nu-ti poti securiza contul si nu putem obliga participantii la Campionat sa dea SMS-uri . Ar insemna o cheltuiala care pentru unii nu este nici programata nici dorita .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 42 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts