Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 25 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 494

Thread: Elden Ring

  1. #81 SP
    Member Syni's Avatar
    Exact aceeași parere am și eu. Și eu zic ca e decent grafic, nimic urat, dimpotrivă castelul ăla arată fantastic zic eu. Chiar și Bloodborne arată superb și acum zic eu, singurele chestii mai urate in jocurile lor sunt caracterele in special crearea personajului principal la început unde frate poți scoate niște “chestii” de tot rasul Parca dinadins sunt făcute așa sa șocheze dar, ulterior, parca și alea au farmecul lor, așa și cum oala asta vorbitoare pe nume Alexander mi-a smuls așa un zâmbet …


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  2. #82 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Elden Ring vs. Dark Souls - 10 BIGGEST DIFFERENCES You Need To Know


  3. #83 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pt cine joacă jocuri battle royale pot sa explic destul de ușor de ce aștept cu sufletul la gură următorul joc de genul: știți feeling-ul ala când ajungi in ultimii 10 sau chiar 5? Pulsu crește, adrenalina crește, palmele transpiră. Sa nu mai zic de satisfacția pe care o ai cand câștigi. Nah, exact asta iti oferă un joc soulslike la fiecare cotitură. Si e exact același feeling cand bati un boss ca atunci cand câștigi la BR.
    In plus, pt mine e un plus si faptul ca nu iti explică absolut nimic, descoperi tu de capul tau lumea, inamicii, mecanicile. Totul e învăluit in mister si e o placere sa-i descoperi secretele.

  4. #84 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Eu unul, am jucat toate jocurile FromSoftware. Nu am nicio problemă cu grafica, poate să fie și de PS2.

    Ce mă enerveaza cel mai mult la FS e că nu sunt în stare să evolueze. Practic, de la Demon's Souls încoace tot reciclează același joc și probabil il vor mai recicla încă vreo zece ani de acum încolo. Da, Sekiro iese un pic din tipar, dar la final tot o variațiune pe aceeași temă dată rămâne.

    Când am trecut de Genichiro, sus, în Ashina Castle, recunosc, am avut o satisfacție enormă. Sau mai ales în DS3 când i-am învins pe Pontiff sau Twin Princes.

    Sunt de acord că jocurile FS au doza lor de satisfacție, dar in the end, după ce le termini, nu prea mai ai chef să te atingi de ele. Ever.

  5. #85 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar
    Este cel puțin tendențioasă afirmația că Elden Ring ar arăta ca un joc de PS3. Nu arată next gen, dar nu e nici grafică de PS3, wtf. Și nu arată next gen din două motive principale:
    - este cross gen, nu next gen exclusive
    - este open world

    Când lumea zice „nu mă interesează grafica”, vrea să zică de fapt „dacă are direcția artistică și gameplay-ul pe care mi-l doresc, mă mulțumesc și cu grafică ok, nu ultimul răcnet”. Nu înseamnă că preferă să joace un text adventure.


    Nu mă deranjează reciclatul așa de mult, pentru că e o rețetă care îmi place și e bine implementată de fiecare dată. Nu se lansează nici chiar anual jocuri soulsborne ca să zic că m-am săturat de ele.

  6. #86 SP
    Manager paul's Avatar
    Specs and Compatibility:
    Attached Images Attached Images elden_ring_specs_and_compatibility.jpeg

  7. #87 SP
    Member iionut's Avatar
    E grafică de PS5 pentru cică primește și ray-tracing. N-ai așa ceva la PS3

    https://wccftech.com/elden-ring-tech...ps-even-on-pc/

  8. #88 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si Minecraft si Quake 1 au RT

  9. #89 SP
    Junior Member thatOneDudeThat's Avatar
    ati vazut pe undeva collectors edition pe la romanasi? L-am gasit doar la ozone pe site pana acum

  10. #90 SP
    Manager paul's Avatar
    Previews:
    IGN:

    GameSpot:

    Eurogamer:

    Easy Allies:

    Skill Up:

    No commentary:

  11. #91 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Elden Ring gameplay hands-on | Could this be FROM's best game?


  12. #92 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Dupa gameplay-ul asta pentru mine e clar. Best From Software game. O sa fie nebunie

  13. #93 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Nu sunt fan fromSoftware, nu am jucat nimic de la ei pana acum (am incercat bloodborne, dar mi s-a facut sila in 30fps), dar mie mi se pare ca arata bine si e interesant. Ma atrage mult mai tare decat Demons Souls. Le voi juca oricum pe aman2 in viitorul nu foarte indepartat (+Sekiro)

  14. #94 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar

    E clar pre order direct

  15. #95 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Looks great!
    A Magical First Playthrough of ELDEN RING - VaatiVidya

  16. #96 SP
    Member Syni's Avatar
    Sper sa rezist in continuare sa nu ma uit la nicio prezentare . Precomanda am făcut-o in blind de când s-a dat drumul la ea


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  17. #97 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Salutare tuturor. Dap, am facut precomanda. Este primul joc la care fac precomanda.������ Am zis ca o sa fie la Bloodborne 2,dar imi place atmosfera si gameplay-ul din Elden Ring.

  18. #98 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Un gameplay pe masura si de la Gamespot. Crabul ala e reciclat din Dark Souls3. Ce batalie mai dadeam cu ei Inca 3 luni de asteptare.


  19. #99 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Urmaresc diferite stream-uri si din pacate invaziile sunt la fel de penale...in sensul ca e un lag infernal si niciodata nu esti sigur ca nimeresti inamicul. Sunt curios co-op-ul cum o fi....

  20. #100 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Vai ce misto e. Am urmarit gameplay-ul lui Tamoor de la Gamespot si de suparare instalez Dark Souls 1. Cand a avut loc lupta cu Tree Sentinel, boss-ul a taiat un copac. Smecher joc. Si arata super pe TV mare in 4K pe Youtube, clar pe console va arate ceva mai bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 25 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. The ring 1&2 By klausn in forum Carti si Comics
    Replies: 0 Last Post: 10-07-2010, 12:43
  2. Red Ring of Death dispare odata cu Xbox Slim By naz in forum Console News
    Replies: 23 Last Post: 23-06-2010, 16:48
  3. Lucha Libre AAA Heroes of the Ring By Nash in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 18-06-2010, 11:07
  4. Ghid: Lost Odyssey - Ring Crafting By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 23-03-2009, 19:41
  5. Bucharest Ring Challenge 2008 - pics By amermofo in forum Foto & Video
    Replies: 2 Last Post: 26-08-2008, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts