Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 177 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 3530

Thread: Ultimul joc devorat

  1. #1961 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar




    Un joc ... * nu gasesc cuvinte*.

    Am crezut ca nu se poate un joc mai bun ca GoW1, dar 2 ul l a intrecut cu mult.

    Xbox ul nu ar mai fi xbox fara seria Gears of War .


    11/10

  2. #1962 SP
    Member DeianD's Avatar
    Un joc absolut fabulos, nota 10+ pacat ca nu vom mai avea inca unu
    Attached Images Attached Images angrykratos.jpg

  3. #1963 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post




    Un joc ... * nu gasesc cuvinte*.

    Am crezut ca nu se poate un joc mai bun ca GoW1, dar 2 ul l a intrecut cu mult.

    Xbox ul nu ar mai fi xbox fara seria Gears of War .


    11/10
    dap, pt mine e unul dintre cele mai bune jocuri, poate cel mai bun

  4. #1964 SP
    Member TheQuiet1N's Avatar


    Un joc Superb 10/10
    m-a surprins foarte mult finalul
    ii dau 10 si la MP
    ___
    are cateva bug'uri
    YouTube - The Incredible Donkey-Lady!

  5. #1965 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

    Modern Warfare 2 @Xbox360
    SinglePlayer Campaign

    Am ramas placut surprins de campania acestui joc, care este peste cea din Bad Company 2.

    + Diversitatea misiunilor
    + Grafica (din punct de vedere artistic) in unele misiuni
    + Multe momente epice
    + Si mai multe momente pline de actiune


    - Grafica (dpdv atat artistic cat si tehnic)
    - Sunetul (in BFBC2 ai impresia ca este pe campul de lupta)
    - Durata (l am terminat in 5 ore fara sa ma grabesc)
    - Auto aimul foarte enervant

    Nu am jucat multiplayerul si nici Special Ops ul, deci nota mea va fi STRICT pentru campania sp.

    8/10

  6. #1966 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @Mariusik scuza-ma, dar pe ce dificultate ai jucat MW2, de l-ai terminat in 5 ore? iti recomand sa-l incerci pe veteran, in felul acesta chiar te poti bucura de SP .

  7. #1967 SP
    Member Caponescu's Avatar
    God of War 1 @ PS3, super joc dar era sa rup controller-ul la nivelul cu turnurile ce se invarteau in diferite sensuri si mai aveau si lame .

  8. #1968 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @Mariusik scuza-ma, dar pe ce dificultate ai jucat MW2, de l-ai terminat in 5 ore? iti recomand sa-l incerci pe veteran, in felul acesta chiar te poti bucura de SP .
    Prima oara l-am terminat pe Regular Dif. apoi l-am incercat pe Hardcore (nus om de Veteran),eh cand l-am jucat pe Hardcore simteam cu adevarat ca il joc,sa stai in cover cum trebuie si cat trebuie,nu sa te duci Rambo sa ii omor pe toti cu un clip.

  9. #1969 SP
    Member Dasani's Avatar
    InFamous

    +mi-a placut mult atmosfera din joc,nu stiu dece dar parca are o tenta din anii 90'
    +povestea adanca
    +vocea lui Cole
    +gameplay'ul de nota 10
    -mi-ar fi placut sa aiba filmulete in loc de acele benzi desenate
    9/10

  10. #1970 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @Mariusik scuza-ma, dar pe ce dificultate ai jucat MW2, de l-ai terminat in 5 ore? iti recomand sa-l incerci pe veteran, in felul acesta chiar te poti bucura de SP .
    Adevarul e ca e mult prea usor chiar si pe veteran

  11. #1971 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Adevarul e ca e mult prea usor chiar si pe veteran
    Asta din perspectiva unui veteran lol

    Si mie mi s'a parut destul de usor pe veteran Nu mi'a dat bataie mare de cap.... Cel putin cand ma gandesc la COD2

  12. #1972 SP
    Member MihaY's Avatar
    MW2 e foarte usor pe veteran fata de COD4 sau COD5.

  13. #1973 SP
    Pirate PlayforFun's Avatar
    Uncharted 2

    Cel mai bun joc pe care l-am jucat.
    10/10
    Attached Images Attached Images nathandrake.jpg

  14. #1974 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Dutiful Soldier

    Call of Duty Classic - Platinum

    Nu am sa enumar plusuri si minusuri deoarece jocul e bunicel, singurul minus, daca poate fi numit asa fiind dificultatea Veteran care este infernala.

    Nota 9/10
    Attached Images Attached Images callofdutyclassic.png

  15. #1975 SP
    Member Geonebun's Avatar
    BioShock 2 platina + primul DLC 100 %

    +Un shooter unicat , distractiv , nu merge ca in alte shootere gen RAMBO sa iei ak u si sa rupi tot , trebuie tactica , combinatii de abitilitati etc , iti pune imaginatia in functiune , mai ales pe hard.
    +Multiplayer bun , distractiv cu multe tipuri de joc.Splicerii au replici funny , se lasa cu rangi in cap etc , caterinca.
    +In joc esti Big Daddy , se poate juca , cu arme dar si fara arme , ca un adevarat Big Daddy , e un skill care nu te mai lasa sa folosesti arme dar iti cresc puterile de mele.
    +Big Sister , pe hard , cand ti e lumea mai draga , dupa ce ai castigat ditamai fightu cu nush cati Spliceri si vreo doi Big Daddy si le iei si tu prada linistit , se aude un sunet de ti se ridica paru si dupa vreo max 30-40 sec apare surioara si te sparge.
    +Muzica buna.

    -Storyline e cam urat , doar finalul pare mai ok.
    -In timpul jocului nu prea ai filmulete , iti spune doar prin radio ce sa faci , e enervant , cel putin fata de BioShock 1 au dat volumul mai tare la radio .. ca acolo nu se intelegea nimic.
    DLC-ul nu e altceva decat o continuare in multiplayer ca sa zic asa , se mareste lvl u de la 40 la 50 si niste harti noi.Pt platina + dlc iti trebuie cam 20-30 de ore de joc , depinde de skill in multiplayer si de cat boost faci.

    Per total un joc ok , mai usor la singleplayer decat prima parte.Daca ai jucat Bio1 si vrei sa iei platina la 2 , joaca direct pe hard ca se pot face toate trofeele dintr un singur foc.Nu combina multiplayer cu singleplayer deoarece in multiplayer se joaca Bio 1 si o sa fie cam plictisitor cand te intorci la single.

    Nota 8.5/10


    Darksiders platina.

    +Rolul principal , WAR , un caracter puternic , dur , inteliget , dar tot odata intelept si ia cele mai bune decizii , nu ca al nostru Kratos , care daca aparea maicasa si zicea ca Zeus e baiat bun o omora fara sa stea pe ganduri .
    +Gameplay , storyline , dialoguri din filmulete foarte bune.
    +Jocul te tine in suspans , abia asteptam sa ajung la obiectiv sa vad ce demon mai intalnesc , ce deal mai fac , super tare.
    +Skille , upgrades , arme , miscari nu foarte complicate , scurte si la obiect.
    +War inoata , zboara , calareste , poate sa se teleporteze.
    +Jocul nu e antiplayer , pe cea mai inalta dificultate nu te chinui , pur si simplu trebuie sa aplici cea mai eficienta tactica , in special la bosi.
    +Puzzles bune.

    -Cateva glitchuri , gen ramai blocat la vreun coltz de piatra ... dar dai save si load si isi revine.
    -Saritura vietii , cand vrei sa sari peste o groapa , trebuie sa apesi pe buton iainte de margine , are un delay asa , daca nu am cazut in lava de n ori.
    -Muzica lasa de dorit , sincer sa fiu nici nu cred ca are muzica .

    Jocul iti ofera un 25-30 de ore de joc.
    Daca iti plac jocurile de genul asta , Darksiders ar trebui sa fie prima alegere , un super joc mai ales cum s a terminat , pacat ca nu i a aratat putin , imi venea sa tip prin casa , fortaaaaaaaa War.Finalul de nota 10.

    Nota , 9/10.

  16. #1976 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Platinum

    Uncharted 2: Among Thieves - Platinum

    [+]Drake
    [+] Chloe
    [+]Marco Polo
    [+]Tree of life
    [+]Story
    [+]Shambala

    [-]Ca s-a terminat

    Nota 10/10
    Attached Images Attached Images uncharted2.png

  17. #1977 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    The Saboteur - Platinum

    Un joc destul de frumos, cu o poveste din al doilea razboi mondial bine scrisa. Totusi se mai putea lucra la grafica, care arata ca pe PS2 si la sunet, care dispare subit cand prind viteza cu masina, nu se mai aude deloc motorul. Damage la masini nu exista.

    Nota: 8/10.

    Bayonetta - 67%

    Un joc destul de ciudat, foarte asemanator cu Devil May Cry.
    Tema fantasy moderna ca in toate jocurile facute de japonezi.
    Foarte mare varietatea la inamici.
    Bossii imensi.
    Art design-ul a fost la inaltime in jocul asta, as putea sa compar ce am vazut aici cu MGS4, anumite scene absolut superb realizate.
    Anumite faze arcade (minigame-ul dintre chaptere, chapter 14 si award-urile la fiecare nivel). BTW, la toate chapterele am luat stone award.
    Ce nu mi-a placut a fost ca m-am batut cu Jeanne de vreo 4-5 ori in joc (prea multe lupte la fel).
    Povestea a fost greu de inteles pana spre final, adica pana la boss-ul final mai exact, cred ca am auzit "My dear sweet child" de cel putin 20 de ori in timpul jocului.
    Sunt si anumite chestii ridicole, spre exemplu pentru un item trebuie sa termini 100 de chaptere, adica sa termini jocul de vreo 6 ori.

    Asta-i joc pentru RonanN1!

    Nota: 8.5/10.

  18. #1978 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    �l am sigilat, aici l�ngă mine, de c�teva zile bune (de abia aștept să-l joc) - azi vreau să-l desfac (să-l miros p�nă ce leșin)

    ...mai joc puțin Tekken 6! (să promovez la Vanquisher) și gata!

  19. #1979 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    The Saboteur - Platinum

    Un joc destul de frumos, cu o poveste din al doilea razboi mondial bine scrisa. Totusi se mai putea lucra la grafica, care arata ca pe PS2
    Daca The Saboteur are grafica de PS2, inseamna ca ai jucat jocul numai de dragul sa-l termini.In rest ai dreptate cu car damage, dar pacat ca zici ca are grafica de PS2, probabil nu stii sa apreciezi.
    Attached Images Attached Images the_saboteur_e3_01.jpg saboteur.jpg saboteur-2009-12-01-19-53-57-91.png

  20. #1980 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Texturile sunt praf, niciun detaliu facial, niciun detaliu la masini, pentru blur cred ca au facut ceva mod sa il dea la 200%. Ce au zis baietii? Nu mai avem bani sa facem grafica cum trebuie si bagam blur ca nu isi dau fraierii seama si iau grafica de buna.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 177 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul joc devorat - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 21 Last Post: 16-07-2017, 01:27
  2. Ultimul Joc Nedevorat!-PC By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 24-07-2015, 09:35
  3. Ultimul joc (ne)devorat By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 21-07-2015, 22:53
  4. Melodii care va plac din actualul/ultimul joc By DeathOfArt in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 27-01-2015, 15:59
  5. Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 11:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts