Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 282 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 ... LastLast
Results 4,621 to 4,640 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4621 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ati încercat careva noul patch 1.03? Sunt mulți care se plâng ca le dispar armele sau chiar tot progresul off-line. Eu aștept momentan, dar dacă îl aplicați postați aici dacă (nu) aveți probleme.

  2. #4622 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Este pentru online. SP nu am pierdut nimic sau eu stiu...si azi chiar am gasit sesiuni de 30 playeri care mergeau bine. Pana acum imi dadea 'n erori...acum vad ca e mai bine

    Anyway, va recomand sa va luati Phoenix(gasiti pe strada) si sa-l tunati la maxim...sunetul scos de masina aia este absolut DEMENTIAL...cu muuult imbunatatit fata de generatia trecuta.

  3. #4623 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Uitati aici ce inseamna sa fii bun crestin


  4. #4624 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Ati încercat careva noul patch 1.03? Sunt mulți care se plâng ca le dispar armele sau chiar tot progresul off-line. Eu aștept momentan, dar dacă îl aplicați postați aici dacă (nu) aveți probleme.
    am pierdut 3 ore jucate azi noapte cu Trevor

    dar e o placere sa reiau... asa ca nu e mare paguba

  5. #4625 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Exista vreo posibilitate sa schimb aspectul fizic in online? Avatarul meu e literalmente scarface. Are o cicatrice gen Al Capone. Sau pot macar sa transfer apartamente si masini, daca fac alt caracter?

  6. #4626 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sa transferi masini&co pe alt cont nu poti. De ce nu l-ai modificat la inceput?

    P.S: Aaa, cu alt caracter, poti impartii doar banii.

  7. #4627 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pff. I-am cheltuit pe toti. Mi-am luat un apartament de 500k, vreo 3 masini, si gata banii. L-am modificat la inceput, dar nu am realizat ca are ceva... imperfectiuni.

  8. #4628 SP
    Junior Member whitpaint's Avatar
    Am lasat cerere pt grup.

  9. #4629 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Ok, guys, in sfarsit ma alatur si eu celor care detin si joaca acest titlu. In cazul in care e cineva interesat, la emag nu mai e pe stoc. Eu l-am luat de la Altex din Plaza Mall ieri(duminica) si am avut norocul sa prind din stocul de precomanda, deci am avut inauntru acel cartonas cu codul pt 500K online + 500K offline.

    Problema este ca imi da eroare cand dai redeem code, zice ca e invalid... S-a mai lovit cineva de asta? Pe cartonas scrie ca e valid 18.11.2014-18.11.2015.

  10. #4630 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ai cont de UK sau US? Pe US s-ar putea sa nu ti-l recunoasca.

  11. #4631 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    US. Sunt region-locked codurile?

  12. #4632 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Pai cam da..daca e zona 1 ar trebui sa iti mearga,daca e zona 2 va trebui sa faci cont de uk ca sa activezi acolo..dar pe US nu cred ca iti va apare banii daca activezi de pe UK..

  13. #4633 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Nu cred ca merge.. Doar la varianta digitala ar merge, acolo cică îți apare la store în joc, ceva de descarcat. Apropo, a reușit cineva cu cont de UK și digital de US sa activeze banii pt online?

  14. #4634 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Mda, deci m-am bucurat aiurea ca am prins din stocul de precomanda. Vreau sa imi iau vinerea asta de black friday si PS Plus de pe Amazon.com, cica ar trebui sa fie la 29.99 codul digital pt 1 an pe US. Nu cred ca are sens sa imi fac cont de UK si sa iau subscriptie UK doar pt niste bani pe care ii faci oricum pe parcursul jocului. O sa mai caut pe net sa vad daca exista vreun workaround pentru a folosi codul de zona 2 pe US si daca gasesc ceva, voi posta aici pt oricine altcineva e interesat.

  15. #4635 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    CUnoaste cineva ceva glitch-uri de bani sau etc care sa mai functioneze ?

  16. #4636 SP
    Member gabytro's Avatar
    cum ai facut precomanda aiurea? eu am cumparat jocul digital din us..si joc de pe contul de Uk si am primit banii acolo.

  17. #4637 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Deci daca am jocul luat de la Altex si activez acel bonus pe un cont secundar de UK, voi putea beneficia de el cand joc pe contul de US, inclusiv pe partea de online? Sau e valabila doar pentru varianta digitala a jocului care e region-free?

  18. #4638 SP
    Member gabytro's Avatar
    nu stiu sa ti zic, dar poti incerca. Eu nu am putut descarca "banii" decat de pe contul de pe care am luat jocul, DAR cand am intrat in contul celalalt ..mi au aparut banii si acolo..

  19. #4639 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Gabytro : inclusiv pt online? Cum ai făcut, te poți loga cu contul de Rockstar indiferent pe ce cont PSN ești?

  20. #4640 SP
    Member gabytro's Avatar
    Online nu am jucat deloc pana acum. Astept sa termin story ul. Deci n as putea sa zic. Dar presupun ca merge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 282 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: Yesterday, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts