Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 230 of 282 FirstFirst ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 ... LastLast
Results 4,581 to 4,600 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4581 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  2. #4582 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

    "Full-priced update a year later"
    2013, GTA V came out. 1 year later, for the same price, you got an updated GTA V. Which is technically a full-priced update

  3. #4583 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Intr-adevar, am observat si eu, ca un aspect negativ pentru atentia la detaliu, faza cu apa de pe parbriz si stergatoarele care nu se misca. Destul de ciudat...

    Si la fel, referitor la ploaie, am vazut ca nici pe personaje nu cade si nu li se uda hainele de la ploaie, desi cand intra in apa, se uda.
    ba da se uda hainele ieri m-a prins o ploaie si tot a fost leoarca personajul

  4. #4584 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    bravo lor. stiu sa faca afaceri

  5. #4585 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    am bagat cod-u pentru acei 1 million dollars baby dar am primit numa 500k pe un caracter cum fac rost de restu?

  6. #4586 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    vezi ca sunt 500k in story mode si 500k pt online.

  7. #4587 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    500k pt single si 500k pt multiplayer parca era

    A fost mai rapid colegu

  8. #4588 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Ieri am facut misiunea si am vrut sa scriu dar credeam ca mi s-a parut ca are legatura...foarte tare.

  9. #4589 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Salut. As vrea sa intru si eu intr-un crew. Am dat request pe Console Games dar vad ca nu primesc raspuns pozitiv. Mai este un alt crew cu romani unde pot sa dau request ?

    Mersi.

  10. #4590 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    ba da se uda hainele ieri m-a prins o ploaie si tot a fost leoarca personajul
    Nici la mine nu s-au udat... Tre sa testez cu o ploaie mai sanatoasa... still, in watchdogs mi-a plăcut mai mult ploaia, texturile, vântul și vaporii de apa împrăștiați. Chiar aveai senzația de furtuna, se vedeau stropii pe umerii personajului. Ma asteptam la o mai mare atenție la detalii din partea Rockstar. And those windscreen wipers.......

  11. #4591 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    poate e un bug cu udatul hainelor

    am vazut ca daca e in tricou si alearga, personajul transpira... se vad urmele de transpiratie pe tricou...
    nu stiu cat trebuie sa il alergi ca sa vezi efectul
    poate la fel e si cu udatul...

  12. #4592 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    intr-adevar, aseara cand m-a prins ploaia, s-au udat hainele. Poate nu ne dam seama mereu, de la culoarea hainelor.

    Am vazut ca doar Michael transpira, sau asa mi s-a parut mie.

  13. #4593 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai el e mai grasut asa, middle-aged

    Am facut noapte alba aseara si imi place jocul mai mult decat anul trecut. Chiar arata cum trebuie, 1st person e de vis si acum avand posibilitatea sa si inregistrezi ce faci fara vreo placa de captura chiar e ce trebuie. Cred ca am gen 2% dupa vreo 10 ore, fac tot felul de prostii si cu story-ul am ajuns doar pana la Trevor, ca asta m-a interesat.

  14. #4594 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Sper sa nu fie considerat prea off-topic, dar are cineva idee daca am de unde sa cumpar varianta de PS4 la sub 259 lei?

    P.S. Vreau retail, nu digital download.

    Thanks!

  15. #4595 SP
    Member gabytro's Avatar
    o sa am eu sapt viitoare la 190

  16. #4596 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu uitati ca exista ConsoleGames Crew: Rockstar Games Social Club - Crew : ConsoleGames Crew. Cine nu este deja in crew poate trimite o cerere si eu o voi accepta.

  17. #4597 SP
    Banned asperas's Avatar
    boobs only in private! no playboy mansion ..screw yu rockstar

  18. #4598 SP
    Member colossus's Avatar
    serios ? nu-ti mai da voie sa intri?

  19. #4599 SP
    Banned asperas's Avatar
    ba da dar au ''carpe'' pe ele..

    gta 5 e ultimul remake pe care il mai cumpar! mai bine le redenumesc in Remove Things edition! Spun asta fiindca le-am luat pe toate si fiecare dintre ele au venit cu lipsuri..

  20. #4600 SP
    Member colossus's Avatar
    Ai vazut ce tari sunt "peyote"-le ? oricum vezi ca mai sunt multe mistere de rezolvat...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 230 of 282 FirstFirst ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts