Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 282 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast
Results 1,781 to 1,800 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1781 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Maine ar trebui sa apara varianta piratata, respectiv video-uri cu gameplay?

  2. #1782 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Asa speram

  3. #1783 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar

  4. #1784 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Foarte misto arata jocul. Efectiv nu cred pana nu pun mana pe joc, ca un joc pe aceasta generatie, open world, cu o harta atat de mare si atatea lucruri de facut + oameni pe strada + masini de furat , poate sa arate chiar atat de bine si poate sa ruleze in cel putin 25-30 fps constant.

    Off: Nu stiu daca este pe bune, dar e foarte tare
    In-game nu o sa arate ca in screenshot-urile alea, o sa arate ca in video-urile cu gameplay(care nu arata chiar ca screenshot-urile). Screen-urile sunt facute probabil pe un PC, dupa cum se vede in partea din stanga-sus in poza asta (axele).

  5. #1785 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    ^ In primul rand faci o greseala, acele screen-uri nu sunt din joc, sunt facute din imaginatia lor... Asa ca nu are cum sa arate ca in imagini. Doar nu crezi ca pozele pe consola inseamna sa faci o poza apoi sa o pui pe internet. Nu... acestea sunt trecute prin niste programe pe PC ( cel putin asa presupun ) , si probabil de acolo vine acea greseala...

    PS: jocul arata mai bine in in-game decat in pozele acelea, dupa parerea mea.

  6. #1786 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Daca le treci prin niste programe, ar trebui sa fie de editare foto si alea nu au axe 3D. Sunt facute cel mai probabil in editorul RAGE.

  7. #1787 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Si daca voi credeti ca acea "greseala" NU a fost intentionata...
    Sigur au mai vrut sa le dea "ceva sperante" celor de pe PC, sau sa-si mai faca putina publicitate.

    La o companie ca Rockstar, care scoate un joc atat de asteptat, poza ar fi fost verificata de 1000 de ori. Fiecare pixel ar fi fost verificat. Este clar ca au "inchis ochii"...

  8. #1788 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sper sa merite asteptarea si sa nu fie precum GTA 4, care dupa parerea mea a fost un esec total. Atat versiunea de PC, cat mai ales versiunea de PS3, au fost incredibil de prost optimizate.

  9. #1789 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    For old times sake:


    Sper sa fie la fel de buna muzica si in 5

  10. #1790 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Btw:6

  11. #1791 SP
    Member Hazer's Avatar
    5 zile ca nu mai punem si ziua de azi. Defapt, 4 ca nici ziua de dinainte de lansare.. daca mai scoatem si sambata si duminica care trec super repede.. 2 zile.

  12. #1792 SP
    Ω Pira's Avatar
    Eu zic sa asteptati curierul azi, nu va mai stresati cu zilele ramase pana la lansare, sariti peste ele.

  13. #1793 SP
    Junior Member AleXtazy's Avatar

  14. #1794 SP
    Member daviddd's Avatar
    Foarte, foarte, foarte, foarte mic oraşul.

  15. #1795 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mie mi se pare foarte ok

  16. #1796 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by daviddd View Post
    Foarte, foarte, foarte, foarte mic oraşul.
    Pare mic,dar jucandu-ne cred ca va parea urias.

  17. #1797 SP
    Member mof990's Avatar
    Orasul e cat liberty city din GTA IV + alte cateva orase mai mici (confirmat de Rockstar). Nu vad de ce unii sunt atat de nemultumiti...

  18. #1798 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    Rockstar a zis ca este mai mare decat RDR + San Andreas la un loc

  19. #1799 SP
    Member proto's Avatar
    mie imi place asa , adica in gta 4 daca vrei sa te plimbi si tu frumos cu masina , nu ai unde , decat pe autostrada iar acolo soferii sunt oribili si intra in tine imediat..
    Acum cu posibilitatea de "tunning" ai unde sa te plimbi atat off road cat si on road .

  20. #1800 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Maan...e la scara mare si daia vi se pare mic.Ia spuneti, pe harta Bucurestiul e mare?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 282 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts