Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 539 of 540 FirstFirst ... 39 439 489 529 537 538 539 540 LastLast
Results 10,761 to 10,780 of 10784

Thread: Ce te joci -> Acum!

  1. #10761 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Cum V-Rally 4 este la reducere am decis sa-l incerc si eu. Am ramas surprins ca Transfagarasanul nostru este disponibil ca si Hill Climb event.
    Din pacate jocul mi-a lasat o impresie slaba, sa nu mai spun ca in "Career Mode" are o dificultate draconica pe nivelul mediu.


  2. #10762 SP
    Member smits's Avatar
    Ce fain arata .

    dar da e cam greu..

    mi-am luat si dirt 4 care e ieftin, ala imi place mai mult.

  3. #10763 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Clar Dirt4 este pe el. Si grafica lasa mult de dorit la V-RAlly 4, se vede bugetul limitat. Colin Mcrae si V-Rally erau rivali de temut pe PS1 si PS2, din pacate doar unul a ridicat constant stacheta. Vedem urmatorul DIRT Rally cum va fi, mai ales ca acum Codemasters e cumparata de EA. Grid Legends ne va spune cate ceva...

  4. #10764 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Inca un joc cu raliuri - WRC10. Probabil cel mai bun in momentul de fata.


  5. #10765 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Offroad cu Mercedes C63 AMG. Tot ma plangeam saptamanile trecute ca nu e in GT7. Ma asteptam ca jocul asta sa fie slab rau datorita review-urilor cu note mediocre ce le are insa nu-i chiar asa. Visualul la masini este chiar fain, sound-ul este ok-ish, pacat de stagii care sunt din epoca PS3 sau mai degraba aduc aminte de Mario Kart/ Crash Racing. Nu sunt multe jocuri care se pot lauda cu 4 splitscreen multiplayer local


  6. #10766 SP
    Member eneea's Avatar
    Gata primul playthrough la Elden Ring, am inceput cu Samurai si am jucat cu katana de la inceput vreo 60-70% din joc, pana am gasit rivers of blood katana, abia apoi am tot vazut postari ca e prea OP. Nu am vrut sa intru in NG+, asa ca am inceput alt character, am zis ca merg cu ceva pe vraji si sa vad cum se comporta. L-am terminat la lvl 164, 106 ore ingame

  7. #10767 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues am jucat cateva ore.
    Gameplay mizerabil si grafica de PS2 + bug-uri cu nemiluita pentru un joc ce costa 20+EUR varianta retail. Inadmisibil!
    Va recomand sa-l evitati. Serialul este decent, jocul e o catastrofa. Risipa de timp si de nervi.
    Am trecut la altceva repede ca nu mai rezistam.

  8. #10768 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by eneea View Post
    Gata primul playthrough la Elden Ring, am inceput cu Samurai si am jucat cu katana de la inceput vreo 60-70% din joc, pana am gasit rivers of blood katana, abia apoi am tot vazut postari ca e prea OP. Nu am vrut sa intru in NG+, asa ca am inceput alt character, am zis ca merg cu ceva pe vraji si sa vad cum se comporta. L-am terminat la lvl 164, 106 ore ingame
    Dupa 106 ore de joc mai ai chef sa-l reincepi? Multa rabdare aveti!

  9. #10769 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Trek To Yomi am bagat vreo 30 de minute. La prima vedere jocul pare un omagiu la filmele vechi cu samurai japoneze.

  10. #10770 SP
    Member Cristache07's Avatar
    TMNT! Fun, Fun, fun....


  11. #10771 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Microsoft Flight Sim : Riding US Storm wF117

  12. #10772 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Ghost of Thushima: Director's Cut @PS5

  13. #10773 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Asseto Corsa Competizione PS5

  14. #10774 SP
    Member Cristache07's Avatar
    NFS Unbound

  15. #10775 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Dead Space @Steam Deck cu xbox gamepass


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #10776 SP
    Member Outblast's Avatar
    Star Ocean The Divine Force pe Ps4 .225 h and still counting.

  17. #10777 SP
    Junior Member videogamer's Avatar
    CS2, Apex Legends, Alan Wake 2, Assassin's Creed Mirage

  18. #10778 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Cyberpunk:base game + phantom Liberty @PS5. Este si prima oara cand joc acest joc, nu l-am incercat la lansare si ma bucur enorm. La momentul actual, este o capodopera. Nu cred ca am jucat ceva similar. Am si o afinitate pentru universul asta cyberpunk, SF. Mi-a placut si Witcher 3 de la ei, dar Cyberpunk mi se pare cu mult peste.

  19. #10779 SP
    Member Cristache07's Avatar
    EA Sports WRC pentru PS5! 3 luni mai tarziu de la lansare si jocul are imbunatatiri vizibile. Sunt inca probleme pe partea de gameplay: screen tearing omniprezent si 30 fps-uri maxim insa grafica este imbunatatita iar masinele se controleaza mult mai bine din controller acum. Un nou patch este anuntat. Indraznesc a spune cel mai bun joc de raliuri in momentul de fata

  20. #10780 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Elden Ring (90 ore jucate, terminat storylineul dar mai am o gramada de explorat) in paralel cu Diablo 4 (15 ore jucate).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  2. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  3. Pe ce platforma joci Destiny? By MonkY in forum Polls
    Replies: 40 Last Post: 18-05-2015, 15:06
  4. Cum sa joci Arcade Games pe PC By RonanN1 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 10-08-2013, 16:20
  5. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts