Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 208 of 452 FirstFirst ... 108 158 198 206 207 208 209 210 218 258 308 ... LastLast
Results 4,141 to 4,160 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4141 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pentru Legendary este foarte tarziu. Mai toate site-urile de afara au oprit precomenzile dupa ce au atins numarul pe care il primesc. Legendary este o editie foarte limitata, 2000 bucati in toata lumea.

  2. #4142 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Ma abtin sa mai comentez, macar e bine de stiut sa nu contezi pe gameshop pe viitor.

  3. #4143 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    As fi dorit sa stim de la inceput cantitatea care se va livra si am fi facut acest lucru si noi, am fi oprit precomanda, dar aceasta informatie a venit acum.

    Vor putea fi onorate toate precomenzile, cu exceptia a 2 unitati, unde stocul nu a fost suficient.

  4. #4144 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    R.U.S.E. aduceti cumva?

  5. #4145 SP
    Member viezure's Avatar
    De Playstation Move ce se aude?

  6. #4146 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - in acest moment nu stiu nimic despre produse Ubisoft.

    viezure - nu cred ca vom aduce acest produs deocamdata.

  7. #4147 SP
    Member viezure's Avatar
    Si daca nu-l aduceti voi, inseamna ca slabe sanse sa fie gasit in Romania (cel putin anul asta)?

  8. #4148 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    viezure - ba da, sunt sigur ca va fi disponibil. Vom incerca sa il aducem si noi, dar nu am o data exacta deocamdata.

  9. #4149 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Pai, GameShop-ul distribuie si la Diverta, deci nici acolo nu o sa il vezi. Vezi la Webpredator, ca aduce el.

  10. #4150 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    sa nu ne pripim cu afirmatiile

    Exista distributie de produse Sony, sunt sigur ca va fi si in Romania in magazine si va ajunge si la noi, dar nu stiu cand.

    ---------- Post added 09-09-2010 at 06:41 PM ----------

    Need for Speed: Hot Pursuit acum la precomanda.

  11. #4151 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Wow, ce pret mare pentru PC, si stiu ca nu este vina voastra. Oricum, pacat...

  12. #4152 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu ca nu as fi de acord, dar scump in comparatie cu ce ?
    Producatorul recomanda 44,9 EUR, la noi este sub 42 EUR pret normal si 37.6 EUR pentru membri + transport gratuit.
    Daca nu se marea TVA-ul de la 19% la 24% era si mai ieftin.

  13. #4153 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Am facut precomanda.Cred ca e un joc ce merita jucat.



  14. #4154 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    nu stiu daca s-a mai intrebat , dar aveti ceva vesti despre dc universe online?

  15. #4155 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Scumpisor in comparatie cu alte jocuri pe PC - de exemplu Crysis 2, majoritatea jocurilor de PC, au la pre-comanda/comanda un pret de 150 RON, daca nu mai putin. Ma rog, acum vad ca devine un trend ca jocurile sa aiba in pret cat mai piperat. Vezi cazul Activision - StarCraft II 60 EUR, la fel si cu Modern Warfare 2.

    Oricum, este de apreciat efortul GameShop de a reduce si mai mult pretul prin introducerea codului de membru.

  16. #4156 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Amazon.co.uk: need for speed hot pursuit
    Aici pretul putin mai mic la toate platformele.La amozon.de acum 2 zile au marit pretul identic ca aici.
    39.70 lire pentru ps 3 aproximativ 209 lei probabil acolo nu este TVA.

  17. #4157 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    horatiu25air - piata din UK a fost mereu diferita din cauza ca este foarte mare. Sunt sigur ca daca vom scormoni internetul vom gasi preturi si mai mici undeva in Asia sau America. Important este sa oferim un pret cat mai bun pentru Europa, reducere de membru si transport gratuit.

    Pregatim si o surpriza pentru NFS Black Ops.

  18. #4158 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    NFS Black Ops ?

  19. #4159 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    horatiu25air - piata din UK a fost mereu diferita din cauza ca este foarte mare. Sunt sigur ca daca vom scormoni internetul vom gasi preturi si mai mici undeva in Asia sau America. Important este sa oferim un pret cat mai bun pentru Europa, reducere de membru si transport gratuit.

    Pregatim si o surpriza pentru NFS Black Ops.
    Ok, sunt multumit de preturile de la gameshop dar mai fac comparatie si cu preturile de afara.De exemplu in Franta,Italia,Spania Need for speed hot pursuit e 69,9 euro.

  20. #4160 SP
    Member roby_selesan's Avatar
    Cred ca a vrut sa zica NFS,Black Ops

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts