Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 95 of 95

Thread: Cel mai Enervant joc

  1. #81 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Call of Duty World at War @ Veteran si Street Fighter 4 cu toti sfiintii si Dumnezeii si Cristosii lor ~ dfzdgwahujr425

  2. #82 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    Call of Duty World at War @ Veteran si Street Fighter 4 cu toti sfiintii si Dumnezeii si Cristosii lor ~ dfzdgwahujr425
    Ti-am zis la SF4 sa joci cu stickul de la sixaxis nu cu d-padul, iti ies mai usor ultra si super combo.

  3. #83 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Ti-am zis la SF4 sa joci cu stickul de la sixaxis nu cu d-padul, iti ies mai usor ultra si super combo.
    stiu man, asa fac dar nu ma pot lupta corect cu analog, instinctual folosesc si d-pad pentru combouri

  4. #84 SP
    Diesel k1du's Avatar
    La COD 5 WaW (Veteran) am aruncat cu controller-ul prin casa de nervi, cel mai mult m-am chinuit la Eviction, la penultima misiune(nu mai stiu cum se numeste) si la misiunea aceea cand trebuia sa intri in Asylum inaintam 2-3 pasi si primeam peste 10 grenade si cand erau coechipierii mei aproape de inamic, la 1 m nu faceau nimic....

  5. #85 SP
    Member Nightfly's Avatar
    Street Fighter 4 cu controller e moartea pasiunii . Iar cel mai enervant joc este de departe NBA 2k9. Desi la NBA 2k8 bateam tot pe orice nivel de dificultate si jucam chiar frumos, la 2k9 dupa 4-5 luni de joc regulat n-am castigat niciun meci. Am cam 0-200 victorii vs infrangeri.

  6. #86 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    stiu cum e nightfly,jocul nu are pic de farmec,daca ai mingea=cos,daca nu ai=primesti cos,nu prea poti lua mingea adevarsurului,e foarte greu

  7. #87 SP
    007
    Banned 007's Avatar
    The Bourne Consiracy - Am dat vreo 10 load-uri la misiunea a sasea, vreo 4 cand se inchideau usile, vreo 5 cand venea Masina de Atac si vreo 2-3 cand mergeam sus, dupa aia. Al Naibii controlul!

  8. #88 SP
    Member zaice's Avatar
    Transformers/ps2.Controlerul asa si asa,iar jocul per ansamblu cam slabut.G.I. Joe/ps2,faza cu daca mori trebuie sa incepi toata misiunea si nu poti incepe de la locul de unde ai murit.

  9. #89 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Damnation

  10. #90 SP
    Member rappy777's Avatar
    Ratchet and clank:tool of destruction si heavenly sword

  11. #91 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    La COD 5 WaW (Veteran) am aruncat cu controller-ul prin casa de nervi, cel mai mult m-am chinuit la Eviction, la penultima misiune(nu mai stiu cum se numeste) si la misiunea aceea cand trebuia sa intri in Asylum inaintam 2-3 pasi si primeam peste 10 grenade si cand erau coechipierii mei aproape de inamic, la 1 m nu faceau nimic....

    Cu riscul de a parea idiot, intreb si eu : de ce naiba joci pe Veteran, daca te enervezi ? Joaca pe un nivel mai usor. Anyway, la multe jocuri mi se pare ca au exagerat cu nivelul de dificultate, vorbesc aici si de console, dar si de PC. Si nu ma refer la nivelele Nightmare, Veteran, etc, ci chiar la Easy. Am vazut o gramada de jocuri care le-am jucat pe Easy si erau pline de faze de care nu puteam trece decat dupa 4-5 incercari, cateodata si mai mult. Nu-s deloc un gamer "skillat", insa nici noob nu-s deloc, ba chiar am jucat destul de mult la nivel semi-pro, mai demult in Quake1, mai recent in War3 (ok, pe PC - blasfemie ). Ideea e ca un joc pe easy n-ar trebui sa fie deloc greu si enervant, mie-mi place un joc sa ofere relaxare si nu nervi, stiu ca exista unii care le place sa fie provocati, sa fie greu jocul, sa dea load de 100 de ori, OK, exista nivele mai grele de dificultate, da' cand joc pe easy ma astept sa termin jocul rapid, sa trec ca si cutitul prin untu' moale, hai sa fie cateva faze un pic mai dificile, dar nu sa sparg tastatura de nervi dupa 5 reload-uri.

    Orice joc ar trebui sa aibe macar 3 nivele de dificultate : easy, sa poate fi terminat fara mari probleme chiar si de noobi, de orice incepator, Normal, pentru jucatorii casual, sa te provoace un pic, insa nu exagerat si Hard, pentru cei cu skill, unde sa ti se sanctioneze orice greseala. Din pacate, sunt destule jocuri unde pe Easy daca faci 2,3 miscari gresite, bye...reload.

  12. #92 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Pentru PLATINUM se joaca lumea si arunca prin casa. Pana nu experimentezi, nu ai cum sa intelegi

    On-topic: Ninja Gaiden Sigma si mai nou Demons Souls.

  13. #93 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by rappy777 View Post
    Ratchet and clank:tool of destruction
    Poti da detalii de ce ti se pare acest joc, al carui nume nici nu stii sa-l scrii corect, ca fiind unul enervant?

  14. #94 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by rappy777 View Post
    Ratchet and clank:tool of destruction si heavenly sword
    Ai uitat sa mentionezi ca dupa parerea ta cele mai ok jocuri sunt GI JOE si Damnation.

  15. #95 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ai uitat sa mentionezi ca dupa parerea ta cele mai ok jocuri sunt GI JOE si Damnation.
    Mi-e rau

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Ce apreciezi cel mai mult la un joc? By MonkY in forum Polls
    Replies: 22 Last Post: 19-03-2014, 12:31
  2. Replies: 7 Last Post: 27-11-2011, 23:20
  3. Cel mai important joc By apbaciu in forum Console Club
    Replies: 64 Last Post: 30-08-2009, 17:32
  4. Replies: 40 Last Post: 04-08-2009, 13:01
  5. Cel mai asteptat joc pe 2009 ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 67 Last Post: 30-06-2009, 17:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts