Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 138 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 2756

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #1981 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Nu a suferit mari schimbări, nu am mai avut timp de joacă cum aveam odată, dar viitorul sună bine.

    P.S. : Bradul c�nd se dezasamblează / aruncă? Sunt unicul cu brad in casă...
    Attached Images Attached Images cimg4359.jpg cimg4360.jpg

  2. #1982 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    ...
    P.S. : Bradul c�nd se dezasamblează / aruncă? Sunt unicul cu brad in casă...
    Stiam ca dupa Sf Ion(care e azi).

  3. #1983 SP
    Junior Member chivualex's Avatar
    Foarte frumos ai aranjat Bogdan,dar preferabil ar fi sa muti consola in locul subwoofer-ului.

  4. #1984 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Se face loc, m�ine dezmembrez bradul, nostalgie...

  5. #1985 SP
    Member drati71's Avatar
    Oare ce o fi dupa perdeaua aia!?

  6. #1986 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Stiam ca dupa Sf Ion(care e azi).
    E bine de ştiut. Eu l-am lăsat o dată p�nă prin aprilie.

  7. #1987 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Oare ce o fi dupa perdeaua aia!?
    Un geam/o fereastra. U know... day light and ****

  8. #1988 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Recent am facut o schimbare si m-am mutat, ocazie cu care va prezint noul meu playground. Ma abat putin de la formula clasica de 'coltul de rai al consolistului' si va prezint 'subsolul consolistului/game room'. Inca nu este totul terminat, doar de craciun am terminat cu santierul si m-am mutat. Inca adug chestii saptamanal si este in continua schimbare, dar pt astea o sa mai revin cu update-uri si poze. Pt moment camera a prins contur si sunt foarte multumit pt ca se apropie de viziunea avuta si dorita.
    Cum sunt mare fan Barcelona si vara aceasta am trecut prin oras, am vizitat stadionul lor si muzeul. Toate itemurile ce le vedeti cu Barca sunt cumparate originale de pe Camp Nou. Tricoul nu am vrut sa il port niciodata, asa ca l-am pus in rama. Sper sa urmeze recent cel cu Liverpool.
    Attached Images Attached Images img_4038.jpg img_4039.jpg img_4040.jpg img_4041.jpg img_4042.jpg img_4043.jpg img_4044.jpg img_4045.jpg img_4046.jpg img_4047.jpg img_4048.jpg img_4049.jpg img_4050.jpg img_4051.jpg img_4053.jpg img_4054.jpg

  9. #1989 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Foarte,foarte tare,Hitokiri. Mi'as dori si eu ceva in genul.

  10. #1990 SP
    Member Wagram's Avatar
    Jos pălăria, Hitokiri.

  11. #1991 SP
    Member Mythul's Avatar
    wow Hitokiri
    :applause:

  12. #1992 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    O singura intrebare am,@Hitokiri ( e foarte tare ce ai tu acolo,by the way). Cum dai cu tacul in bila daca bila alba e pe marginea mesei,langa manta? Banuiesc ca o sa lasi o groaza de semne pe perete.

  13. #1993 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    O singura intrebare am,@Hitokiri ( e foarte tare ce ai tu acolo,by the way). Cum dai cu tacul in bila daca bila alba e pe marginea mesei,langa manta? Banuiesc ca o sa lasi o groaza de semne pe perete.
    In poze nu iti dai seama prea bine de dimensiuni si totul pare micsorat. Camera e destul de mare, are 10x3m, dar ii adevarat ca nu incape tacul in toate pozitiile. Atunci cand bila e lipita de manta laterala si vrei sa dai o lovitura pe o directie perpendiculare pe lungimea mesei, te lovesti cu tacul de perete. Dar poti vedea in 2 dintre poze suportul meu de colt de tacuri. Am unul de fibra de carbon (cel mai bun pt spargeri), doua sunt din lemn de artar simple, unul e de snooker (preferatul meu) si unul e de copii. Se vede ca e mai mic decat restul cam cu vreo 30 cm. Acesta il folosesc la loviturile de care ti-am zis mai sus.

    Eu unul m-am obisnuit si nu am nici o problema, dar prieteni care mai vin la mine imi lasa niste semne pe pereti. M-am gandit initial sa imi pun un tapet pe pereti care sa imi permita sa il sterg sau spal. Dar recent mi-a venit alta idee si am vb cu o prietena de la arte si o sa imi picteze peretii din jurul mesei de biliard dar doar in culoarea negru (asa raman urmele de la tac si sper eu sa se piarda in desen). Cat despre model, nu m-am hotarat inca dar mi-ar placea niste desene in scara naturala a unor pesronaje din video games (ex Ezio, Altair, Printul din PoP, John Marston, Old Snake).

    Am sa revin mai la primavara-vara cu niste poze cand sper eu sa fie gata. Pe langa aceste picturi, mai vreau sa adaug o vitrina frigorifica mai mica plina de bere, sa imi cumpar colectia completa a cartilor de la Adevarul si sa le pun pe politele deasupra mesei de biliard si tricourile originale puse in rama a echipelor Liverpool si Universitatea Cluj. Atunci trioul echipelor cu care tin o sa fie complet Barca, Liverpool, U.

  14. #1994 SP
    Member cipvas's Avatar
    @hitokiri, e frumos intr-adevar, ar fi loc si de un sistem audio adevarat, dar cel mai mult imi place semnatura ta. :applause::applause::applause:

  15. #1995 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    @hitokiri, e frumos intr-adevar, ar fi loc si de un sistem audio adevarat, dar cel mai mult imi place semnatura ta. :applause::applause::applause:
    Mersi. Pe lista de achizitii e si un home cinema cu sistem audio 5.1. Nu vreau ceva special, dar vreau ca satelitii sa fie din aceea inalti.

  16. #1996 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by hitokiri View Post
    Mersi. Pe lista de achizitii e si un home cinema cu sistem audio 5.1. Nu vreau ceva special, dar vreau ca satelitii sa fie din aceea inalti.
    Iti recomand http://www.emag.ro/boxe/boxe-logitec...s--p980-000468 este doar sistem 5.1 ,dar practic PS3-ul indeplineste si functia de Blu-ray/DVD player.Iar satelitii nu sunt inalti dar se pot monta in perete.

  17. #1997 SP
    Member Mishy's Avatar
    Prepare to be amazed
    Attached Images Attached Images imag0351.jpg

  18. #1998 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    dosen`t matter have a ps3

  19. #1999 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    DAFUQ??!? Termometru cu mercur

  20. #2000 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    DAFUQ??!? Termometru cu mercur
    ...cu alcool, e termometru de camera. Tz, tz, tz ce oameni rai dom'le

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 138 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts