Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 139 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... LastLast
Results 141 to 160 of 2768

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #141 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Frumos, felicitari pentru rabdarea avuta

  2. #142 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    eu mi-am luat un laptop in locul desktop-ului si am scapat de toata harababura cu firele. ma zgarie pe creier cand vad fire si cand vrei sa scoti ceva de acolo sa se incurce intre ele

  3. #143 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar
    si pe mine ma inebunesc firele dar chiar nu stiu cum sa scap de ele adica sa le pun frumos am incercat sa le leg cu banda dar nu am facut prea mare lucru chiar nu mai stiu ce sa fac cu ele

  4. #144 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Eu prefer sa atarne, am facut si eu odata faza cu legatul lor cu "soareci", chestiile alea albe care odata ce le prinzi de-abia le mai desfaci. Asa de bine le-am prins cand am vrut sa le scot (sa schimb boxele) era sa imi tai toate cablurile.

  5. #145 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Eu prefer sa atarne, am facut si eu odata faza cu legatul lor cu \\"soareci\\", chestiile alea albe care odata ce le prinzi de-abia le mai desfaci. Asa de bine le-am prins cand am vrut sa le scot (sa schimb boxele) era sa imi tai toate cablurile.
    Pai si eu tot cu soricei d-aia le-am prins . Insa am avut un plan.... le-am grupat pe categorii. Dar oricum sper sa nu fiu nevoit sa umblu la ele foarte curand.

  6. #146 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Se numesc bride, si nu se mai deschid...daca ai nevoie le tai.Nu are rost sa le desfaci ca dureaza prea mult.

  7. #147 SP
    Member St Mael's Avatar
    My happy place. Ar mai fi fost diverse accesorii, dar cat timp nu le folosesc ele impart un dulap cu vechiul 360, care a murit eroic, si nu le-am mai scos la inaintare.
    Attached Images Attached Images p10002082.jpg p10002102.jpg p10002152.jpg

  8. #148 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Nice spot,dar daca nu vrei sa-ti moara si asta ar fi bine sa-i gasesti un alt 360-ului.Nu prea il vad bine stand pe dvd-ul ala sau ce anume e.
    Cheers...

  9. #149 SP
    Member St Mael's Avatar
    Multumesc, dar in legatura cu locul 360-ului nu prea stiu unde l-as putea muta. Oricum, la asta am garantie asa ca sunt acoperit, iar DVD-ul a ramas mai mult de decor pentru ca filmele tind sa le urmaresc tot la consola din comoditate.

  10. #150 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Ala e TV sau monitor? Ca e destul de uratel

  11. #151 SP
    Member St Mael's Avatar
    E TV, iar ca functionalitate e destul de decent. Oricum, peste un an o sa trebuiasca sa ma descurc cu altceva in totalite pentru ca voi pleca de acasa si ma voi muta in camin.

  12. #152 SP
    Junior Member Konsolar's Avatar
    inainte sa-mi plece Elite-ul , care se va intoarce in noiembrie.
    Attached Images Attached Images colt.jpg

  13. #153 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Bah, sa imi vina si mie naibii tv-ul ala sa pun niste poze.

    @ MonkY - Respect ! Geniala idee. Dar am o intrebare, zgomotul coolerelor este acoperit de restul aparaturi, right?

  14. #154 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Daca postai doar "coltul de rai" fara colectia ta de piratate era totul ok. Dar deja asta bate la obrajul celor care se chinuie sa cumpere originale. Si eu un an de zile nu mi-am permis originale. Dar niciodata nu am postat la coltul de rai nici aici nici pe computergames.ro poze unde se vedea si discuri backup. Din respect pentru ceilalalti. Pune frumos o poza in care e doar tv, xbox si cum sunt aranjate etc fara sa vorbesti de colectia de discuri backup.

  15. #155 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    eu mi-am luat un laptop in locul desktop-ului si am scapat de toata harababura cu firele. ma zgarie pe creier cand vad fire si cand vrei sa scoti ceva de acolo sa se incurce intre ele
    Ma tenta si pe mine, dar astept prea mult Starcraft 2.
    O sa incerc si eu ideea lui Bobby cu clip-urile, ca si eu tot 100 fire am, un singur monitor si un sistem audio tin PC-ul, xbox-ul si PS3-ul.

  16. #156 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by I Zuben I View Post
    Bah, sa imi vina si mie naibii tv-ul ala sa pun niste poze.

    @ MonkY - Respect ! Geniala idee. Dar am o intrebare, zgomotul coolerelor este acoperit de restul aparaturi, right?
    Da, stai linistit. Folosesti venturi de 90 sau de 120 la turatii mici, si nu le auzi decat de la 10-20 cm... ca functioneaza, nu ca zbarnaie pe-acolo. Oricum X360-ul nu-l bate nimeni la zgomot, poate un vent de 80 la 4-5000 RPM or so

  17. #157 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Depinde de Xbox Monky. Am fost la Mo si al lui facea f mult zgomot. Al meu face ff putin. Depinde ce fabricatie e etc. Cel putin asa cred.

  18. #158 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    adevarul e ca lumea se duce la donely pt ca are bani de joace originale....sunt sigur ca cu totii isi cumpara numai originale...foarte tare teoria ta...gresita...daca nu ai original nu inseamna ca nu apreciezi ceva,ci doar ca nu ai bani de ele...
    foarte aiurea..stii iu...

  19. #159 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    sekhemet - nu este obligatoriu sa te joci pe lumea asta, poti face alte activitati, de ex sa muncesti, daca dupa ce castigi bani munciti ai chef sa te joci - iti cumperi jocuri, nu le piratezi (daca o faci macar nu te lauda cu chestia asta, tine'o pentru tine)

    PS: ATENTIE - esti offtopic, aici se discuta despre altceva - considera raspunsul meu ca un punct FINAL al discutiei, daca doresti sa continuam o facem pe privat si iti garantez eu ca pentru piraterie nu exista nici o SCUZA, sau poti veni la o intrunire si putem dezbate la o bere / sau un suc.

    Orice continuare a discutiei (indiferend de persoana) - va fi penalizat conform regulamentului in vigoare.

  20. #160 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Talking

    i-mi cer scuze pt cei pe care i-am ofensat mai devreme...ca sa-mi spal pacatele o sa postez doar barlogul

    Attached Images Attached Images p1010302.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 139 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts