Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 74 of 74

Thread: Donatii

  1. #61 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    Care imi face si mie un cadou de Mos Craciun? 360`ul meu a crapat acu 4 luni de zile si de atunci sunt disperat. Stau si plang la Bomberman ca asta e singurul joc care il pot juca. Fie-va mila de un adult la 21 de ani care plange langa prietena lui. Multumesc

    Later Edit: Apropo cadoul vreau sa fie un Xbox 360 mosule. Sa stii ca am fost cuminte si te astept cu lapte si prajituri.

  2. #62 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Tu glumesti, nu?

  3. #63 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thread cleaned. Carry on !

  4. #64 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    Da normal ca era o gluma

  5. #65 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx Webpredator pt. donatia generoasa ! Now we can have a big cake at CG party !

  6. #66 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    buna , caut placa de baza de urmatoarele modele de ps2 slim : SCPH-70004 , SCPH-77003 , 79003 , accept donati (sau console ps2 slim defecte )

  7. #67 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    De ce am impresia ca el nu glumeste ?

  8. #68 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    De ce am impresia ca el nu glumeste ?
    Pentru ca nu glumeste.

  9. #69 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    poi eu sa nu glumesc? nu glumesc chiar am nevoie urgenta helpp

  10. #70 SP
    Member roby_selesan's Avatar
    Cunosc eu un baiat care nu prea are bani si parintii lui il bat pentru nimic ,ii iau mereu bani ,sl vine pe la mn sa ne mai jucam sa se joace pe gameboy-ul si pe meu pocket si sta la mn 5 ore si se joaca si lam vazut cam trist in ultima vreme .Am vazut acest post si cu donatii si miam adus aminte de el ca acum o saptamana ca mia spus ca siar dori si el unul .datimi un PM si va dau id meu si il chem sa vina la mn

    ---------- Post added 18-12-2009 at 10:18 AM ----------

    mai am o idee sa ne bagam in concursuri si ce castigam sa donam uite eu mam bagat aici fara referal links

  11. #71 SP
    Member Imperatore's Avatar
    roby_selesan

    du-te cu linkurile alea pe gheata

  12. #72 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by roby_selesan View Post
    Cunosc eu un baiat care nu prea are bani si parintii lui il bat pentru nimic ,ii iau mereu bani ,sl vine pe la mn sa ne mai jucam sa se joace pe gameboy-ul si pe meu pocket si sta la mn 5 ore si se joaca si lam vazut cam trist in ultima vreme .Am vazut acest post si cu donatii si miam adus aminte de el ca acum o saptamana ca mia spus ca siar dori si el unul .datimi un PM si va dau id meu si il chem sa vina la mn

    ---------- Post added 18-12-2009 at 10:18 AM ----------

    mai am o idee sa ne bagam in concursuri si ce castigam sa donam uite eu mam bagat aici fara referal links

  13. #73 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Am un Halo 3, doar jocul si carticica. Daca il doreste cineva, sa imi dea un PM.

  14. #74 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Am un Halo 3, doar jocul si carticica. Daca il doreste cineva, sa imi dea un PM.
    Mersi mult dj mo! astept pachetul!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  2. Casa de copii - donatii By razvanrazy in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 06-12-2013, 12:17
  3. Achizitii pentru intalnirile CG - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 85 Last Post: 21-05-2010, 19:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts