Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 126 of 164 FirstFirst ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 ... LastLast
Results 2,501 to 2,520 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2501 SP
    Member lucian43's Avatar
    acum cei de pe PC au autoaim?

  2. #2502 SP
    Member Dante's Avatar
    Eu zic ca nu, tocmai asta ziceam, ca nu e nevoie de autoaim cand joci cu mouse. Nu am vazut niciodata intr-un fps pe pc optiunea de auto-aim

  3. #2503 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    Tine cont si de faptul ca pe pc nu exista auto-aim ca pe console care sa te ajute la pus tinta.

    Ce intrebare am putut sa pun dupa...nu stiu unde mi-a fost capul

  4. #2504 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Depinde si pe ce servere joci, unde sunt admini capabili i baneaza imediat ..

  5. #2505 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    Eu zic ca nu, tocmai asta ziceam, ca nu e nevoie de autoaim cand joci cu mouse. Nu am vazut niciodata intr-un fps pe pc optiunea de auto-aim
    inseamna ca n-ai jucat Crysis 2

    Cat despre trisori..intr-adevar..sunt destul de multi..daca as mai avea consola as renunta la versiunea de PC in secunda 1...chiar daca nu sunt 64 jucatori si grafica de PC

  6. #2506 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Cei ce si-au activat Online Pass-ul la BF3 au acces la demo-ul Mass Effect 3, atat Multiplayer cat si Single Player ( 2 niveluri din campanie ) pana pe data de 17 Februarie. Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati pe pagina oficiala si sa va autentificati cu detaliile contului Origin.
    Pentru PC, il puteti downloada acum via Origin.

  7. #2507 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Awesome man !
    I ll spread the word

  8. #2508 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Cei ce si-au activat Online Pass-ul la BF3 au acces la demo-ul Mass Effect 3, atat Multiplayer cat si Single Player ( 2 niveluri din campanie ) pana pe data de 17 Februarie. Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati pe pagina oficiala si sa va autentificati cu detaliile contului Origin.
    Pentru PC, il puteti downloada acum via Origin.
    Multumesc man !

    Chiar asteptam de ceva timp sa pun mana de pe demo-ul de la acest superb joc !

    Stima man!

  9. #2509 SP
    Member prise's Avatar
    Azi mare distractie. Am descoperit si eu C4. Primu kill a fost un tank cu 3 soldiers in el, nu mi-a venit sa cred cate puncte am luat. Am dat in alta runda de niste incepatori care nu aveam nici un upgrade pe tank-uri doamne cat de distractiv a fost. C4 rules. Eram assault (medic mai ales) convins, da prea ma prinde acum support DD

  10. #2510 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Ma pus naiba sa-l cumpar pe consola, primul meu shooter pe xbox. Cat de greu poate sa fie, voi pe ce sensibilitate jucati si folositit si assist-aim?

  11. #2511 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Buna,
    Sensibilitatea e undeva la mijloc pt mine. ( e mai mult try and miss,incearca pana e confortabil pt tine)
    Aim assit eu il am off - il consider enervant si nu foarte echitabil

  12. #2512 SP
    Member s0whaT's Avatar
    For those experiencing input lag on the PS3 version of Battlefield 3, Senior Gameplay Designer, Alan Kertz, might have a suggestion or two.

    Kertz recently stated that “if you are experiencing PS3 input lag, please check that your TV is in game mode. We have just fixed a laggy PS3 by enabling game mode.” Furthermore, as an example, he explained that “for Samsung TVs Game Mode can be turned On in the General Settings.” He added “we reproduced the lag on a Samsung TV and then eliminated it by adjusting TV settings without changing the game. That’s a fix.”

    As another option, “if your TV does not have Game Mode, some users are suggesting PC mode works nicely for their TV,” mentioned Kertz. This seems to be the case for LG TVs specifically. “For LG TVs, press input then blue button, PC mode works better than game mode.”

    Additionally, Kertz mentioned to one PS3 user, “I think the latest update added an option to disable vsync. Turning it off can improve responsiveness.” Upon contacting Kertz for further information, he clarified that this option “is under Video in the Options Menu on PS3.” Lastly, “you may also try disabling AA in the BF3 options menu, some users report that improves performance.
    Also try this fix from @xKidera: After changing to a higher sensitivity and back to original, lag decreases PS3 BF3 Input lag 2 - YouTube
    Un alt fix

    You may also try disabling AA in the BF3 options menu, some users report that improves performance.

  13. #2513 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    MARE Atentie !!
    Recent am fost contactat de un user(ssassuke) pe Origin ca cica a aparut un DLC free ptr BF3 si sa-mi dea un site de unde pot lua codul.Fireste ca am fost sceptic,stiind ca se face mare tam tam cand se anunta un DLC,fie el si gratis.Omul mi-a dat un site care arata identic cu cel de Battlelog si mi-a spus sa introduc acolo datele.Site-ul te redirectioneaza apoi spre un site care arata exact ca Yahoo ,ca sa-ti pui datele si acolo.

    Mare grija...nu stiu daca cei de pe PS3 sau Xbox pot intra pe battlelog si de pe calculator insa e bine de stiut ptr cei care joaca pe PC.
    acesta este site-ul bf3dlcfree.my3gb.com/bf3.html

  14. #2514 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Nu mai merge site ul .
    Dar se vede clar ca e fake site ul dupa adresa . O adresa oficiala n ar arata asa niciodata .

    Au sters site ul nebunii The page cannot be found. 404
    "vroiam sa iau dlc ul gratuit . Apropo , spunea ceva de ce harti si arme contine ? "

  15. #2515 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Cel mai hilar montaj pe care l-am văzut �n ultima vreme!



    Lol @ 0:55

    -

    @ 2:20

    -How can you do that man with a shotgun???

    -I shoot good, tank go boom.


  16. #2516 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Cand intru pe youtube si vad ca birgirpall a pus un videoclip nou, ma simt ca un copil de craciun.
    Deschid o bere, si ma pun comfortabil sa ma uit la filmulet

    Ia spuneti baieti, joaca cineva cu SKS-ul?
    L-am incercat ieri in un squad deathmatch, si nu neg ca erau si jucatorii cam noobi, dar la naiba, am dominat cu arma aia.
    Cu holo+ fore grip + supressor e foarte bun pe distante medii: 50-150 de metri.
    Nici de aproape nu e rau daca apuci sa tragi primul, are fire rate destul de mare, plus ca pana in 10m omoara din 3 gloante (4 peste distanta asta).
    Iar pentru CQC, un G18 supressed de rezerva face minuni.

    @it.addi: vezi ca articolul ala fost actualizat. Alan Kertz ala e un idiot (chit ca e el senior designer), dupa cum am mai spus. Pe PS3 nu exista posibilitatea de a scoate AA sau vsync.
    Apropo, tot Alan Kert i-a spus cuiva pe twitter, ca "you must be on crack" cand a comentat ca exista input lag.

  17. #2517 SP
    Member Dante's Avatar
    trebuia sa spuna "you must be on crack, like i am" . o fi crezut ca daca xbox are vsync si ps3 are

  18. #2518 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Battlefield's over. Nobody can top this.


  19. #2519 SP
    Member flightcrank's Avatar
    imi puteti explica si mie cum sa fac sa cad tot timpul cu prietenii mei in aceasi echipa ,cand jucam conquest de ex??am vazut ca unele echipe sunt locked,cum se procedeaza?

  20. #2520 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Numa eu am primit wipe? Ma *** in Dice.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 126 of 164 FirstFirst ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts