Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 381 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 ... LastLast
Results 6,741 to 6,760 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6741 SP
    Member tzuik's Avatar
    Prepare your moneyz, Noaptea Devoratorilor de Portofele revine! Diseară de la 20:00.


  2. #6742 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Buahhahaa, luati distonocalm si toate cele pentru diseara )

  3. #6743 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Daca mai merge treaba cu Rezerva in magazin, cred ca dau o tura pana in Baneasa. Rezerv in magazin, mananc 2 hotdogi la Ikea si apoi merg sa ridic produsele.

  4. #6744 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Update pentru cei care doresc ps4 consola, diseara dupa ora 20.00:
    CONSOLA PLAYSTATION 4 + BLOODBORN de la 1899 > 1749.99.

  5. #6745 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Bănuiesc că dacă îi dau de acum rezervă în magazin și mă duc diseară după 20:00 mă pune să plătesc tot prețul întreg care era înregistrat la ora rezervării. A încercat cineva în trecut chestia asta?

  6. #6746 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Rezerva in magazin vad ca a disparut de pe siteul Media Galaxy asa ca ... va trebui sa fim rapizi la comanda online.

  7. #6747 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mi-a venit THE ORDER de la eMag, achizitia de 12 RON + 11,99 transport, total 23,99 Lei
    Asa cum am mai scris si inainte, asa cum si alti colegi de forum au mai scris, prin email nu s-a rezolvat situatia asa ca am apelat la telefon, FARA ABSOLUT NICIUN scandal! Nu trebuie sa te infoi la ei ca sa iti rezolve situatia.
    cu calm si explicatii....au inteles ca si-au asumat o comanda pe care inca n-au onorat-o in timpul stabilit.

    Initial mi-au spus ca stocul nou vine pe 5 aprilie, si voi primi jocul in 6 sau 7 aprilie, am zis OK.
    Insa la o zi distanta de discutia telefonica, m-au sunat sa-mi spuna ca au gasit un joc pe raft, expus intr-un magazin din afara Bucurestiului si ca il vor aduce si mi-l vor trimite pe acela..atat timp cat e sigilat, multumesc, se primeste!

    Asadar a venit mai devreme de 7 aprilie, am avut noroc.

    tks emag!

  8. #6748 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Nu esti primul care subliniaza ca si-a rezolvat situatia cu calm si fara scandal.
    Nu intaleg de ce accentuati asta ! I-a luat la bataie unul dintre noi pe cei de la emag ?
    Mai era un cetatean care vorbea ca unii dintre noi rezolva problema cu torte si furci. Doamne fereste !

  9. #6749 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Nu stiu daca i-a luat cineva la bataie, si nu stiu de ce esti tu afectat.

    postul meu era o trimitere de aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1237420

    Intelegi de ce am subliniat?

  10. #6750 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Am făcut până la urmă aseară comanda online la Altex pentru PS4 + Bloodborne (plătit cu cardul). Aveți idee cum se mișcă la livrări? Pe undeva pe site-ul lor scria intre 24-48 ore.

  11. #6751 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Astazi ar trebui sa-l primesti, mai ales daca esti din Bucuresti.

  12. #6752 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Sunt, dar având în vedere că nu am primit nici un semn până acum și am văzut că lumea se cam plânge de Alex / Nemo... :-)

  13. #6753 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Suna la ei sa confirmi comanda, si intreaba in ce stadiu este ... In principiu nu cred ca vor mai fi probleme si de data asta deoarece singura oferta buna a fost la PS4 + Bloodborne

  14. #6754 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    A mai fost oferta buna la castile HP H7000. Bluetooth

  15. #6755 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Am primit un mail de confirmare comanda la jumătate de oră după mailul cu datele comenzii primit instant după ce am efectuat plata (pe la 20:30), iar în contul meu apare ca și comandă procesată integral. O să îi contactez mâine, azi nu cred că se mai rezolvă oricum.
    Chiar dacă înțeleg motivul, mi-e ciudă că au scos varianta de rezervare în magazin pe perioada promoției. :-(

  16. #6756 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Suna si intreaba i, nu astepta pana maine.

  17. #6757 SP
    Banned Templier's Avatar
    il legatura cu jocul The Order la 12 lei am fost contactat azi de cei de la eMag si mi-au zis ca luni pot sa ridic comanda de la sediu pt ca de luni o sa fie din nou pe stoc jocul

  18. #6758 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    A cumparat cineva de la baietii astia:

    www.buygames.ro

    Si daca da, ceva pareri. Seriosi sau tepari?

  19. #6759 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    il legatura cu jocul The Order la 12 lei am fost contactat azi de cei de la eMag si mi-au zis ca luni pot sa ridic comanda de la sediu pt ca de luni o sa fie din nou pe stoc jocul
    Mersi de info. Ar fi misto daca ar suna pe toti cei care asteapta jocul. Probabil ca daca nu ma suna azi o sa ii sun eu ca sa ma asigur ca nu sunt "uitat"

  20. #6760 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    A cumparat cineva de la baietii astia:

    www.buygames.ro

    Si daca da, ceva pareri. Seriosi sau tepari?
    Seriosi in niciun caz...daca-s tepari nu ma pot pronunta...mai degraba neseriosi...le-am trimis mai multe mail-uri in legatura cu diverse editii de colectie care apar in stoc pe site-ul lor dar nu am primit niciun raspuns...nu stiu nici daca se ocupa careva de site...eu nu m-as complica cu ei...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 381 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts