Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 445 of 492 FirstFirst ... 345 395 435 443 444 445 446 447 455 ... LastLast
Results 8,881 to 8,900 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8881 SP
    Junior Member PsychoKnot's Avatar
    Black Ops 3 sau GTA V? (Ambele pentru MP cu prietenii, doar ca la GTA V stiu deja povestea jocului)

  2. #8882 SP
    Member musat's Avatar
    MP in GTA este FANTASTIC. Nu am jucat BO3 dar in GTA am pierdut MULTE ore in multiplayer (care nu are nici o legatura cu povestea din SP).

  3. #8883 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Grea decizie...amandoua sunt foarte reusite pe partea de online, insa daca as fi nevoit sa aleg unul singur, as merge pe GTA 5 deoarece in jocul asta ai cate putin din toate.

  4. #8884 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    GTA Online clar. Am sute de ore in el si inca ma joc aproape saptamanal. + ca tot baga content nou cam lunar sau la 2 luni.

  5. #8885 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    SteelSeries Siberia P100 sau Sony gold wireless pentru ps4?
    Desi sunt fan Steelseries in general, din cate stiu P100 le poti conecta doar prin jack, la DualShock. Aparent cica astfel pierzi din calitate din cauza Bluetooth-ului dar si din autonomia gamepadului. Cel mai bine mergi direct cu casti wired pana la consola daca ai posibilitatea sau wireless cu dongle, cum sunt cele Gold Wireless.

    Tot pe la circa 200 de ron ai Turtle Beach Ear Force P12. Conectezi prin USB direct la consola, cablu lung de aproape 4 metri. Din pacate sunt doar stereo, ca si P100.

    Edit: Sunt reduse la 180 ron pe Emag.

  6. #8886 SP
    Member seven1994's Avatar
    Ai idee daca merge dongle-ul de la siberia v2 la ps4?Eu am castile fara placa de sunet si daca ar merge,ar fi ok(investitie mica)

  7. #8887 SP
    Member rascalov's Avatar
    Categoric, Grand Theft Auto V. O sa pierzi multe ore doar distrandu-te in Freemode.

  8. #8888 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Ai idee daca merge dongle-ul de la siberia v2 la ps4?Eu am castile fara placa de sunet si daca ar merge,ar fi ok(investitie mica)
    Va trebui sa incerci, chiar nu stiu. Din cate stiu, variantele Siberia V2 cu USB au placa de sunet, nu? Cele fara sunt cu jack parca.


    edit: Am gasit un post pe un forum, sa inteleg ca tu nu ai varianta USB, nu? Uite:


    Re: Does SteelSeries Siberia V2 Headset work on PS4?
    OPTIONS
    Feb 20, 2015
    There is a steelseries 7.1 usb soundcard and I bought that from a chinese website (it's authentic) and it has 2 plugs for the headphones and the mic and then there is a usb cable which you plug in the soundcard and the ps4 and it works great!

  9. #8889 SP
    Member seven1994's Avatar
    Da,vin in 2 variante,una pe jack si cealaltă pe jack(care intra in placa de sunet siberia)

  10. #8890 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Quote Originally Posted by PsychoKnot View Post
    Black Ops 3 sau GTA V? (Ambele pentru MP cu prietenii, doar ca la GTA V stiu deja povestea jocului)
    Black Ops 3. Nu pot sa spun ca e o parere obiectiva. Pe mine GTA Online nu m-a atras deloc. Speram inca de la inceput sa fie ceva mai mult, dar a fost dezamagitor. BO3 mi se pare fun, si l-am jucat chiar foarte mult de la lansare.

  11. #8891 SP
    Junior Member alexx86's Avatar
    Am si eu nevoie de ajutor sunt nehotarat intre ps vita si new nintendo 3ds, daca ma puteti ajuta cu o parere va rog frumos.

  12. #8892 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by alexx86 View Post
    Am si eu nevoie de ajutor sunt nehotarat intre ps vita si new nintendo 3ds, daca ma puteti ajuta cu o parere va rog frumos.
    Sincer sa fiu niciunul, pentru ca Vita e mort si nu prea mi sa parut 3DS prea grozav. Insa daca ma gandesc, exista 2 posibilitati. Ori gasesti un Vita ieftin, joci alea cateva jocuri pe care le are si il vinzi, sau ramai pe 3DS ca pentru el mai apar jocuri.

  13. #8893 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Eu unul am Vita. Imi place la nebunie, insa in acelasi timp stiu ca nu este pt oricine... Asa ca ar trebui sa iti iei doar daca: iti plac jocurile indie, iti plac cele ce au pretentii sa fie apropiate de o consola care nu este portabila (dar doar pentru a te uimi pe moment, pentru ca din pacate nu prea sunt multe, dar sunt cele mai multe daca iei in considerare doar device-urile portabile), ai PS4 si vrei sa experimentezi Remote Play sau vrei sa joci jocuri de PS3 prin streaming cu PS Now. Daca in cazul tau nu e valabil nici unul din acestea, mai bine nu iti iei, pentru ca vei fii dezamagit.

    3DS-ul mie unul mi s-a parut mereu o prostie sau mai degraba o jucarioara pentru copii. Nu m-am jucat decat pe la prieteni si nu mi-a placut personal deloc. Dar este doar parerea mea, tie s-ar putea sa-ti placa.

  14. #8894 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Pai am si eu Vita, cumparat doar la cateva luni de ziua lansarii, dar sta de vreo 2 ani in raft si nu face nimic

  15. #8895 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Pai am si eu Vita, cumparat doar la cateva luni de ziua lansarii, dar sta de vreo 2 ani in raft si nu face nimic
    Nu esti singurul in situatia asta!

  16. #8896 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Deci in concluzie, mai bine ia un smartphone bun daca vrei ceva neaparat mobil, dar ma bine bagi banii aia in orice consola sau PC, ca ai o placere mai mare de gaming. Pe prima varianta iti pot recomanda un S6, cum mi-am luat si eu de curand

  17. #8897 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    As juca ceva fain pe al meu Ps4, acum, de sarbatori, e mai mult timp liber, mai putin stress; ceva care sa nu plictiseasca, co op-ul ar fi un avantaj. Asadar: Witcher 3 vs Bloodborne vs COD BO3 vs AC Syndicate vs Batman

  18. #8898 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    The Witcher 3 și Batman

  19. #8899 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    The Witcher 3 și Batman
    and the winner is...

  20. #8900 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Daca vrei co-op atunci clar Black Ops 3, dar altfel probabil ca Witcher 3 e mai bun.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 445 of 492 FirstFirst ... 345 395 435 443 444 445 446 447 455 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts