Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 455 of 492 FirstFirst ... 355 405 445 453 454 455 456 457 465 ... LastLast
Results 9,081 to 9,100 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9081 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    DS lite oferă cea mai bună experiență. Ecran bun și poți folosi jocuri de DS, Gameboy și Gameboy Advance.

  2. #9082 SP
    Member sahara's Avatar
    Nu e chiar decizie de joc, ci daca sa cumpar de pe un anumit site.

    Sunt de incredere?

    Portal 2 Ps3

  3. #9083 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu am platit in avans la ei pentru un voucher si nu am avut probleme.

  4. #9084 SP
    Junior Member shinorbi's Avatar
    Quote Originally Posted by soldat44 View Post
    Nintendo Ds Lite sau Gameboy Advance ?
    Daca vrei sa joci GameBoy, GameBoy Color si GBA, mergi pe GameBoy Advance.
    DS Lite poate rula doar DS si jocurile de GBA, iar cart-urile de GBA intra doar pe jumate in consola datorita redesign-ului. Un mare plus este ecranul luminos. Eu consider D-Pad-ul un minus, mi se pare prea mic.

    Un DS Phat in schimb e mai apropiat de GBA-ul cu backlight (AGS 101) ca si ecrane, are D-Pad-ul mai mare (si mai preis dupa parerea mea), si cart-urile intra complet in consola.

    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Nu e chiar decizie de joc, ci daca sa cumpar de pe un anumit site.

    Sunt de incredere?

    Portal 2 Ps3
    Astia au stocuri fictive. Uita-te pe ocazii sa vezi ce calificative au.
    Faci comanda, si te lasa cu ochi-n soare. Funcioneaza pe principiu, "produsul nu exista momentan in stoc, va contactam cand revine", dar nici macar nu se obosesc actualizeze stocul pe site dupa, ca sa vina si urmatoru' "client" sa-si faca cont, si apoi ii bombardeaza e-malul cu spam.

  5. #9085 SP
    Member seven1994's Avatar
    Black ops 3 , Raimbow six sau Far cry primal?BO3 l-am mai avut dar parcă as juca din nou multiplayer,Raimbow six am jucat beta foarte puțin dar poate vine cineva cu detalii iar Primal sunt foarte indecis ,am jurat ca dupa far cry 4 nu mai cumpăr niciunul

  6. #9086 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    DS Lite. Joci cand vrei orice joc de DS/GBA. Si la cre preturi mici au, merita unul.

  7. #9087 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Black ops 3 , Raimbow six sau Far cry primal?BO3 l-am mai avut dar parcă as juca din nou multiplayer,Raimbow six am jucat beta foarte puțin dar poate vine cineva cu detalii iar Primal sunt foarte indecis ,am jurat ca dupa far cry 4 nu mai cumpăr niciunul
    Rainbow six este foarte fain daca ai cu cine sa il joci, insa daca zici ca iti place BO3 nu e nimic rau in al recumpara, iar FC Primal e unundin...incearca sa iti aduci inde de ce ai jurat ca dupa FC 4 nu mai cumperi nici unul.

  8. #9088 SP
    Member adin33's Avatar
    Ce sa cumpar FIFA 16 sau PES 16 ?

  9. #9089 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Opusul seriei cu care te-ai obisnuit Insa daca te intereseaza sa joci online sau cu oameni de pe forum, clar FIFA. Eu ma bucur ca am luat PES anul asta, dar anul viitor sigur iau FIFA.

  10. #9090 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    poti lua ambele pes este undeva la 81 de lei si 140 in carcasa de metal

  11. #9091 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    ce sa cumpar rainbow six siege sau overwatch?

  12. #9092 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Luna viitoare se lanseaza Uncharted 4 si Doom...jocuri care par promitatoare atat in single player cat si in multi player.

  13. #9093 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    BF4 Premium Edition la 100 de lei? Sau sa ma orientez spre Destiny/BO3?


    edit: Sau chiar The Division? Desi nu-i chiar shooter, plus ca am auzit ca e cam haos momentan acolo. Rainbow Six? Battlefront?

  14. #9094 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca vrei harti mari si gameplay cat mai realist: Bf4.
    Daca vrei spray&pray si haos: Bo3.
    Destiny nu imi place, restul nu le-am jucat insa as fi curios sa incerc Battlefront.

  15. #9095 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, vreau sa-mi schimb Monitorul (momentan am un LG de 21,5 inch full hd fara intrare HDMI si cu unghiul de vizualizare praf - il am din 2012). As vrea sa-mi iau unul cu timp de raspuns 1 ms, minim 21,5 inch, unghi de vizualizare aproape de 180 si cu minim o intrare HDMI (am si PS4), DVI-D/VGA si automat FULL HD. Mentionez ca o sa il folosesc pentru casual Gaming, nimic spectaculos, nu fac editare video etc. Chiar nu ma pricep si as avea nevoie de parerile voastre si daca puteti sa-mi recomandati unul (ideal ar fi 4 mil).
    Eu ma gandeam la acesta: Monitor LED AOC G2260VWQ6, 21.5", HD, HDMI, D-Sub, Negru - eMAG.ro , dar este un pic peste bugetul meu. Multumesc

  16. #9096 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Timpul ala de raspuns de 1ms e mai mult gaselnita de marketing, in plus monitorul ales de tine e un amarat de TN - contrast slab. Eu as lua asta, panel VA, contrast mult mai bun si unghiuri de vizualizare mari, 2x hdmi.
    PS. Cred ca trebuia sa intrebi la hardware, nu aici.

  17. #9097 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Mergi linistit pe ce a recomandat nops66.

  18. #9098 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sa vand Dark Souls 3 ca sa iau Uncharted 4 si dupa ce termin cu U4 sa-l cumpăr iar (nu l-am terminat momentan) sau sa termin DS3 si abia dupa aia sa iau U4? Ideea e ca n-am bani sa le tin pe ambele.

  19. #9099 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Pt situatii de genul asta e indicat sharing-ul, eu o sa cumpar cu un prieten U4 digital cu 120 lei fiecare

  20. #9100 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu-mi prea place sa iau digital. Nu am cum sa mai recuperez investiția si de obicei nu mai joc un joc dupa ce l-am terminat (abia am timp de aparițiile recente). Nu-mi permit sa tin library digital cu zeci de milioane investite in el

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 455 of 492 FirstFirst ... 355 405 445 453 454 455 456 457 465 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts