Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 447 of 492 FirstFirst ... 347 397 437 445 446 447 448 449 457 ... LastLast
Results 8,921 to 8,940 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8921 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Le dai usor cu 1200. Adu-le cat mai repede, ca ne-am saturat sa ii vedem pe astia care cer pret de magazin, cand ei dau fara garantie.

  2. #8922 SP
    Member musat's Avatar
    @EspiritusSanctus : Ce rau esti, gura lor nu trebuie sa manance si ea ceva?
    @renatoman: Pretul de 1100-1200 lei pentru o consola noua este super OK, mai ales ca preturile din magazine au revenit la normal, la perioada de dinainte de sarbatori (1600 - 1900).

  3. #8923 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    Quote Originally Posted by renatoman View Post
    s-a ivit o oportunitate sa pot lua console ps4 noi, sigilate, varianta de 500,fara garantie la 900 ron bucata. Daca as cumpara un nr mai mare de una pe care sa mi o opresc,am sanse sa le vand pe celelalte si sa ies si cu un mic profit?
    cat pot cere pe una in situatiile de mai sus?
    ia cat de multe poti - parerea mea

  4. #8924 SP
    Member Hazer's Avatar
    Destiny The Taken King sau Black Ops 3?

  5. #8925 SP
    Member musat's Avatar
    Black Ops 3

  6. #8926 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Destiny The Taken King sau Black Ops 3?
    Dacă nu ai jucat Destiny deloc, mergi pe Destiny Legendary Edt, dacă ai jucat deja Destiny în primul an, mergi pe CoD

  7. #8927 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Destiny trebuie sa ai cu cine sa-l joci, singur nu stiu cat te va captiva.

  8. #8928 SP
    Member Hazer's Avatar
    N-am jucat Destiny pana acum. Si nu, nu am cu cine sa il joc, deci as juca solo..

  9. #8929 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca iei Destiny trebuie ori sa ai cu cine sa joci, ori sa iti cauti. Gasesti usor oameni, daca nu romani atunci straini, sunt multe clanuri pe net si pe forumurile Bungie care accepta membri noi, indiferent de nivelul de experienta. Daca daca vrei sa stai solo in cea mai mare parte a timpului, nu-l recomand.

    Anyway, BO3 sau R6:Siege?

  10. #8930 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    run and gun sau tactic. am jucat beta la rainbow 6 si mi-am cumparat black ops

  11. #8931 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Problema e ca uneori am chef de ambele strategii, de-aia nu ma pot decide

  12. #8932 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Mortal Kombat X sau Ultra Street Fighter IV?

  13. #8933 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    Mortal all the way!!

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  14. #8934 SP
    Banned Templier's Avatar

  15. #8935 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Dar de BlazBlue si Guilty Gear ce ziceti? Vad ca sunt foarte laudate si ele.


    Vreau sa joc ceva in asteptarea lui SFV. Am doar Injustice, iar din cate am inteles e foarte similar cu MK X. Alegerea logica ar parea Ultra Street Fighter dar din cate am inteles cel nou va fi destul de diferit ca gameplay.

  16. #8936 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

    Angry

    Guilty Gear e seria mea preferata a genului, il recomand. Ambele sunt de la aceeasi producatori si seamana intre ele: BlazBlue are multe mecanici mai complexe decat majoritatea jocurilor fighting, dar e o idee mai lent, in timp ce GG e mai alert, dar cu mai putine lucruri implementate (oricum mai multe decat la Injustice).

    Pot spune ca in GG am petrecut mai multe ore decat in toate celelalte fighting games pe care le-am jucat la un loc. Ia-l cu caldura, daca vrei ceva mai challenging si mai dinamic.

  17. #8937 SP
    Member musat's Avatar
    Eu cu Mortal Kombat X (super violent si joc seria de la aparatele cu fise)!

  18. #8938 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    clar MK X

  19. #8939 SP
    Member yamiyam's Avatar
    Salutare

    Am luat de la cineva, call of duty black ops 3..si e in spaniola (pe el scrie ca e in italiana), pot schimba limba de undeva?
    la fel, mai am un assassins creed: unity, (scrie ca e in italiana)...acesta are mai multe pachete cu subtitrare/audio, sau nu?

    daca doar coperta/carticica e in italiana si jocul poate fi jucat in engleza (sa se aleaga un meniu cum este la fifa de ex, unde selectezi limba inainte, sau la nfs, unde la fel jocul coperta e in italiana, jocul in engleza) nu ma deranjeaza, daca nu, am posibilitatea sa il schimb cu:

    rainbow six siege
    batman arkham knight
    fallout 4
    mad max
    assassins creed: syndicate
    mortal kombat x

    daca a jucat cineva jocurile astea il rog sa imi spuna...daca jocul poate fi jucat in engleza, fiind adus din Italia, sau nu are limba engleza ca si un standard. multumesc anticipat!

  20. #8940 SP
    Member musat's Avatar
    De obicei jocurile se instaleaza cu limba care este "de baza" in consola.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 447 of 492 FirstFirst ... 347 397 437 445 446 447 448 449 457 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts