Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 492 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 ... LastLast
Results 2,461 to 2,480 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2461 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    am niste bani pe amazon...web vrea cash
    ai de 25-27 mi se pare mai deosebita ca e gravata in metal asta cred ca e vopsita...
    am in cont 45$...10%transportul deci briceheta poate fi pana la 35$
    Nu stiu ce sa zic,poti sa le dai un e-mail si sa ii intrebi.Mie de obicei imi raspund intr-o juma de ora max.Bafta.Aaa si un la multi ani .

  2. #2462 SP
    Member Szergiu's Avatar
    de ce sa le dau email???
    mersi de urare dar mai e o luna si un pic. pana atunci
    deci...
    peste o luna si...e ziua tatalui meu(implineste 40 de ani...schimba prefixu...alea alea...zi importanta)
    pe langa altele m am gandit sa ii iau o bricheta zippo ..el fiind fumator...

    de la acest seller as cumpara ca are preturi bune si la transport si la marfa

  3. #2463 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    de ce sa le dau email???
    ai de 25-27 mi se pare mai deosebita ca e gravata in metal asta cred ca e vopsita...
    Poti sa le dai mail si sa-i intrebi daca este sau nu gravata in metal.Linkul care ti l-am dat,ma rog,bricheta din poza pare gravata in metal.

  4. #2464 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Vreau sa achizitionez doua jocuri de PS3 insa nu am nici cea mai vaga idee ce.
    Ma intereseaza doar cele care nu au aparut pe PC.
    Am jucat : Uncharted 1;2 \ Infamous \ Metal Gear \ Heavy Rain \ Demon's Souls \ Final Fantasy \ Gow 3 ; collection \ Bayonetta \ Dante's Inferno \ Darksiders
    Ca si genuri,RPG,fighting sau action adventure.
    Ma gandeam la Red Dead Redemption insa nu sunt hotarat 100%.
    Puteti sa insirati mai multe iar eu o sa aleg dintre ele.
    Multumesc.

  5. #2465 SP
    Member andreivladp's Avatar
    Quote Originally Posted by PwJBoy View Post
    Vreau sa achizitionez doua jocuri de PS3 insa nu am nici cea mai vaga idee ce.
    Ma intereseaza doar cele care nu au aparut pe PC.
    Am jucat : Uncharted 1;2 \ Infamous \ Metal Gear \ Heavy Rain \ Demon's Souls \ Final Fantasy \ Gow 3 ; collection \ Bayonetta \ Dante's Inferno \ Darksiders
    Ca si genuri,RPG,fighting sau action adventure.
    Ma gandeam la Red Dead Redemption insa nu sunt hotarat 100%.
    Puteti sa insirati mai multe iar eu o sa aleg dintre ele.
    Multumesc.
    trilogia God of war...

  6. #2466 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Am mentionat-o.
    Am uitat sa specific consola. PS3

  7. #2467 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Vreau sa achizitionez doua jocuri de PS3 insa nu am nici cea mai vaga idee ce.
    Ai mentionat

    FF 7 / ff 8 / ff 13 / white knight chronicles

  8. #2468 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Red Dead Redemption isi merita toti banii,asta l-as lua primul.Dupa,m-as gandi la Super Street Fighter 4 ca fighting,o sa te tina mult mult timp si avem si o comunitate de SSF'isti.UFC Undisputed 2010,uite aici un review,nu l-am butonat inca http://[video=gametrailers;64699]htt...meTrailers.com .3Dot Game Heroes este iarasi un joc excelent [url][URL="http://www.gametrailers.com/video/review-3d-dot-game/64699[/video] .Cand mai imi aduc aminte de ceva,dau edit lol.

  9. #2469 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by PwJBoy View Post
    Vreau sa achizitionez doua jocuri de PS3 insa nu am nici cea mai vaga idee ce.
    Ma intereseaza doar cele care nu au aparut pe PC.
    Am jucat : Uncharted 1;2 \ Infamous \ Metal Gear \ Heavy Rain \ Demon's Souls \ Final Fantasy \ Gow 3 ; collection \ Bayonetta \ Dante's Inferno \ Darksiders
    Ca si genuri,RPG,fighting sau action adventure.
    Ma gandeam la Red Dead Redemption insa nu sunt hotarat 100%.
    Puteti sa insirati mai multe iar eu o sa aleg dintre ele.
    Multumesc.
    Ratchet&Clank, jocuri action-adventure foarte fun. Ca fighting, recomand Super Street Fighter IV, Tekken 6 si Soul Calibur 4.

  10. #2470 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Ramane Red Dead redemption.
    UFC nu-l iau pentru ca astept EA Sports MMA.
    Al doilea oscileaza intre Naruto si SSF4.

  11. #2471 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by PwJBoy View Post
    Ramane Red Dead redemption.
    UFC nu-l iau pentru ca astept EA Sports MMA.
    Al doilea oscileaza intre Naruto si SSF4.
    Good choice mate Now all you have to do is buy SSF4 and you're set. Can't go wrong with it

  12. #2472 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    +1 la SSF4.Can't go wrong with it .

  13. #2473 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    GOW 3, RDR sau Heavy Rain?

  14. #2474 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    God of War 3 este un hack and slash superb,o sa-ti ia cam 10-12 ore daca esti un novice.Am adorat fiecare secunda din joc.
    Restul nu le-am jucat,doar le-am butonat putin,dar se merita.Tough one,acum depinde si ce iti place,un hack and slash,un open world sau un..uhm..in ce categorie intra Heavy Rain?Point and Click'ish,gen Fahrenheit.

  15. #2475 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    God of War 3 este un hack and slash superb,o sa-ti ia cam 10-12 ore daca esti un novice.Am adorat fiecare secunda din joc.
    Restul nu le-am jucat,doar le-am butonat putin,dar se merita.Tough one,acum depinde si ce iti place,un hack and slash,un open world sau un..uhm..in ce categorie intra Heavy Rain?Point and Click'ish,gen Fahrenheit.
    Pai cam asta e buba... imi plac toate genurile, vreau doar un joc care sa ma tina cu ochii beliti in ecran, un joc pe care pur si simplu sa-l devorez si sa nu ma mai satur de el. Mersi oricum, o sa tin cont de ce mi-ai zis

  16. #2476 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by PwJBoy View Post
    Ramane Red Dead redemption.
    UFC nu-l iau pentru ca astept EA Sports MMA.
    Al doilea oscileaza intre Naruto si SSF4.
    SSF4 este cu mult mult peste Naruto


    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pai cam asta e buba... imi plac toate genurile, vreau doar un joc care sa ma tina cu ochii beliti in ecran, un joc pe care pur si simplu sa-l devorez si sa nu ma mai satur de el. Mersi oricum, o sa tin cont de ce mi-ai zis
    Toate 3 sunt bune, dar recomand sa incepi cu GOW3 daca vrei sa ai ochii beliti de TV.

  17. #2477 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    GOW 3, RDR sau Heavy Rain?
    RDR normal

  18. #2478 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    @eagle-eye: God of War 3, doar daca le-ai jucat si pe primele 2. Daca nu le-ai jucat, cumpara Heavy Rain, n-o sa te dezamageasca.

  19. #2479 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Sunt intr-o mare dilema imi ziceti si mie la ce sa fac precomanda?
    - Call of Duty Black Ops + Medal of Honor
    - Call of Duty Black Ops + Mafia 2
    - Mafia 2 + Medal of Honor
    Care varianta ar fi mai buna?

  20. #2480 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Call of Duty + Mafia 2, fara indoiala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 492 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts