Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 116 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #41 SP
    Member ossaur's Avatar
    Poate introduc si sanctiuni pentru jocul cu mana. Vad ca de la FIFA 11 hentul nu se mai sanctioneaza.

  2. #42 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu se mai sanctioneaza pe online. La cum arata hentul pe offline e mai bine asa. Am tinut regula hentului activa cam 1 luna. Dupa ce incepusem sa obtin 8-10 penaltiuri pe meci am trecut la varianta fara hent.

  3. #43 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Totusi fara Fifa in fiecare an, ce s-ar mai trolla pe-aici ?
    We have COD for that...

  4. #44 SP
    Junior Member Magnum1's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Nu se mai sanctioneaza pe online. La cum arata hentul pe offline e mai bine asa. Am tinut regula hentului activa cam 1 luna. Dupa ce incepusem sa obtin 8-10 penaltiuri pe meci am trecut la varianta fara hent.
    +1

  5. #45 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Comentarii aiurea,fac pariu ca 99.9% dintre voi o sa cumparati jocul.

  6. #46 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dupa cum scrie si sub ID-ul meu, eu voi cumpara jocul...

  7. #47 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Comentarii aiurea,fac pariu ca 99.9% dintre voi o sa cumparati jocul.
    Stai sa vezi dupa ce il cumpăra lumea...ce o sa se mai pl�ngă apoi ca e scriptat, zeci de pagini,controllere sparte,dar tot nu o sa renunţe la achiziţionarea lui

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  8. #48 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Dante23 asta pina o sa exploateze un developer serios nisa de piata. Probleme cu scripturile sunt si la NFL, si la hockey, si la FIFA. Si apropos de jocuri de sport de la alti developeri, am jucat NBA 2K12. Pot sa spun ca e superb, nu-ti intra mainile prin adversari, nu fug jucatorii cu picioarele pe dupa cap,nu vezi recuperari facute cu spatele, nici slam dunk-uri facute de pitici de 1,80 de langa jucatori de 2m (vezi ce joc de cap are Messi in FIFA).

  9. #49 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Singurul loc unde o sa dispara scripting-ul din FIFA este pro clubs:11vs11....Just like the real thing

  10. #50 SP
    Junior Member CooL's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutsb85 View Post
    Singurul loc unde o sa dispara scripting-ul din FIFA este pro clubs:11vs11....Just like the real thing
    Let's hope so

  11. #51 SP
    Ω Pira's Avatar
    In sfarsit, Mata si Di Maria seamana in Fifa 13

  12. #52 SP
    Member proto's Avatar
    Ce pret crede-ti ca va avea la preorder? Fifa 12 am inteles ca s-a gasit si pe la 40$ la preorder

  13. #53 SP
    Ω Pira's Avatar
    Depinde de unde precomanzi. De la noi sau de dincolo. Depinde si de site...

  14. #54 SP
    Member BatsBike's Avatar
    pe zavvi am vazut precomanda la peste 50 de euro .. aproximativ ca varianta PC de pe Origin(49,99 euro) .. cred ca a mai urcat un pic 'scorul' .. primele teste 'hands-on' ale unor jucatori de fifa din comunitatea de'afara,nu arata schimbari evidente('impact engine' mai aproape de ceea ce trebuie,'attacking inteligence' se observa la primele schimburi de mingi) .. se spera in apropierea de varianta finala,la urmatoarele incercari,undeva pe la finalul lui iulie ..

  15. #55 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Destul de bine


  16. #56 SP
    Member Madutzzu14's Avatar

  17. #57 SP
    Member Imperatore's Avatar
    ar fi fain la fifa 13 pe kinect sa strig pase pase pase

  18. #58 SP
    Ω Pira's Avatar
    Da si sa-l injuri pe arbitru, sa-ti iei rosu si vreo 10 etape de suspendare.

  19. #59 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Da si sa-l injuri pe arbitru, sa-ti iei rosu si vreo 10 etape de suspendare.
    Dupa aceea sa te duci la comisiile lu Mitica sa iei mai putine etape de suspendare.

  20. #60 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    As vrea sa fac precomanda la fifa 13 in romania, va avea oare gameshop un pret bun la fifa 13? In afara de gameshop, mai sunt magazine online care livreaza jocul in ziua lansari sau mai devreme?
    Postarea trebuia pe un alt thread dar acela e inchis de multa vreme.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 116 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts