Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 116 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #61 SP
    Ω Pira's Avatar

  2. #62 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Eu mi-as dori la FIFA 13 sa imbunatateasca vizibil efectele vizuale. Spre exemplu, dupa cum se vede in poza atasata, capul lui Benzema si mingea si-au dat intalnire in interiorul cutiei craniene a fundasului meu, rezultand un gol in min 90. As vrea macar sa arate cum ii explodeaza capul, cum se duce mingea plina de sange in vinclu.. sau sa implementeze posibilitatea de a echipa fundasii cu casti de protectie.


  3. #63 SP
    Ω Pira's Avatar
    FIFA 13 hits the streets on 25th September in North America, 29th September in Europe! Pre-order now to unlock a load of exclusive extra in-game content.
    FIFA 13 | Pre-Order Offers | EA SPORTS Football

  4. #64 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduHawk View Post
    Eu mi-as dori la FIFA 13 sa imbunatateasca vizibil efectele vizuale. Spre exemplu, dupa cum se vede in poza atasata, capul lui Benzema si mingea si-au dat intalnire in interiorul cutiei craniene a fundasului meu
    Efectele alea vizuale pe care le vrei tu tin mai degraba de "collision detection", probabil pe urmatoarea generatie de console o sa fie posibil asa ceva, daca vor folosi ceva placa Nvdia (cu PhsyX) sau ceva chip special (sau se vor folosi de procesorul principal mult mai puternic).

  5. #65 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Cover-ul este oficial , cu Messi ? Nu ca ar avea vreo mare importanta , dar m-am saturat de Rooney.

  6. #66 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by iGot Game View Post
    Cover-ul este oficial , cu Messi ? Nu ca ar avea vreo mare importanta , dar m-am saturat de Rooney.
    Esti chior?Este site-ul oficial...doar nu puneau poze aiurea.

  7. #67 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Esti chior?Este site-ul oficial...doar nu puneau poze aiurea.
    Esti stresat?A pus omul o intrebare...Da e Messi pe copertă

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  8. #68 SP
    Senior Member Florin85's Avatar

  9. #69 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Esti stresat?A pus omul o intrebare...Da e Messi pe copertă

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    Pai cum sa intrebi asa ceva cand poza este pe site-ul oficial.Nu sunt stresat,doar ca a fost o intrebare stupida ,fara rost.

  10. #70 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Pai cum sa intrebi asa ceva cand poza este pe site-ul oficial.Nu sunt stresat,doar ca a fost o intrebare stupida ,fara rost.
    Inainte sa pun intrebarea , nu intrasem pe site-ul oficial , si nici nu cautasem pe google. MY BAD !
    Dar oricum, tu exagerezi.

  11. #71 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Efectele alea vizuale pe care le vrei tu tin mai degraba de "collision detection", probabil pe urmatoarea generatie de console o sa fie posibil asa ceva, daca vor folosi ceva placa Nvdia (cu PhsyX) sau ceva chip special (sau se vor folosi de procesorul principal mult mai puternic).
    Eram doar ironic. Ideea era ca atunci cand trebuie sa fie gol fizica nu reprezinta niciun impediment. Ehh, doar limitari tehnologice

  12. #72 SP
    Member DiablQ's Avatar

  13. #73 SP
    Member Sepy's Avatar
    salutari...fratilor de unde pot da si eu un preorder la ultimate edition ?si cam in ce data o sa il am in mana ?.....

  14. #74 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cei de aici ai zis ca in urmatoarele 2 saptamani vor baga si acea varianta pe site. In Romania nu stiu in alta parte...
    Sau de pe shop-urile care le gasesti pe siteul EA

  15. #75 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  16. #76 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Vreau sa dau un preorder de fifa 13 limited edition, aveti idee de unde, si daca zavvi mai trimite in tara, ca din cate am inteles numai trimite

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  17. #77 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  18. #78 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Copiat din PES aici

  19. #79 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    acest skill games este integrat in pes?pt ca m-i se pare foarte fun

  20. #80 SP
    Member Madutzzu14's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 116 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts