Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 156 of 185 FirstFirst ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 ... LastLast
Results 3,101 to 3,120 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3101 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    copil frustrat.... )

  2. #3102 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Joe Hart intr-un pack anterior si acum Robben
    Cu echipa de Europe chiar ma inteleg foarte bine
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1401913059.907186.jpg

  3. #3103 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu pe Eurooa stau prost rau .... Pique mi se pare mult mai slab decat in Ut normal ... stau mult mai bine in America De Sud

  4. #3104 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Voi aveti un razboi personal din spatele taststurii...nu e corect... corect ar fi ca sa incetati..sau macar unul sa arate ca e mai destept si cedeaza.
    Hai mai, ce razboi, ca asta saracu' deja vorbeste singur

    Ce nu inteleg eu este de ce jucatorii seriosi, ca tine de exemplu, incurajaza (fie si prin tacere) manifestari de-astea penibilo-manelistice tip "norocul meu, norocul meu" facute cu screenshoturi false samd. A mai fost o discutie de-asta acum cateva luni, absoluti identica pana in cele mai mici amanunte. Sa vezi concidenta, nici de data aia nu exista poza pe televizor, ca un facut Tot ca un facut si ala il "vanduse imediat" tot pe CR

    De fapt, lucrurile sunt simple: x sau y pe care nu-l duce capul sa faca bani din trade cumpara niste coins cu rl money, dar nu vrea ca prietenii (care vad imediat cum ii "explodeaza" peste noapte transfer profit-ul) sa rada de el. Asa ca posteaza aici un screenshot fals si declara ca l-a tras pe CR in pack si l-a vandut repede-repede (fara nici o justificare logica, pentru ca orice jucator adevarat ar fi curios sa-l incerce macar cateva meciuri, dar ce mai conteaza detalii de-astea )

    Tie chiar nu-ti spune nimic faptul ca oameni care au tras in pack-uri jucatori de valoare medie au avut poze cu televizorul, dar ca pin minune cand se "trage" cate un CR pozele astea nu exista? Ce naiba...

    P.S. Vorbim evident de jucatori din UT, care au valoare de revanzare.

  5. #3105 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Update..
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1401922986075.jpg

  6. #3106 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    bunga, nu te contrazic dar nici dreptate nu iti dau. Ma gandesc altfel, de ce un user ar posta o imagine fake? Ce ar castiga daca noi l-am crede sau nu? Cred ca ar dormi la fel de bine sau rau, ar juca la fel de bine sau rau, insa mai grav, ar arunca o gramada de bani pe coins real si ar mintii fara rost, doar sa se afle in treaba. Gandeste-te ca nu ne cunoastem personal nici unii, asa ca respectul sau dispretul nu isi au rostul aici.
    Practic, aici e un forum in care discutam liber despre intregul joc si nici decum nu ar trebui sa ne certam sau sa ne jignim. Omul posteaza, daca minte e treaba lui, pacatul lui, daca nu minte, la fel, citim postul, ne minunam sau nu de norocul unuia sau altuia si trecem mai departe. Dar nu au rost acuze si jigniri. Practic daca ii spui ca minte, il jignesti. Eu nu consider in schimb ca el ne jigneste si ca incearca sa ne ia de prosti. Eu nu am de unde sa stiu daca spune adevarul sau nu, pentru ca nu am fost langa el sa vad daca ia picat ronaldo sau nu.
    Noi romanii avem un obicei tare prost, sa ne uitam in curtea celuilalt.
    Auzeam ieri dimineata un nene cam retard, care spunea ca ii ajunge Simonei Halep cat a castigat din tenis, sa le mai lase si pe altele sa castige. La noi se parec a nici cum nu e bine. Daca nu ai rezultate, esti prost, slab, etc. Daca esti bun si faci performanta, romanul deja e invidios si se gandeste ca el nu are..de ce altii sa aiba??? In loc sa se gandeasca ce ar trebui sa faca sa aiba si ei bani, sau sa gandeasca retrospectiv si sa vada de ce nu au avut cap sa faca si ei ce au facut altii (ceea ce si tu subliniai cand spuneai ca unii cumpara coins in loc sa ii "produca"), problema lor sta in ce are celalalt. Dar astia suntem, noi romanii.
    Imi cer scuze daca acest post este cam lung insa ar trebui sa nu mai umplem topicul cu discutii fara rost, ci sa postam exact on-topic.

    Succes in pack-uri

  7. #3107 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Who cares daca chiar i-a picat CR7 or not? Sau ca si-a cumparat coins or not.

    Eu nu vad ce e asa rau in a-ti lua coins.. In loc sa stai 4 ore in FIFA facand bisnita, stai 4 ore la serviciu facand alte chestii...tot timp "pierdut", acelasi rezultat final vis-a-vis de "viciul" numit FIFA.

    La fel, nu vad facutul de bani in FIFA drept un semn de inteligenta. Ce faci in FIFA e plain and simple bisnita. Iar cand spun bisnitar, inteligenta e departe de a fi primul adjectiv care imi vine in minte..

    Unii oameni prefera sa se joace in putinele minute pe care le au la dispozitie, n-au timp/chef sa se streseze cu metode de facut bani pe transfer market.. Asa ca isi cumpara coins sau FIFA points.. cu banii facuti la job-ul de inginer/ cercetător nuclear/psiholog/whatever.. u know, job-uri care necesita inteligenta reala, nu "talent de bisnitar".

  8. #3108 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    adevarat

  9. #3109 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    bine punctat atat AndyZ cat si reddyBo.

    Am sa continui pe acest thread la fel ca si pana acum, cu postari despre ce ne leaga aici (fifa14) nu mizerii.

    Bafta la pack-uri baieti!

  10. #3110 SP
    Admin MonkY's Avatar
    bungabunga: ti s-a spus odata, de doua ori, de zece ori... vad ca nu faci altceva decat sa te iei de ceilalti si nu-ti convine nimic. Ai 30 de zile de pauza...

  11. #3111 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Joe Hart intr-un pack anterior si acum Robben
    Cu echipa de Europe chiar ma inteleg foarte bine
    ce ti-am zis eu sa nu mai postezi? ma faci sa mor de inima rea

    ---------- Post added 05-06-2014 at 11:05 ----------

    apropo, am constatat ca devine mai interesant jocul, si personal joc ceva mai bine, daca am echipa mai slaba, si asta pt ca am o ambitie in plus daca adversarul are super echipa, ma motiveaza mai tare sa castig, iar la final, daca pierd nu mai sunt atat de nervos

  12. #3112 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Totusi cred ca-i o chestie mentala...nu te enervezi daca pierzi impotriva unei echipe puternice pt ca tu ai o echipa relativ slaba si reversul te bucuri atunci cand castigi impotriva unei echipe puternice.

    In schimb, daca ai avea echipa aia buna si scumpa si iei omor de la unul slabut...wow ce nervi

    AM incercat si eu asa cu echipe bine legate dar cu jucatori de rating max 80...la fel, castigam si pierdeam, ce=i drept te enervezi mai putin. insa mai tare ma enervez ca am in club super jucatori si eu joc cu aia slabi pt ca asa vrea EA! ei bine nu joc cu aia buni ca nu degeaba am investit ore de joc si market ca sa fac achizitiile alea.

  13. #3113 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Mie mi-au picat pe Europa: Neuer, Curtoise, Begovic, Marchetti, Kompany, Iniesta (pe care l-am transformat in ST), Rooney, Sneijder, Cazorla, Isco, Gerrard, Lampard etc.

    Pe America de Sud mi-au picat: Oscar, Neymar, Sanchez, Cuadrado, Muslera, Julio Caesar, Paulinho etc.

    Pe Europa il folosesc ca ST si pe Max Kruse FIFA 14 - 79 World Cup - Ultimate Team *** Stats | Futhead. Are sut super, e stangaci si are 4 weak-foot. Eu de asta n-am auzit pana acum.

  14. #3114 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    azi sau maine o sa trag si eu niste pack-uri, sa vedem poate intra un jucator de 79 rating

  15. #3115 SP
    Member Striker09's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Mie mi-au picat pe Europa: Neuer, Curtoise, Begovic, Marchetti, Kompany, Iniesta (pe care l-am transformat in ST), Rooney, Sneijder, Cazorla, Isco, Gerrard, Lampard etc.

    Pe America de Sud mi-au picat: Oscar, Neymar, Sanchez, Cuadrado, Muslera, Julio Caesar, Paulinho etc.

    Pe Europa il folosesc ca ST si pe Max Kruse FIFA 14 - 79 World Cup - Ultimate Team *** Stats | Futhead. Are sut super, e stangaci si are 4 weak-foot. Eu de asta n-am auzit pana acum.
    Il am si eu e ok... in lipsa de altceva. Il am si pe Torres, parca sunt cam la acelasi nivel din multe puncte de vedere. Personal mi-as dori un jucator cu mai multa viteza.

  16. #3116 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Eu tot il aștept pe CR7 dar nu vrea deloc ) Am cheltuit in jur de 1000k pe pack-uri WC dar sunt mulțumit de jucătorii care mi-au picat..

  17. #3117 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Adica ai cheltuit 1.000.000 de coins pe Pack-uri sau 100.000?

  18. #3118 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cred ca a vrut sa zica 100

  19. #3119 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    1.000.000 )

    ---------- Post added 05-06-2014 at 17:29 ----------

    Cine ma are in lista de prieteni poate sa zică ca nu mint ...am avut la trading profit + 2.500.000 iar acum am scazut pe la 400.000 - 500.000 după ce mi-am vandut jucătorii și am cumparat pack-uri...

  20. #3120 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am jucat şi eu FIFA după o pauză de 3 luni, în UT nu fac mare lucru pt. că am o echipă slabă şi e cam greu după ce am pierdut 2 meciuri cu 7 - 1 am schimbat pe World Cup şi mi se pare mult mai interesant, deşi nu am o echipă prea bună fac faţă destul de bine, cel puţin am reuşit să trec de grupe, ma omoară faza: centrate - cap - gol, am avut un meci, adversarul conducea cu 3 - 1, l-am întors 4 - 3 şi în ultima fază gol din corner cu capul, toate golurile au fost cu capul, this is the game, mi-se pare mie sau gameplay-ul este un pic schimbat ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 156 of 185 FirstFirst ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts