Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 185 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast
Results 721 to 740 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #721 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar


    Deci la al 3-lea gol cum se fac acele treceri pe langa jucatori nu ma refer strict la driblingurile profunde unde se invarte dar chiar cand intra inca careu face acea bicicleta iar apoi trecerea aia scurta in care jucatorul daca face tackling l-ai lasat in urma. (Secunda 30-32 se intampla ce zic eu)

  2. #722 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Au dat drumu' la shopul din Fan Reward(pe site)
    Attached Images Attached Images gamification_wallpaper_fifa_generic.jpg gamification_wallpaper_global_messi.jpg

  3. #723 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Sunt doar cateva wallpapere...

  4. #724 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    mi se pare mie sau s-a cam schimbat tempo-ul la fifa ? parca jucatorii reactioneaza mai rapid acum ... nu ? anybody ?
    As putea spune acelasi lucru insa cred ca doar m-am acomodat cu jocul

  5. #725 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Squadul meu: http://www.futhead.com/14/squads/1819675/
    Simt ca mai trebuie sa lucrez la mijloc + cateva rezerve insa ce vreau eu ma costa foarte mult. Aveti voi alte idei?

  6. #726 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    Cazorla in locul lui Lennon ?

  7. #727 SP
    Member sollo's Avatar
    cel mai jegos joc din istorie, am jucat azi 5 meciuri la ultimate team am inebunit...aveam 4-1-0, am jucat sa promovez si in ultimile 5 meciuri ramase 4 infrangeri, nu mai zic cum ca stiti si voi...acum vine meciul 5, incep bine ca deobicei 1-0, 1-1, incep sa ma enervez, face adversarul 1-2, dupa 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, minutul 84, face 4-5, incep si injur de toate prin casa, sa dau cu gamepadul de pamant, sa injur cum nu am injurat toata viata, dau drumu la cele 6 minute ramase din joc, ca sa nu ies, si reusesc in minutul 88 5-5, dupa recuperez mingia repede scap iar singur cu portarul si dupa mult ghinion si ratari singur cu portarul reusesc sa dau gol si sa intorc rezultatul la 6-5 pentru mine, mai e ultima faza, adversarul imi da emotii dar recuperez mingia pasez nitel si final de meci, am reusit sa promovez cu 5-1-4, dar pacat ca nu am reusit sa iau titlul...

    acum la munca ma duc cu nervi si stres, in loc sa ma duc relaxat si distrat, jocul asta e facut la panarama, adversarul mi-a dat 3 goluri din corner, respingea portarul, sarea mingia la el, gol, dupa 2 suturi respingea portarul, sarea mingia la el, gol...asa am patit in toate meciurile

    pasele simple nu ies, intorc mingia in careu, si jucatorul o lasa sa treaca, mingia trece prin jucatori, arbitrul ma incurca numai pe mine...am mai imbatranit 1 an dupa meciurile de azi

    la fifa13 seasons, prin liga 4, aveam 40-1-0, acum pierd 3-4 meciuri, castig 1 meci, si nu cred ca am devenit muratura peste noapte

  8. #728 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    De ce tot scrii "mingia"????????

  9. #729 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Asa mi s a intamplat si mie...mai.aveam 4 meciuri.de jucat in div 6 si.mi mai trebuia 1 pct..si le am pierdut toate....intradevar iti face mii de nervi

  10. #730 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Stati sa ajungeti in D2. Sa vedeti acolo high-pressure si echipe cu rating minim 83. E jale. Mi-am facut si eu un custom tactic aseara cu high-pressure, evident ca ai mei sunt mega bezmetici, nu alearga cum trebuie, de foarte multe ori se blocheaza jucatorii, fara nicio reactie, trece mingea pe langa ei. Golurile evident, le iau DOAR din cornere sau sut respins de portar fix la atacantul advers.

    De fiecare data imi promit ca nu mai joc niciodata, inchid consola si dupa 20 de minute ma apuca iar cheful. That's FIFA.

  11. #731 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Ar fi tare un episod al celor de la South Park vizavi de dependenta asta cretina a noastra de FIFA

  12. #732 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu iau 3sferturi din goluri.cu capul...

  13. #733 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    unde iti poti face un custom tactic in UT ?

  14. #734 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    unde iti poti face un custom tactic in UT ?
    Team Management in Seasons Offline, Custom Tactics, o salvezi si apoi o assignezi in qucik tactics in aceeasi pagina.

    Apoi, in timpul meciului, apesi D-Pad si alegi Custom UT, cea facuta de tine

  15. #735 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Mulțumesc .
    În timpul meciului știu sa selectez tactica dar nu stiam in meniu sa imi fac propria mea tactică

  16. #736 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu nu reusesc sa trec de Liga 2 in Ut online. Sunt niste jucatori care folosesc numai centrari in adancime.... siburasc stilu asta de joc ....

  17. #737 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Mie mi se pare super amuzant faptul ca nimeni nu vine sa posteze romane aici atunci cand au serii castigatoare, adica atunci cand sunt ei avantajati de lacunele / minusurile / exploit-urile jocului. Totul e amuzant pana ti se-ntampla tie, ar fi vorba. Cu totii stim ca acest joc are probleme an de an, ne plangem ca niste domnisoare, care va sa zica, nu facem si noi ca ceilalti, noi avem principii, nu centrez non stop sa dea Balotelli cu capul, nu fac ping pong passing, nu dau cu pase pe sus, toate golurile mele sunt din actiuni personale si cu suturi imparabile etc. Gandit-va la asta, cand dati un gol "norocos", persoana de la celalalt capat al controller-ului se enerveaza ca si voi, injura, da vina pe joc, pe astre, pe absolut orice. Atunci de ce nu va plangeti ca ati dat un gol nerealist sau prea usor?

  18. #738 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Corect ce ai zis

  19. #739 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ce naiba scoruri sunt astea 6-5???

  20. #740 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 185 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts