Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 185 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 158 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1141 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Daca nu ma crezi putem face pariu.

    Sigur ca a fost un accident, cine stie ce bezmetic il pusese asa si de ce, dar jucatorul ala il cumpar frecvent cu 5000-5500, ca de-aia ma uitam pe el cand mi-a sarit in ochi cu 1000. Si de la 5000 la 8900(-450) eu zic ca e destul, chiar si lasand la o parte intamplarile fericite. Banuiesc ca e posibil ca treaba sa difere de la platforma la platforma dar nu cu mult.

    ---------- Post added 09-12-2013 at 22:37 ----------

    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Eu stiu ceva de metoda minutului 59
    Pai nu stii rau, doar ca asta e time comsumming, trebuie sa stai cu ochiul pe ei cum s-ar zice. Dar pe la inceputuri functioneaza bine, ca sa te ridici din foame cum s-ar spune

  2. #1142 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    de cand cu autobuyere-le nu mai functioneaza metoda respectiva

  3. #1143 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Functioneaza foarte bine, ca nu sunt setate autobuyere pe orice item din joc. Si chiar unde sunt setate,autobuyerele astea nu scaneaza la fiecare milisecunda

    Doar ca, dupa cum am spus deja, metoda asta e pentru chinezi, practic devii un soi de autobuyer uman

  4. #1144 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu unul nu am reusit sa ajung la min 59 niciodata, singura varianta e sa selectezi un campioant sau un club

  5. #1145 SP
    Member dragosbc's Avatar
    l-a incercat cineva e rooney cam ? daca da cum e ?in momentul de fata il am pe lampard

  6. #1146 SP
    Member bungabunga's Avatar
    La mult mai putini bani il iei pe Cazorla, direct CAM, cu viteza, dribling si pasa mai bune. Chestia cu Rooney CAM se justifica (eventual) doar daca ai un stil si o formula de joc de pe urma carora ajungi sa tragi des suturi cu CAM-ul

  7. #1147 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Mi.a picat ieri Carzola in pack ... e super jucator are pase precise si dribling bun..

    E posibil sa se blocheze consola din cauza la sereverele EA?

  8. #1148 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ma bag la un meci

  9. #1149 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    D'abia astept sa ma reapuc si eu de UT dupa ce vand Xbox-ul ( weekend-ul asta ) . O sa imi iau cam 150k coins asa de inceput si pana de Craciun mi-l iau din nou pe Aguero. Cel mai bun ST din joc parerea mea. Sper ca va face o treaba buna langa Agbonlahor.

  10. #1150 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Si daca il vinzi pe ce te joci?

  11. #1151 SP
    Member Sopi's Avatar
    Presupun ca pe PC

  12. #1152 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Pe PS3 Trec de la Xbox pe PS3

  13. #1153 SP
    Member florent's Avatar
    O sa ai o surpriza neplacuta cu controllerul de PS3 ...

  14. #1154 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Primele ghiduri in care chiar o sa fie prezentate ponturi cu adevarat utile o sa apara undeva prin vara, cand se plictiseste lumea de joc, asteapta deja urmatoarea versiune, incepe piata s-o ia la vale etc etc. Pana atunci e mai sanatos sa-ti folosesti propriul cap.

    P.S. Azi dimineata a trebuit sa ma trezesc devreme, am dat un ochi pe telefon si am dat un search sa vad cum merge piata de Jovetic . Toata chestia mi-a luat cam 2 minute. Profit net 12k la 3 bucati. Sigur ca unuia care abia face 10k pierzand o zi intreaga facand scalping la manageri o sa i se para ca marketul e ceva imposibil
    omul asta minte fiindca ce a spus mai sus era ieri postat
    84 Stevan Jovetic *** 14 price - Ultimate Team Trading
    tine istoricul preturilor la jucatori pe ultimile 72 de ore si pe xbox360 si pe ps3
    oscilatia nu e mai mare de 2k in majoritatea timpului
    dar el face in 2 min 12k profit net(cu tot cu taxa de 5%) la 3 jovetici



    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Functioneaza foarte bine, ca nu sunt setate autobuyere pe orice item din joc. Si chiar unde sunt setate,autobuyerele astea nu scaneaza la fiecare milisecunda

    Doar ca, dupa cum am spus deja, metoda asta e pentru chinezi, practic devii un soi de autobuyer uman
    cumpara autobuyerele la cateva zecimi de secunda,instant
    e pe un forum 500 pagini in care vorbesc oamenii doar despre autobuyer
    AutoBuyer 'Mega Thread' | Page 511 | Se7enSins Gaming Community
    dar asta in 2 min e peste ei

    tudinutz dai un ban lu' omul asta

  15. #1155 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Primul jucator in form la gold pack
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1386712467142.jpg

  16. #1156 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    omul asta minte fiindca ce a spus mai sus era ieri postat
    84 Stevan Jovetic *** 14 price - Ultimate Team Trading
    tine istoricul preturilor la jucatori pe ultimile 72 de ore si pe xbox360 si pe ps3
    oscilatia nu e mai mare de 2k in majoritatea timpului
    dar el face in 2 min 12k profit net(cu tot cu taxa de 5%) la 3 jovetici
    Mai baiete, inainte sa te faci ingrozitor de ras cu asemenea acuzatii DESCHIDE OCHII si citeste pe ce platforma joc eu Am scris clar, de la inceput. Si pe urma am mai mentionat de cateva ori.


    Jeez, copiii astia din ziua de azi...


    Deci da, ar trebui dat un ban, pentru atac la persoana, postare de informatii false si alte cateva minuni savarsite de tine intr-un singur post. Report sent.

  17. #1157 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by florent View Post
    O sa ai o surpriza neplacuta cu controllerul de PS3 ...
    Da stiu, o sa imi iau un controller Speedlink de le Altex, este identic cu cel de X360.

  18. #1158 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    abia astept xbox one sapt viitoare, sa vad cat de mare e diferenta dintr controller-ul de 360 si cel de one, mai ales ca singurul joc pe care il joc de ani buni este fifa, si consola o cumpar doar pt fifa

  19. #1159 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Cristian2191 ..eu am prins doi IF pana acum, Raul Garcia si Pandev pe care l-am vandut cu vreo 18k parca.. ..cei mai buni jucatori la packuri pe care i.am gasit au fost Scwainstaiger vandut cu 85k , Cassilas, Hulk, si de astia de 20k Davild Luiz, Di Natale , Balotelli , El Shaarawy de 2 ori . Succes la tras ....

  20. #1160 SP
    Member chesterb's Avatar
    Mai aveți vreunul probleme cu matchmakingul între prieteni. Tot încerc să joc cu @palflo pe PS4 și ni se întrerupe conexiunea.
    Connection with your opponent has been lost.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 185 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 158 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts