Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 65 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 ... LastLast
Results 181 to 200 of 1284

Thread: The Division

  1. #181 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Noi aseara am stat pana la 1:30. Trageam de noi sa nu adormim, doar sa mai putem juca putin

  2. #182 SP
    Junior Member andy's Avatar
    Norocosi de data asta Xbox-istii... , zice un PS-ist...

  3. #183 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stai linistit ca o sa fie si pe PS4 la inceputul anului

  4. #184 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Imi placea mai mult HUD-ul de aici, dar overall, grafic e cam la fel, chiar daca au facut cateva "giumbuslucuri" pentru a ajunge la aceste rezultate.

    Pacat ca nu au pastrat si sistemul de distrugere de aici, ca deja exista in GTA V asa ceva, deci cu siguranta il puteau implementa fara probleme.


  5. #185 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Mie unul nu mi-a placut. Vizual arata ok, cel putin mediul inconjurator. AI-ul inamic zici ca este copiat din Crackdown. Aceleasi apucaturi tembele, tipete si urlete de la asa zisii "bossi". Totul mi se pare mic, cel putin in combat. Inamici minusculi, pe care nu reusesc sa ii omor decat cand se apropie. Am avut momente in care bata de baseball a fost mai puternica decat gloantele.

  6. #186 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai pus mana pe bata de baseball ? Eu n-am gasit asa ceva.

    Nu stiu, mie mi-a placut Ai-ul. A fost challenging.

  7. #187 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu eu am pus mana. Inamicii veneau la mine cu ea si se dovedea ca era sabie jedi. Ricosau gloantele din ea

  8. #188 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ah, eu n-am avut probleme. Cred ca odata sau de 2 ori a apucat unu sa ma loveasca cu bata sau topor, in rest ii omoram pana sa apuce. Gandeste-te ca totul se va axa pe stats-uri.

  9. #189 SP
    Member eastbason's Avatar
    Mi se pare mie sau au mai redus din calitate? Am urmarit putin mai atent filmarea lui razvanrazy si cea de la E3. Mi-a atras atentia faptul ca ce pui in back-pack apare acolo. Spre exemplu nenea ala din watchdogs reusea sa tina sub parpalacul lui un întreg depozit de muniție. Aici cel putin, chiar daca ai un număr limitat de locuri in ranita, se vede ca ai ceva acolo.

  10. #190 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Nu am jucat jocul, nu am Xbox One, dar din ce am vazut din filmarea pusa cu cateva pagini mai in urma (chiar daca era filmat off screen) arata chiar dezamagitor. Astept sa-l joc ca sa-mi fac o parere mai clara, dar pentru mine simt o dezamagire ca la Watch Dogs (care mi-a placut, dar a fost meh, fata de ceva super incredibil cum parea la inceput).

  11. #191 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    OMG. La cat l-am laudat EU pe partea grafica (cine ma cunoaste stie ce inseamna asta) si voi spuneti ca e dezamagitor pe partea asta, dupa o firmare cu telefonu ? Fratilor, jocul arata foarte bine. Iluminarea este foarte buna si zapada si gheata arata foarte bine, la fel si reflexiile.
    Nu inteleg ce vreti mai mult de atat.

  12. #192 SP
    Member eastbason's Avatar
    Din partea mea a fost o intrebare...nu o afirmație! Iti dai seama ca nu pot compara o filmare cu telefonul cu un video oficial...

  13. #193 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Vizual, doar o chestie nu mi-a placut si anume, conturul personajului. Parca are un blur.

  14. #194 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #195 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    ce introducere... parca-i joc horor..nepotrivita dupa parerea mea.

    poate ca avea un sens daca il lansau luna asta.

  16. #196 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie-mi place cum e facut. Ar da bine un film de actiune, filmat in genu asta

  17. #197 SP
    Junior Member andy's Avatar
    wow. noul trailer.

  18. #198 SP
    Member rockybt18's Avatar
    La precomandă pe altex există vreo șansă ca să trimită beta key ăștia pt ps4 sau doar dacă luam de pe store?

  19. #199 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu am sa fac pe store.

  20. #200 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Trag banii pe loc? Nu am făcut niciodată preorder de pe store pt ps4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 65 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts